Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma Dudinger vyrobí stůl z masivního dřeva podle sebe i podle vaší fotky

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když stůl, tak pořádný. Kvalitní, pevný a stabilní. Ideálně stůl z masivního dřeva a od prověřeného českého výrobce. Kdo se chce spolehnout na kvalitu za zajímavé ceny, může nejen stoly, ale jakýkoliv nábytek poptávat u firmy Dudinger, jež sídlí ve středních Čechách, a to Sadské u Poděbrad, nedaleko dálnice D11.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stůl z masivního dřeva, podle sebe i podle vaší fotografie | foto: DUDINGER s.r.o.

Firma Dudinger, společnost s ručením omezeným, patří k největším tuzemským producentům nábytku z masivního dřeva. Jde o tradičního výrobce nejen stylového, ale také moderního nábytku. Uspokojí tedy jak zákazníka, který preferuje zařízení místnosti jako v některém z minulých století, tak klienta, jenž si potrpí na modernu a třeba i tak trochu futuristické pojetí.

Stůl z masivního dřeva provedený vždy z jedné ze čtyř základních dřevin

Mezi vlajkové lodě celého spektra nábytkových produktů firmy Dudinger patří stoly. Zákazník si může vybrat stůl z masivního dřeva z nepřeberného množství typů. Od kancelářského, přes konferenční třeba až k jídelnímu.

Stůl z masivního dřeva je, podobně jako další druhy nábytku, proveden vždy z jedné ze čtyř základních dřevin - smrk, dub, bříza a buk. Zároveň jsou stoly zahrnuty do celkových sedmi různých nábytkových programů.

Celá produkce, kterou firma Dudinger nabízí, totiž čítá právě sedm různých nábytkových programů v již zmíněných čtyřech dřevinách. V každém z programů je široká řada typů nábytku v specifickém designu. Celkem je tak možné vybrat si u společnosti Dudinger ze škály 300 typů.

Stěna

Stůl z masivního dřeva na míru klidně i podle pouhé fotografie

Ne vždy však rozměry standardního stolu klientovi vyhovují. I proto firma nabízí možnost úpravy podle potřeb zájemce a přijímá objednávky výroby na zakázku.

Obrovskou konkurenční výhodou je i to, že u Dudingera jsou schopni vyrobit nejen stůl z masivního dřeva, ale veškerý nábytek rovněž na základě návrhu. A nebo stačí přinést či zaslat pouhé fotografie. Ani touto cestou není problém požadovaný stůl z masivního dřeva či jakýkoliv jiný nábytek zhotovit.

U firmy Dudinger lze pořídit i originální a malovaný nábytek

Společnost Dudinger se okrajově zabývá také starým originálním a malovaným nábytkem. Originální starožitný nábytek mají nepřetržitě na skladě v Sadské, kde je možné vybrat si z přibližně dvou set kusů.

Povrchovou úpravu mohou pracovníci firmy provést jak ve voskovém, tak i mořeném a lakovaném provedení dle vzorníků povrchu. Na zakázku lze vytvořit i jiný odstín nebo malbu.

Kvalitní nábytek nejen pro Evropu, ale i do tuzemska

Stolek

Stolek

Většinu svých výrobků firma Dudinger vyváží do zahraničí. Odbyt nachází převážně v sousedních evropských zemích - v Německu, Rakousku, Slovensku. A také v Itálii.

V poslední době však už i čeští spotřebitelé oceňují kvalitu od Dudingera za zajímavé ceny. Mimo jiné i proto, že na českém trhu obecně roste poptávka po nábytkovém zboží. Dudinger tak postupně ukrajuje čím dál větší část z onoho pověstného tržního koláče. V České republice prodá rok od roku více a více kusů své bohaté produkce.

S nábytkem firmy Dudinger se mohou lidé setkat v některých hotelových a restauračních zařízeních. Výrobky firmy ze Sadské však nejsou určeny pouze pro tyto provozy, ale i pro běžné bydlení v bytech, rodinných domech či chatách.

firma dudinger

Více o firmě Dudinger najdete na internetových stránkách dudinger.cz, kde si můžete objednat ceník veškeré produkce. Zároveň si tam prohlédnete aktuální akční nabídky, v jejichž rámci se objevují kromě stolů také židle, lavice, vitríny, regály, knihovny či celé nábytkové stěny.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Když z obýváku pozorujete okolní přírodu nebo rozsvícené město

Když z obýváku pozorujete okolní přírodu nebo rozsvícené město

Plánujete stavět nebo rekonstruovat? Vlastníte-li pozemek s prostorem pro zahradu, velkou terasu nebo s pěkným výhledem...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Najdete na iDNES.cz