Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma BaB přináší prostor pro vaše sny. Vstupte a uvidíte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chrudimská firma BaB se svojí dceřinou společností Lune se zabývá prodejem nábytku pro zdravé spaní včetně roštů a matrací. V jejich nabídkovém portfoliu jsou také sportovní potřeby, zahradní technika a nábytek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Postelový (lemelový) rošt Sirius | foto: B a B spol. s r.o.

Snít přes den, nebo v noci? V oáze klidu své zahrady v pohodlné zahradní houpačce, altánku, v zahradním křesílku s kávou v ruce? Nebo v noci ve vaší posteli na kvalitní matraci, která je předpokladem zdravého spánku a sladkého snění? Lhostejno. Dokonce i tehdy, pokud nechcete snít, ale naopak být aktivní, vyrazit na hory, na vodu či zahradničit.

Nábytek zdravého spaní i zahradní a sportovní centrum

Stačí si pořídit vašemu srdci nejbližší a potřebné vybavení. Samozřejmě z kvalitních materiálů za příznivé ceny s top servisem a zárukou. A pokud možno vše na jednom místě. Nemožné?
Kdepak, jen být na správné adrese.

B a B spol. s r.o.

Firma BaB se svojí dceřinou společností Lune vybudovaly v Chrudimi (Za pivovarem 770) Centrum zdravého spaní. Na velkorysé ploše obchodního domu je prostor i pro bohatou nabídkovou paletu zahradního a sportovního centra.

Postele čalouněné, kovové, dřevěné, ratanové, bambusové, jednolůžka, dvoulůžka, sedací soupravy, pohovky, gauče, válendy, sklopné postele, kovový nábytek i nábytek z masivu.

Postelové rošty a bohatý sortiment matrací -  dětské, pružinové, latexové, matrace PUR pěna, BIO pěna, studená pěna, matrace systém Valty a Yoko, matrace značky Purtex, Lucatec, Nolyma, Materasso, PerDormire, Ahorn, Hilding Anders, ale i matracové chráníče a podložky. A návdavkem polštáře, přikrývky, ručníky, povlečení.

Program zdravého spánku v celé své kráse a celistvosti

V podobné šířce najdete sportovní a zahradní produkty.  Namátkou - spací pytle, stany, čluny, batohy, slunečníky, nafukovací program, bazény, kruhy, míče, čluny, lehátka, potřeby pro kempink, míče všech druhů, rakety, šipky, skateboardy.
Na své si tu přijdou i milovníci zahradničení - sekačky, křovinořezy, vyžínače, provzdušňovače, kultivátory a pro chvíle odpočinku různé druhy zahradního nábytku, houpaček, altánů.

Matrace dětská Bambino Basic (Puretex)

Matrace dětská Bambino Basic (Puretex)

BaB - prostor pro vás a pohodlí návdavkem

Historie firmy BaB i dceřiné společnosti Lune daly pevné základy současnému sortimentu.

Na trhu se firma BaB objevila již před osmnácti lety. A z velkoobchodního prodeje se postupně vyprofilovala ve významné maloobchodní prodejce nábytku, sportovního a zahradního sortimentu. Deset let patří mezi hlavní prodejce matrací předních zahraničních výrobců.

Neusnula na vavřínech a šla a nadále jde zákazníkovi naproti. Otevření chrudimského Centra zdravého spánku v roce 2005 bodovalo. Ale ne každý zákazník chce a může cestovat. Pro pohodlí zákazníků se firma BaB rozhodla nabízet celý svůj sortiment na internetu. Vytvořila nové, reprezentativní webové stránky s e-shopem.

Kdo by si nechtěl pohodlně sednout ve svém obýváku, zadat na počítači internetovou adresu www.matrace-bab.cz a vstoupit do virtuálního světa zdravého spánku. Veškeré zboží je tu detailně popsáno, nechybí technická specifikace, vyobrazení a cena. Dozvíte se tu i podrobnosti o firmě a vyplatí se nepřehlédnout akce, které s sebou nesou i zajímavé ekonomické benefity.

Stačí už jen jednoduše objednat. 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz