Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bruntálská společnost ALFUN nabízí široký sortiment plechů a pásů z hliníku, oceli, pozinkované oceli, nerezu a mědi. Zabývá se také dělením materiálu podle požadavku zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi | foto: ALFUN

Součásti strojů, konstrukční prvky a doplňky letadel a automobilů, elektrické spotřebiče, výměníky chemických zařízení, chladiče automobilů, reflektory, zrcadla, obaly, kryty, nádrže, nádobí, okenní rámy, dveře, domovní fasády, střechy, vybavení vagonů. Ale i eskalátory, stožáry, mostové jeřáby a obalový materiál v potravinářství. Tam všude najdeme hliník.

Hliníkové plechy, desky a profily jsou v kurzu

Odolnost vůči korozi, nízká hmotnost, možnost povrchové úpravy, dobrá svařitelnost, výborná elektrická a tepelná vodivost a možnost recyklace.
To jsou hlavní atributy, díky kterým je hliník v kurzu.

Společnost ALFUN se sídlem v Bruntále k němu dosadila přidanou hodnotu. Zákazníci si zde mohou vybrat z bohaté nabídkové palety. Hliníkové plechy ALFUN dodává v tloušťkách 0,3 - 5 mm, šířkách 50 - 2000 mm a délkách 100 - 6000 mm, ale i atypických rozměrech. Nabízí hliníkové plechy bez povrchových úprav, eloxované, protiskluzové, lakované a leštěné ze slitin EN AW 1050, EN AW 5754, EN AW 5005, EN AW 5052, EN AW 5083 a další.

A kromě toho tu skladem najdete hliníkové profily (profily čtvercové a obdélníkové jekly, trubky a dále L profil, U profil, I profil, T profil), tyče a desky.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Potřebujete hliníkové desky na obrábění, nebo již obrobené frézované hliníkové desky, oboustranně foliované či válcované s běžným válcovaným povrchem? Pořád jste u společnosti ALFUN na správné adrese. Hliníkové desky dělí do tloušťky 300 mm v  rozměrech podle přání zákazníků. Tolerance řezů hliníkových desek do tloušťky 160 mm je ±0,3 mm.

Plechy ocelové, nerezové i měděné

Pokud potřebujete pro svoji výrobu ocelové plechy nebo nerezové plechy, jste u ALFUNu také správně. Prodejní paleta zahrnuje i ocelové plechy válcované za studena a za tepla, ale také ocelové plechy žárově pozinkované, elektrolyticky pozinkované, lakované a aluzink plechy.

Pro potravinářský a chemický průmysl dodává nerez. Nerezové plechy odpovídají normám EN10088 a rozměrové tolerance normě EN 9445. V sortimentu má ALFUN zahrnuty nerezové plechy s různými mechanickými vlastnostmi a jakostmi povrchu.

Je ocelový plech pro vás nedostatečným řešením? Nevadí. ALFUN nabízí i variantu pro náročné: měděné průmyslové plechy využívané například v elektrotechnickém průmyslu či na rozvaděče.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Společnost ALFUN neusnula na vavřínech

Za svoje třináctileté působení získala dominantní postavení v prodeji hliníkových polotovarů, zejména na českém a slovenském trhu. Postupem času společnost rozšířila svou nabídku o pozinkované a za studena válcované ocelové plechy, měděné a nerezové plechy a zařadila se mezi významné evropské distributory hutního materiálu.

Firma má sídlo v Bruntále, kde je nejenom hlavní sklad, ale také servisní centrum vybavené linkami pro podélné i příčné dělení plechů a pásů a pilami na řezání hliníkových desek. Svým zaměřením je ALFUN a.s. společností, která umí uspokojit požadavky malých i velkých zákazníků, bez ohledu na požadované množství.

Pro podporu prodeje a další zkvalitnění služeb zákazníkům byla v květnu roku 2008 dostavená nová servisní centra v Radonicích u Prahy a v Seredi na Slovensku. Firma má obchodní zastoupení v Rakousku, Polsku a Maďarsku.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Podrobné informace o společnosti ALFUN a.s. a jejím bohatém sortimentu a servisních službách najdete na internetové adrese www.alfun.cz nebo na adrese firmy Zahradní 1610/40, Bruntál.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz