Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bruntálská společnost ALFUN nabízí široký sortiment plechů a pásů z hliníku, oceli, pozinkované oceli, nerezu a mědi. Zabývá se také dělením materiálu podle požadavku zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi | foto: ALFUN

Součásti strojů, konstrukční prvky a doplňky letadel a automobilů, elektrické spotřebiče, výměníky chemických zařízení, chladiče automobilů, reflektory, zrcadla, obaly, kryty, nádrže, nádobí, okenní rámy, dveře, domovní fasády, střechy, vybavení vagonů. Ale i eskalátory, stožáry, mostové jeřáby a obalový materiál v potravinářství. Tam všude najdeme hliník.

Hliníkové plechy, desky a profily jsou v kurzu

Odolnost vůči korozi, nízká hmotnost, možnost povrchové úpravy, dobrá svařitelnost, výborná elektrická a tepelná vodivost a možnost recyklace.
To jsou hlavní atributy, díky kterým je hliník v kurzu.

Společnost ALFUN se sídlem v Bruntále k němu dosadila přidanou hodnotu. Zákazníci si zde mohou vybrat z bohaté nabídkové palety. Hliníkové plechy ALFUN dodává v tloušťkách 0,3 - 5 mm, šířkách 50 - 2000 mm a délkách 100 - 6000 mm, ale i atypických rozměrech. Nabízí hliníkové plechy bez povrchových úprav, eloxované, protiskluzové, lakované a leštěné ze slitin EN AW 1050, EN AW 5754, EN AW 5005, EN AW 5052, EN AW 5083 a další.

A kromě toho tu skladem najdete hliníkové profily (profily čtvercové a obdélníkové jekly, trubky a dále L profil, U profil, I profil, T profil), tyče a desky.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Potřebujete hliníkové desky na obrábění, nebo již obrobené frézované hliníkové desky, oboustranně foliované či válcované s běžným válcovaným povrchem? Pořád jste u společnosti ALFUN na správné adrese. Hliníkové desky dělí do tloušťky 300 mm v  rozměrech podle přání zákazníků. Tolerance řezů hliníkových desek do tloušťky 160 mm je ±0,3 mm.

Plechy ocelové, nerezové i měděné

Pokud potřebujete pro svoji výrobu ocelové plechy nebo nerezové plechy, jste u ALFUNu také správně. Prodejní paleta zahrnuje i ocelové plechy válcované za studena a za tepla, ale také ocelové plechy žárově pozinkované, elektrolyticky pozinkované, lakované a aluzink plechy.

Pro potravinářský a chemický průmysl dodává nerez. Nerezové plechy odpovídají normám EN10088 a rozměrové tolerance normě EN 9445. V sortimentu má ALFUN zahrnuty nerezové plechy s různými mechanickými vlastnostmi a jakostmi povrchu.

Je ocelový plech pro vás nedostatečným řešením? Nevadí. ALFUN nabízí i variantu pro náročné: měděné průmyslové plechy využívané například v elektrotechnickém průmyslu či na rozvaděče.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Společnost ALFUN neusnula na vavřínech

Za svoje třináctileté působení získala dominantní postavení v prodeji hliníkových polotovarů, zejména na českém a slovenském trhu. Postupem času společnost rozšířila svou nabídku o pozinkované a za studena válcované ocelové plechy, měděné a nerezové plechy a zařadila se mezi významné evropské distributory hutního materiálu.

Firma má sídlo v Bruntále, kde je nejenom hlavní sklad, ale také servisní centrum vybavené linkami pro podélné i příčné dělení plechů a pásů a pilami na řezání hliníkových desek. Svým zaměřením je ALFUN a.s. společností, která umí uspokojit požadavky malých i velkých zákazníků, bez ohledu na požadované množství.

Pro podporu prodeje a další zkvalitnění služeb zákazníkům byla v květnu roku 2008 dostavená nová servisní centra v Radonicích u Prahy a v Seredi na Slovensku. Firma má obchodní zastoupení v Rakousku, Polsku a Maďarsku.

Firma ALFUN vládne hliníku, oceli i mědi

Podrobné informace o společnosti ALFUN a.s. a jejím bohatém sortimentu a servisních službách najdete na internetové adrese www.alfun.cz nebo na adrese firmy Zahradní 1610/40, Bruntál.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Najdete na iDNES.cz