Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu

Komerční sdělení   8:41aktualizováno  8:41
Internetová databáze firem a produktů TOPkontakt je účinným nástrojem, jak mohou firmy a instituce seznámit veřejnost se svou činností a svými výrobky či službami. Silnou stránkou databáze TOPkontakt je to, že v sobě spojuje "klasickou" databázi firem a institucí s databází produktů, která díky svému napojení na nejdůvěryhodnější server českého internetu iDNES.cz umožňuje efektivně propagovat konkrétní služby a výrobky firem, které jsou v databázi TOPkontakt zapsány.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu | foto: Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu

Tyto služby a výrobky jsou pak díky TOPkontakt jednoduše dohledatelné nejen z iDNES.cz ale také prostřednictvím běžných vyhledávačů.

Databázové služby TOPkontakt

V rámci databáze TOPkontakt získáte samozřejmě i klasické databázové služby, jako je zveřejnění údajů o firemních kontaktech, zveřejnění mapy s určením sídla provozovny, fotografie sídla, uvedení otevírací doby, přednostní výpisy, garance první stránky apod.

Vedle toho firemní databáze nabízí i službu tzv. virtuální prohlídky jednotlivých provozoven, což je 360° záběr na sídlo či vnitřních prostor provozovny, který byl zaveden do nabídky z toho důvodu, že zájemci vyhledávající informace o firmách nehodnotí jen jejich výrobky a prezentaci, ale i to, jaké prostory daná společnost bude užívat.

Dobře zpracovaná virtuální prohlídka uveřejněná v TOPkontakt tak může potenciálním zákazníkům již od začátku ukázat, že se odlišujete od své konkurence úrovní prostor, které užíváte.

Produktová databáze TOPkontakt

databáze TOPkontakt

Produktová databáze TOPkontakt pak umožňuje prezentaci výrobků a služeb jednotlivých firem. Platící klienti jich mohou do databáze vystavovat neomezené množství. Produktová databáze je samozřejmě SEO optimalizována a je úzce propojena s databází firem a to nejen na úrovni základního vyhledávání, ale i na úrovni "vizitek" jednotlivých zákazníků, kdy uživatel může jednoduše přejít z firemní vizitky do seznamu produktů klienta a naopak.

"Spojení firemní vizitky a produktového katalogu je mezi firemními internetovými databázemi unikátní a napomáhá díky síle stránek iDNES.cz také optimalizaci firemních webů na SEO," shrnuje tyto výhody obchodní ředitelka INTERNET TRADING, s.r.o. Ivana Burešová.

Naše výhoda: propojení s iDNES.cz, Lidovky.cz a Tiscali.cz

Databáze TOPkontakt je dále unikátním způsobem propojena s takřka všemi stránkami serverů iDNES.cz a Lidovky.cz a nabízí tak nejenom databázové zápisy, ale zároveň i reklamní kampaně napříč těmito servery. V souvislosti s relaunch iDNES.cz prošla modernizací i databáze TOPkontakt, která nyní nabízí vylepšený design odpovídající nejmodernějším trendům a technologiím.

Přesvědčit se o tom můžete přímo na stránce www.topkontakt.cz. Databáze TOPkontakt je zároveň dodavatelem obsahu pro databázi firem Tiscali.cz. váš firemní zápis do TOPkontakt se tak automaticky promítne do firemní databáze Tiscali.

"Zápisem do katalogu Topkontakt se firmy automaticky dostanou také do regionálních katalogů kraje.idnes.cz," připomíná projektový manažer Tomáš Prokop. Tyto lokální stránky kraje.idnes.cz patří mezí nejčtenější stránky s regionálním zpravodajstvím na českém internetu.

Jak získat zápis do databáze TOPkontakt?

databáze TOPkontakt

Databázi TOPkontakt provozuje a exkluzivně prodává společnost INTERNET TRADING, s.r.o., součást mediální skupiny MAFRA. Základní zápis do této databáze je zcela zdarma.

Vedle základního zápisu však můžete získat výhodné placené balíčky služeb, díky kterým budete moci plně využít všech vlastností databáze TOPkontakt. Máte-li zájem se dozvědět o možnostech vaší prezentace v TOPkontakt více, kontaktujte společnost INTERNET TRADING, s.r.o. nebo kteréhokoliv z jejích lokálních reprezentantů.

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme ve vašem podnikání:

telefonicky: +420 515 901 101

emailem: sales@internettrading.cz

online registrace do katalogu (zdarma):
http://topkontakt.idnes.cz/registrace-firmy

   

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.