Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu

Komerční sdělení   8:41aktualizováno  8:41 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Internetová databáze firem a produktů TOPkontakt je účinným nástrojem, jak mohou firmy a instituce seznámit veřejnost se svou činností a svými výrobky či službami. Silnou stránkou databáze TOPkontakt je to, že v sobě spojuje "klasickou" databázi firem a institucí s databází produktů, která díky svému napojení na nejdůvěryhodnější server českého internetu iDNES.cz umožňuje efektivně propagovat konkrétní služby a výrobky firem, které jsou v databázi TOPkontakt zapsány.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu | foto: Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu

Tyto služby a výrobky jsou pak díky TOPkontakt jednoduše dohledatelné nejen z iDNES.cz ale také prostřednictvím běžných vyhledávačů.

Databázové služby TOPkontakt

V rámci databáze TOPkontakt získáte samozřejmě i klasické databázové služby, jako je zveřejnění údajů o firemních kontaktech, zveřejnění mapy s určením sídla provozovny, fotografie sídla, uvedení otevírací doby, přednostní výpisy, garance první stránky apod.

Vedle toho firemní databáze nabízí i službu tzv. virtuální prohlídky jednotlivých provozoven, což je 360° záběr na sídlo či vnitřních prostor provozovny, který byl zaveden do nabídky z toho důvodu, že zájemci vyhledávající informace o firmách nehodnotí jen jejich výrobky a prezentaci, ale i to, jaké prostory daná společnost bude užívat.

Dobře zpracovaná virtuální prohlídka uveřejněná v TOPkontakt tak může potenciálním zákazníkům již od začátku ukázat, že se odlišujete od své konkurence úrovní prostor, které užíváte.

Produktová databáze TOPkontakt

databáze TOPkontakt

Produktová databáze TOPkontakt pak umožňuje prezentaci výrobků a služeb jednotlivých firem. Platící klienti jich mohou do databáze vystavovat neomezené množství. Produktová databáze je samozřejmě SEO optimalizována a je úzce propojena s databází firem a to nejen na úrovni základního vyhledávání, ale i na úrovni "vizitek" jednotlivých zákazníků, kdy uživatel může jednoduše přejít z firemní vizitky do seznamu produktů klienta a naopak.

"Spojení firemní vizitky a produktového katalogu je mezi firemními internetovými databázemi unikátní a napomáhá díky síle stránek iDNES.cz také optimalizaci firemních webů na SEO," shrnuje tyto výhody obchodní ředitelka INTERNET TRADING, s.r.o. Ivana Burešová.

Naše výhoda: propojení s iDNES.cz, Lidovky.cz a Tiscali.cz

Databáze TOPkontakt je dále unikátním způsobem propojena s takřka všemi stránkami serverů iDNES.cz a Lidovky.cz a nabízí tak nejenom databázové zápisy, ale zároveň i reklamní kampaně napříč těmito servery. V souvislosti s relaunch iDNES.cz prošla modernizací i databáze TOPkontakt, která nyní nabízí vylepšený design odpovídající nejmodernějším trendům a technologiím.

Přesvědčit se o tom můžete přímo na stránce www.topkontakt.cz. Databáze TOPkontakt je zároveň dodavatelem obsahu pro databázi firem Tiscali.cz. váš firemní zápis do TOPkontakt se tak automaticky promítne do firemní databáze Tiscali.

"Zápisem do katalogu Topkontakt se firmy automaticky dostanou také do regionálních katalogů kraje.idnes.cz," připomíná projektový manažer Tomáš Prokop. Tyto lokální stránky kraje.idnes.cz patří mezí nejčtenější stránky s regionálním zpravodajstvím na českém internetu.

Jak získat zápis do databáze TOPkontakt?

databáze TOPkontakt

Databázi TOPkontakt provozuje a exkluzivně prodává společnost INTERNET TRADING, s.r.o., součást mediální skupiny MAFRA. Základní zápis do této databáze je zcela zdarma.

Vedle základního zápisu však můžete získat výhodné placené balíčky služeb, díky kterým budete moci plně využít všech vlastností databáze TOPkontakt. Máte-li zájem se dozvědět o možnostech vaší prezentace v TOPkontakt více, kontaktujte společnost INTERNET TRADING, s.r.o. nebo kteréhokoliv z jejích lokálních reprezentantů.

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme ve vašem podnikání:

telefonicky: +420 515 901 101

emailem: sales@internettrading.cz

online registrace do katalogu (zdarma):
http://topkontakt.idnes.cz/registrace-firmy

   

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz