Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu

Komerční sdělení   8:41aktualizováno  8:41 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Internetová databáze firem a produktů TOPkontakt je účinným nástrojem, jak mohou firmy a instituce seznámit veřejnost se svou činností a svými výrobky či službami. Silnou stránkou databáze TOPkontakt je to, že v sobě spojuje "klasickou" databázi firem a institucí s databází produktů, která díky svému napojení na nejdůvěryhodnější server českého internetu iDNES.cz umožňuje efektivně propagovat konkrétní služby a výrobky firem, které jsou v databázi TOPkontakt zapsány.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu | foto: Firemní a produktová databáze TOPkontakt v novém hávu

Tyto služby a výrobky jsou pak díky TOPkontakt jednoduše dohledatelné nejen z iDNES.cz ale také prostřednictvím běžných vyhledávačů.

Databázové služby TOPkontakt

V rámci databáze TOPkontakt získáte samozřejmě i klasické databázové služby, jako je zveřejnění údajů o firemních kontaktech, zveřejnění mapy s určením sídla provozovny, fotografie sídla, uvedení otevírací doby, přednostní výpisy, garance první stránky apod.

Vedle toho firemní databáze nabízí i službu tzv. virtuální prohlídky jednotlivých provozoven, což je 360° záběr na sídlo či vnitřních prostor provozovny, který byl zaveden do nabídky z toho důvodu, že zájemci vyhledávající informace o firmách nehodnotí jen jejich výrobky a prezentaci, ale i to, jaké prostory daná společnost bude užívat.

Dobře zpracovaná virtuální prohlídka uveřejněná v TOPkontakt tak může potenciálním zákazníkům již od začátku ukázat, že se odlišujete od své konkurence úrovní prostor, které užíváte.

Produktová databáze TOPkontakt

databáze TOPkontakt

Produktová databáze TOPkontakt pak umožňuje prezentaci výrobků a služeb jednotlivých firem. Platící klienti jich mohou do databáze vystavovat neomezené množství. Produktová databáze je samozřejmě SEO optimalizována a je úzce propojena s databází firem a to nejen na úrovni základního vyhledávání, ale i na úrovni "vizitek" jednotlivých zákazníků, kdy uživatel může jednoduše přejít z firemní vizitky do seznamu produktů klienta a naopak.

"Spojení firemní vizitky a produktového katalogu je mezi firemními internetovými databázemi unikátní a napomáhá díky síle stránek iDNES.cz také optimalizaci firemních webů na SEO," shrnuje tyto výhody obchodní ředitelka INTERNET TRADING, s.r.o. Ivana Burešová.

Naše výhoda: propojení s iDNES.cz, Lidovky.cz a Tiscali.cz

Databáze TOPkontakt je dále unikátním způsobem propojena s takřka všemi stránkami serverů iDNES.cz a Lidovky.cz a nabízí tak nejenom databázové zápisy, ale zároveň i reklamní kampaně napříč těmito servery. V souvislosti s relaunch iDNES.cz prošla modernizací i databáze TOPkontakt, která nyní nabízí vylepšený design odpovídající nejmodernějším trendům a technologiím.

Přesvědčit se o tom můžete přímo na stránce www.topkontakt.cz. Databáze TOPkontakt je zároveň dodavatelem obsahu pro databázi firem Tiscali.cz. váš firemní zápis do TOPkontakt se tak automaticky promítne do firemní databáze Tiscali.

"Zápisem do katalogu Topkontakt se firmy automaticky dostanou také do regionálních katalogů kraje.idnes.cz," připomíná projektový manažer Tomáš Prokop. Tyto lokální stránky kraje.idnes.cz patří mezí nejčtenější stránky s regionálním zpravodajstvím na českém internetu.

Jak získat zápis do databáze TOPkontakt?

databáze TOPkontakt

Databázi TOPkontakt provozuje a exkluzivně prodává společnost INTERNET TRADING, s.r.o., součást mediální skupiny MAFRA. Základní zápis do této databáze je zcela zdarma.

Vedle základního zápisu však můžete získat výhodné placené balíčky služeb, díky kterým budete moci plně využít všech vlastností databáze TOPkontakt. Máte-li zájem se dozvědět o možnostech vaší prezentace v TOPkontakt více, kontaktujte společnost INTERNET TRADING, s.r.o. nebo kteréhokoliv z jejích lokálních reprezentantů.

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme ve vašem podnikání:

telefonicky: +420 515 901 101

emailem: sales@internettrading.cz

online registrace do katalogu (zdarma):
http://topkontakt.idnes.cz/registrace-firmy

   

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz