Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Finternet.cz - on-line centrum finančních a pojišťovacích služeb

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Základním úkolem systému FINTERNET je usnadnit cestu k finančním, pojišťovacím a přidruženým službám jako jsou půjčky, hypotéky, exekuce nemovitostí, refinancování hypoték a další. Jeho využitím se vyhnete časově náročnému zjišťování podmínek jednotlivých poskytovatelů zmíněných služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Finternet.cz - on-line centrum finančních a pojišťovacích služeb | foto: ahr

Hypotéky

Pomocí formuláře na webu Finternet.cz máte možnost přímo oslovit více bank s nezávaznou poptávkou hypotéky. Ušetříte tím mnoho času, který byste strávili kontaktováním každé banky zvlášť. Po odeslání bude formulář doručen přímo odpovědným pracovníkům vámi zvolených bank.

Vyhnete se tak zapojení mnohdy neobjektivních zprostředkovatelů do procesu získávání hypotečního úvěru. Vyplníte-li pouze e-mailovou adresu, bude vám zaslána aktuální nabídka na Váš e-mail.

Pokud vyplníte i telefonní číslo, bude Vás kontaktovat hypoteční specialista, který Vám poskytne informace o úvěrech na bydlení, dobách fixace úrokových sazeb, možnostech pojištění hypotečních úvěrů a půjček na bydlení.

Kalkulace úvěru

Sekce on-line

V sekci on-line máte možnost nezávazně zažádat o kalkulaci úvěru na dům, byt či jinou nemovitost, spočítat si na hypotečních kalkulačkách výši splátek a také podat žádost o hypotéku. Můžete ji také přímo sjednat on-line na www stránkách jednotlivých bank, na které přejdete kliknutím na jejich logo v této sekci.

Aktuálně jsou zde nabízeny finanční produkty Hypoteční banky, České spořitelny, Volksbanky a UniCredit Bank, spolupráci s dalšími bankovními domy se připravují.

Refinancování hypoték

Končí fixační doba Vaší hypotéky nebo máte jen pocit, že platíte příliš vysoké splátky? Potřebujete refinancovat Váš úvěr? Máte více půjček na bydlení a potřebujete je sloučit do jedné s nižšími splátkami?

Pomocí formuláře na webu Finternet.cz máte možnost přímo oslovit banky s nezávaznou poptávkou refinancování Vaší hypotéky. Tím ušetříte mnoho času, který by jste strávili kontaktováním každé banky zvlášť. Po odeslání bude formulář doručen přímo odpovědným pracovníkům Vámi zvolených bank.

Vyplníte-li pouze e-mailovou adresu, bude vám zaslána aktuální nabídka na Váš e-mail. Pokud vyplníte i telefonní číslo, bude Vás kontaktovat hypoteční specialista, který Vám poskytne informace o možnostech refinancování hypoték a půjček na bydlení.

V sekci on-line máte možnost nezávazně zažádat o kalkulaci refinancování Vaší hypotéky, spočítat si na hypotečních kalkulačkách výši splátek a také podat žádost o refinancování hypotéky. Můžete ji také přímo sjednat on-line na www stránkách jednotlivých bank, na které přejdete kliknutím na jejich logo v této sekci.

Aktuálně jsou zde nabízeny finanční produkty Hypoteční banky, České spořitelny, Volksbanky a UniCredit Bank, spolupráci s dalšími bankovními domy se připravuje.

Finternet.cz

Rychlé půjčky, úvěry

Potřebujete půjčit? Nemáte čas ani chuť hledat nejvýhodnější nabídky na individuálních stránkách jednotlivých společností? Na webu Finternet.cz máte možnost přímo oslovit bankovní i nebankovní společnosti a zažádat o půjčku na auto, byt či cokoli jiného pouhým vyplněním a odesláním jednoho stručného formuláře. V sekci on-line můžete ihned půjčku sjednat přímo na www stránkách příslušných společností.

V současnosti firma AAR, s.r.o. spolupracuje s firmami Cetelem, Smart Capital, Homecredit, Cofidis, bankou GE Money, s dalšími potenciálními partnery jedná. V budoucnu plánují i možnost žádat o půjčku bez prokazování příjmů, výpisu z registru, půjčku na směnku, rychlou finanční půjčku se zástavou nemovitosti, atd.

Vyplácení exekucí nemovitostí

Dostali jste se do problémů se splácením úvěrů a půjček? Byla na Vaši nemovitost vyhlášena exekuce? Zažádejte o oddlužení či vyplacení dluhů přímo na webu Finternet.cz. Vyplňte krátký formulář, můžete stručně popsat svůj problém a odpovědní pracovníci zvolených společností Vás budou kontaktovat. V současnosti spolupracují se společností Smart Capital, spolupráci s dalšími potenciálními partnery připravuje.

Finternet.cz logo

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

ČNB: Ať je koruna klidně slabší

ČNB: Ať je koruna klidně slabší

Kurzy.cz ČNB v srpnu podruhé v řadě zvýšila sazby, čímž je dostala nejvýše za skoro deset let a za stejnou dobu to bylo poprvé, ...

Najdete na iDNES.cz