Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Finternet.cz - on-line centrum finančních a pojišťovacích služeb

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Základním úkolem systému FINTERNET je usnadnit cestu k finančním, pojišťovacím a přidruženým službám jako jsou půjčky, hypotéky, exekuce nemovitostí, refinancování hypoték a další. Jeho využitím se vyhnete časově náročnému zjišťování podmínek jednotlivých poskytovatelů zmíněných služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Finternet.cz - on-line centrum finančních a pojišťovacích služeb | foto: ahr

Hypotéky

Pomocí formuláře na webu Finternet.cz máte možnost přímo oslovit více bank s nezávaznou poptávkou hypotéky. Ušetříte tím mnoho času, který byste strávili kontaktováním každé banky zvlášť. Po odeslání bude formulář doručen přímo odpovědným pracovníkům vámi zvolených bank.

Vyhnete se tak zapojení mnohdy neobjektivních zprostředkovatelů do procesu získávání hypotečního úvěru. Vyplníte-li pouze e-mailovou adresu, bude vám zaslána aktuální nabídka na Váš e-mail.

Pokud vyplníte i telefonní číslo, bude Vás kontaktovat hypoteční specialista, který Vám poskytne informace o úvěrech na bydlení, dobách fixace úrokových sazeb, možnostech pojištění hypotečních úvěrů a půjček na bydlení.

Kalkulace úvěru

Sekce on-line

V sekci on-line máte možnost nezávazně zažádat o kalkulaci úvěru na dům, byt či jinou nemovitost, spočítat si na hypotečních kalkulačkách výši splátek a také podat žádost o hypotéku. Můžete ji také přímo sjednat on-line na www stránkách jednotlivých bank, na které přejdete kliknutím na jejich logo v této sekci.

Aktuálně jsou zde nabízeny finanční produkty Hypoteční banky, České spořitelny, Volksbanky a UniCredit Bank, spolupráci s dalšími bankovními domy se připravují.

Refinancování hypoték

Končí fixační doba Vaší hypotéky nebo máte jen pocit, že platíte příliš vysoké splátky? Potřebujete refinancovat Váš úvěr? Máte více půjček na bydlení a potřebujete je sloučit do jedné s nižšími splátkami?

Pomocí formuláře na webu Finternet.cz máte možnost přímo oslovit banky s nezávaznou poptávkou refinancování Vaší hypotéky. Tím ušetříte mnoho času, který by jste strávili kontaktováním každé banky zvlášť. Po odeslání bude formulář doručen přímo odpovědným pracovníkům Vámi zvolených bank.

Vyplníte-li pouze e-mailovou adresu, bude vám zaslána aktuální nabídka na Váš e-mail. Pokud vyplníte i telefonní číslo, bude Vás kontaktovat hypoteční specialista, který Vám poskytne informace o možnostech refinancování hypoték a půjček na bydlení.

V sekci on-line máte možnost nezávazně zažádat o kalkulaci refinancování Vaší hypotéky, spočítat si na hypotečních kalkulačkách výši splátek a také podat žádost o refinancování hypotéky. Můžete ji také přímo sjednat on-line na www stránkách jednotlivých bank, na které přejdete kliknutím na jejich logo v této sekci.

Aktuálně jsou zde nabízeny finanční produkty Hypoteční banky, České spořitelny, Volksbanky a UniCredit Bank, spolupráci s dalšími bankovními domy se připravuje.

Finternet.cz

Rychlé půjčky, úvěry

Potřebujete půjčit? Nemáte čas ani chuť hledat nejvýhodnější nabídky na individuálních stránkách jednotlivých společností? Na webu Finternet.cz máte možnost přímo oslovit bankovní i nebankovní společnosti a zažádat o půjčku na auto, byt či cokoli jiného pouhým vyplněním a odesláním jednoho stručného formuláře. V sekci on-line můžete ihned půjčku sjednat přímo na www stránkách příslušných společností.

V současnosti firma AAR, s.r.o. spolupracuje s firmami Cetelem, Smart Capital, Homecredit, Cofidis, bankou GE Money, s dalšími potenciálními partnery jedná. V budoucnu plánují i možnost žádat o půjčku bez prokazování příjmů, výpisu z registru, půjčku na směnku, rychlou finanční půjčku se zástavou nemovitosti, atd.

Vyplácení exekucí nemovitostí

Dostali jste se do problémů se splácením úvěrů a půjček? Byla na Vaši nemovitost vyhlášena exekuce? Zažádejte o oddlužení či vyplacení dluhů přímo na webu Finternet.cz. Vyplňte krátký formulář, můžete stručně popsat svůj problém a odpovědní pracovníci zvolených společností Vás budou kontaktovat. V současnosti spolupracují se společností Smart Capital, spolupráci s dalšími potenciálními partnery připravuje.

Finternet.cz logo

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Bang, Bang, bitcoinový break even point je tu - náklady na těžbu se právě vyrovn...

Bang, Bang, bitcoinový break even point je tu - náklady na těžbu se právě vyrovn...

Kurzy.cz Podle výpočetního modelu společnosti Fundstrat náklady na těžbu bitcoinů aktuálně dosáhly tzv. break even pointu, když ...

Najdete na iDNES.cz