Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Financování vozů on-line? S Raiffeisen – Leasing ano

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Raiffeisen – Leasing nechává klienty "nahlédnout do karet". Financování vozů prostřednictvím úvěru nebo leasingu lze získat naprosto transparentně a navíc pohodlně on-line. Tak proč byste zbytečně platili skryté náklady? A proč byste někam chodili?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Financování vozů on-line? S Raiffeisen – Leasing ano | foto: Raiffeisen - Leasing

Společnost Raiffeisen – Leasing, v souladu se svou politikou naprosté transparentnosti a proklientského přístupu, zájemcům o financování vozů nabízí možnost využití inovativní internetové aplikace CLICK – FINANCOVÁNÍ VOZŮ.

Tato služba umožňuje nezávazně si spočítat výši splátek úvěru či leasingu, on-line požádat o schválení financování vozu z pohodlí domova a získat financování bez skrytých nákladů.

Produktové stránky CLICK - FINANCOVÁNÍ VOZŮ navštíví každý měsíc tisíce klientů. Prostřednictvím této aplikace již v současné době vzniká 11 % celkového objemu financování vozů společnosti Raiffeisen - Leasing.

Financování vozů Aplikace se používá velmi jednoduše a pohodlně. Zájemce o financování koupě vozu si odkudkoliv a kdykoliv vyplní na stránkách www.financovanivozu.cz základní údaje o vybraném vozidle (novém či ojetém), zvolí si, jak dlouho chce splácet, výši mimořádné splátky a pojistné produkty, které si přeje zahrnout do splátek financování. Po odeslání parametrů se okamžitě vrátí nezávazný výpočet výše splátky.

Unikátní je aplikace zejména v tom, že se jejím prostřednictvím klient dozví skutečně finální výši své případné splátky a to včetně pojištění.

Nechybí ani informace o výši RPSN. Je-li zájemce s výší splátky spokojen, může jednoduše doplnit a odeslat požadované údaje a následně ho kontaktuje obchodník Raiffeisen - Leasing, který s ním projde celou nabídku, vysvětlí postup při schválení obchodního případu a dohodne způsob podpisu smluvní dokumentace a předání vybraného vozu.

"CLICK – FINANCOVÁNÍ VOZŮ je krokem k většímu pohodlí zákazníků a transparentnosti financování vozů. Prostřednictvím této jednoduché aplikace může zákazník získat z pohodlí domova financování, o kterém má naprostý přehled a které neobsahuje žádné skryté náklady, často vznikající zejména při sjednávání financování prostřednictvím prodejce vozů či jiného zprostředkovatele," říká Rastislav Kereškéni, CEO a jednatel Raiffeisen – Leasing.

Ať už si chcete s pomocí úvěru či leasingu pořídit vůz nebo si budete půjčovat na něco jiného, zajímejte se o to, co je vlastně všechno ve finální ceně zahrnuto.

Pozornost věnujte zejména již výše zmíněnému ukazateli roční procentní sazby nákladů (RPSN), který umožňuje lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného úvěru. Udává totiž procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru. Jednoduše řečeno platí, že čím nižší RPSN, tím pro spotřebitele lépe.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Najdete na iDNES.cz