Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Financování vozů on-line? S Raiffeisen – Leasing ano

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Raiffeisen – Leasing nechává klienty "nahlédnout do karet". Financování vozů prostřednictvím úvěru nebo leasingu lze získat naprosto transparentně a navíc pohodlně on-line. Tak proč byste zbytečně platili skryté náklady? A proč byste někam chodili?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Financování vozů on-line? S Raiffeisen – Leasing ano | foto: Raiffeisen - Leasing

Společnost Raiffeisen – Leasing, v souladu se svou politikou naprosté transparentnosti a proklientského přístupu, zájemcům o financování vozů nabízí možnost využití inovativní internetové aplikace CLICK – FINANCOVÁNÍ VOZŮ.

Tato služba umožňuje nezávazně si spočítat výši splátek úvěru či leasingu, on-line požádat o schválení financování vozu z pohodlí domova a získat financování bez skrytých nákladů.

Produktové stránky CLICK - FINANCOVÁNÍ VOZŮ navštíví každý měsíc tisíce klientů. Prostřednictvím této aplikace již v současné době vzniká 11 % celkového objemu financování vozů společnosti Raiffeisen - Leasing.

Financování vozů Aplikace se používá velmi jednoduše a pohodlně. Zájemce o financování koupě vozu si odkudkoliv a kdykoliv vyplní na stránkách www.financovanivozu.cz základní údaje o vybraném vozidle (novém či ojetém), zvolí si, jak dlouho chce splácet, výši mimořádné splátky a pojistné produkty, které si přeje zahrnout do splátek financování. Po odeslání parametrů se okamžitě vrátí nezávazný výpočet výše splátky.

Unikátní je aplikace zejména v tom, že se jejím prostřednictvím klient dozví skutečně finální výši své případné splátky a to včetně pojištění.

Nechybí ani informace o výši RPSN. Je-li zájemce s výší splátky spokojen, může jednoduše doplnit a odeslat požadované údaje a následně ho kontaktuje obchodník Raiffeisen - Leasing, který s ním projde celou nabídku, vysvětlí postup při schválení obchodního případu a dohodne způsob podpisu smluvní dokumentace a předání vybraného vozu.

"CLICK – FINANCOVÁNÍ VOZŮ je krokem k většímu pohodlí zákazníků a transparentnosti financování vozů. Prostřednictvím této jednoduché aplikace může zákazník získat z pohodlí domova financování, o kterém má naprostý přehled a které neobsahuje žádné skryté náklady, často vznikající zejména při sjednávání financování prostřednictvím prodejce vozů či jiného zprostředkovatele," říká Rastislav Kereškéni, CEO a jednatel Raiffeisen – Leasing.

Ať už si chcete s pomocí úvěru či leasingu pořídit vůz nebo si budete půjčovat na něco jiného, zajímejte se o to, co je vlastně všechno ve finální ceně zahrnuto.

Pozornost věnujte zejména již výše zmíněnému ukazateli roční procentní sazby nákladů (RPSN), který umožňuje lépe vyhodnotit výhodnost nebo nevýhodnost poskytovaného úvěru. Udává totiž procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji spojenými s čerpáním úvěru. Jednoduše řečeno platí, že čím nižší RPSN, tím pro spotřebitele lépe.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz