Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Financování i pro ty, kteří neuspěli v bance

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
„Financování firmy znamená dnes nejen poskytnutí peněz, ale díky výkyvům v ekonomice i řešení řady souvisejících problémů. Náš koncept přináší klientům komplexní řešení - ať již rozvoje podnikání, či jeho stabilizace anebo záchrany,“ říká Ing. Lukáš Zaňák, šéf obchodu společnosti NOVA Leasing, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Financování i pro ty, kteří neuspěli v bance | foto: NOVA Leasing, a.s.

Schvalování rizik bankami - to je kámen úrazu pro velké množství firem, které potřebují financování. Banky díky krizi přitvrdily v přístupu k poskytování úvěrů. A to nejen z pohledu jejich vlastních požadavků na „kvalitu“ klienta, ale i z důvodu jejich tvrdší regulace ze strany státu. Bohužel mnohdy dochází k odlidštění vztahu s klientem – příkladem mohou být registry, které znamenají kaňku na profilu firmy a často de facto administrativně omezují přístup firem k financování.

Řešení však existuje a je jednoduché. Zformovaly jej vlastně požadavky trhu

Nelze-li získat peníze od institucí, je třeba využít jiný zdroj. Celosvětově tak vyrostl nový a dynamický fenomén - nebankovní financování podnikatelů a firem. A jedná se o velký segment. „Naše společnost má v letošním roce již téměř 3 000 klientů, kterým jsme připravili řešení financování jejich podnikání na míru a hlavně rychle,“ podotýká p. Zaňák. A zde jsou nepopiratelné přednosti firem nebankovního financování – snadný a dostupný (bez administrace, bez složitých analýz a bez zkoumání registrů) a zejména rychlý (v řádu dnů) přístup k financím.

Nebankovní financování využívá široké spektrum podnikatelských subjektů. A nejedná se o jakýsi „last resort“ - i velké firmy tyto zdroje používají na překlenutí krátkodobých potřeb. Ing. Zaňák poodkrývá strukturu portfolia NOVA Leasing, a.s.: „Šestnáct procent našeho portfolia tvoří střední a větší akciové společnosti, plných 62 procent různě velké s.r.o. a 21 procent živnostníci.“ Navíc podle informací ze stejného zdroje je spektrum potřeb a následných řešení skutečně široké – od řešení revitalizace firmy (financování dalšího provozu, řešení závazků), přes řešení investic na rozvoj, financování odkupu podílů ve firmách až po krátkodobé překlenovací úvěry.

Předností finančního řešení je neúčelovost poskytnutých financí, možnost rychlého a dostupného řešení s tím, že podnikatel nemusí vlastnit nemovitost, aby dosáhl na finanční prostředky v rozsahu značných částek.

Nenechte se brzdit nedostatkem financí

Nenechte se brzdit nedostatkem financí


Závěrem pan Zaňák zdůrazňuje: „Naši klienti oceňují korektní přístup a transparentní jednání. Konečně NOVA Leasing, a.s. patří k největším poskytovatelům nebankovního financování pro firmy a podnikatele na českém trhu a nemůže si dovolit chovat jinak“.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz