Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Financování i pro ty, kteří neuspěli v bance

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
„Financování firmy znamená dnes nejen poskytnutí peněz, ale díky výkyvům v ekonomice i řešení řady souvisejících problémů. Náš koncept přináší klientům komplexní řešení - ať již rozvoje podnikání, či jeho stabilizace anebo záchrany,“ říká Ing. Lukáš Zaňák, šéf obchodu společnosti NOVA Leasing, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Financování i pro ty, kteří neuspěli v bance | foto: NOVA Leasing, a.s.

Schvalování rizik bankami - to je kámen úrazu pro velké množství firem, které potřebují financování. Banky díky krizi přitvrdily v přístupu k poskytování úvěrů. A to nejen z pohledu jejich vlastních požadavků na „kvalitu“ klienta, ale i z důvodu jejich tvrdší regulace ze strany státu. Bohužel mnohdy dochází k odlidštění vztahu s klientem – příkladem mohou být registry, které znamenají kaňku na profilu firmy a často de facto administrativně omezují přístup firem k financování.

Řešení však existuje a je jednoduché. Zformovaly jej vlastně požadavky trhu

Nelze-li získat peníze od institucí, je třeba využít jiný zdroj. Celosvětově tak vyrostl nový a dynamický fenomén - nebankovní financování podnikatelů a firem. A jedná se o velký segment. „Naše společnost má v letošním roce již téměř 3 000 klientů, kterým jsme připravili řešení financování jejich podnikání na míru a hlavně rychle,“ podotýká p. Zaňák. A zde jsou nepopiratelné přednosti firem nebankovního financování – snadný a dostupný (bez administrace, bez složitých analýz a bez zkoumání registrů) a zejména rychlý (v řádu dnů) přístup k financím.

Nebankovní financování využívá široké spektrum podnikatelských subjektů. A nejedná se o jakýsi „last resort“ - i velké firmy tyto zdroje používají na překlenutí krátkodobých potřeb. Ing. Zaňák poodkrývá strukturu portfolia NOVA Leasing, a.s.: „Šestnáct procent našeho portfolia tvoří střední a větší akciové společnosti, plných 62 procent různě velké s.r.o. a 21 procent živnostníci.“ Navíc podle informací ze stejného zdroje je spektrum potřeb a následných řešení skutečně široké – od řešení revitalizace firmy (financování dalšího provozu, řešení závazků), přes řešení investic na rozvoj, financování odkupu podílů ve firmách až po krátkodobé překlenovací úvěry.

Předností finančního řešení je neúčelovost poskytnutých financí, možnost rychlého a dostupného řešení s tím, že podnikatel nemusí vlastnit nemovitost, aby dosáhl na finanční prostředky v rozsahu značných částek.

Nenechte se brzdit nedostatkem financí

Nenechte se brzdit nedostatkem financí


Závěrem pan Zaňák zdůrazňuje: „Naši klienti oceňují korektní přístup a transparentní jednání. Konečně NOVA Leasing, a.s. patří k největším poskytovatelům nebankovního financování pro firmy a podnikatele na českém trhu a nemůže si dovolit chovat jinak“.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Další z rubriky

Nevyhazujte peníze oknem aneb několik tipů pro úsporu vody a energie

Nevyhazujte peníze oknem aneb několik tipů pro úsporu vody a energie.

Podle nezávislých studií využije čtyřčlenná domácnost denně přes 200 litrů teplé vody, na jejíž ohřev je potřeba...

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

TATRA TRUCKS nabízí zajímavé bonusy k limitované edici vozů PRÄSIDENT

Každý zákazník k vozu TATRA PHOENIX Euro 6 v provedení PRÄSIDENT dostane...

Ve velmi dlouhé historii firmy TATRA TRUCKS je letošní rok výjimečný jedním výročím. Uplynulo totiž 120 let od vzniku a...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.