Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Financování i pro ty, kteří neuspěli v bance

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
„Financování firmy znamená dnes nejen poskytnutí peněz, ale díky výkyvům v ekonomice i řešení řady souvisejících problémů. Náš koncept přináší klientům komplexní řešení - ať již rozvoje podnikání, či jeho stabilizace anebo záchrany,“ říká Ing. Lukáš Zaňák, šéf obchodu společnosti NOVA Leasing, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Financování i pro ty, kteří neuspěli v bance | foto: NOVA Leasing, a.s.

Schvalování rizik bankami - to je kámen úrazu pro velké množství firem, které potřebují financování. Banky díky krizi přitvrdily v přístupu k poskytování úvěrů. A to nejen z pohledu jejich vlastních požadavků na „kvalitu“ klienta, ale i z důvodu jejich tvrdší regulace ze strany státu. Bohužel mnohdy dochází k odlidštění vztahu s klientem – příkladem mohou být registry, které znamenají kaňku na profilu firmy a často de facto administrativně omezují přístup firem k financování.

Řešení však existuje a je jednoduché. Zformovaly jej vlastně požadavky trhu

Nelze-li získat peníze od institucí, je třeba využít jiný zdroj. Celosvětově tak vyrostl nový a dynamický fenomén - nebankovní financování podnikatelů a firem. A jedná se o velký segment. „Naše společnost má v letošním roce již téměř 3 000 klientů, kterým jsme připravili řešení financování jejich podnikání na míru a hlavně rychle,“ podotýká p. Zaňák. A zde jsou nepopiratelné přednosti firem nebankovního financování – snadný a dostupný (bez administrace, bez složitých analýz a bez zkoumání registrů) a zejména rychlý (v řádu dnů) přístup k financím.

Nebankovní financování využívá široké spektrum podnikatelských subjektů. A nejedná se o jakýsi „last resort“ - i velké firmy tyto zdroje používají na překlenutí krátkodobých potřeb. Ing. Zaňák poodkrývá strukturu portfolia NOVA Leasing, a.s.: „Šestnáct procent našeho portfolia tvoří střední a větší akciové společnosti, plných 62 procent různě velké s.r.o. a 21 procent živnostníci.“ Navíc podle informací ze stejného zdroje je spektrum potřeb a následných řešení skutečně široké – od řešení revitalizace firmy (financování dalšího provozu, řešení závazků), přes řešení investic na rozvoj, financování odkupu podílů ve firmách až po krátkodobé překlenovací úvěry.

Předností finančního řešení je neúčelovost poskytnutých financí, možnost rychlého a dostupného řešení s tím, že podnikatel nemusí vlastnit nemovitost, aby dosáhl na finanční prostředky v rozsahu značných částek.

Nenechte se brzdit nedostatkem financí

Nenechte se brzdit nedostatkem financí


Závěrem pan Zaňák zdůrazňuje: „Naši klienti oceňují korektní přístup a transparentní jednání. Konečně NOVA Leasing, a.s. patří k největším poskytovatelům nebankovního financování pro firmy a podnikatele na českém trhu a nemůže si dovolit chovat jinak“.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vedoucí výroby Radek Pasz (na snímu vlevo) a Jan Sliž operátor ohraňovacího...
Ohraňovací lis na míru potřebám není ani pro osvědčené dodavatele standardní zakázkou

Koupí stroje od FORMETALU nic nekončí, naopak začíná. Spolupráce mezi společnostmi FORMETAL a BERNDORF CZ se začala psát v roce 2012.   celý článek

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou.
Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou

Období konce prázdnin a návratu do školních lavic je stresující nejen pro děti, které se musejí vrátit zpět do módu „a teď se musím učit“, ale i pro rodiče,...  celý článek

Alternativní, nebo přirozený? Normální porod chápe každý jinak
Alternativní, nebo přirozený? Normální porod chápe každý jinak

Chcete porod bez léků a věčného vyrušování, jenže lékaři vás označí za alternativní matku.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.