Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Finanční leasing a úvěr s AGRO LEASING J. Hradec

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Služby společnosti AGRO LEASING jsou zaměřeny na finanční leasing a úvěr hmotného a nehmotného investičního majetku. Služby jsou vyhledávány v oblasti podnikatelské sféry i v oblasti fyzických osob - nepodnikatelů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o. | foto: AGRO LEASING J. Hradec s.r.o.

Hlavní cíl společnosti AGRO LEASING

Cílem společnosti AGRO LEASING je vykrýt požadavky trhu u podnikatelů i fyzických osob nepodnikatelů, kteří např. mají zájem řešit nákup osobního automobilu formou leasingu, úvěru. U podnikatelských subjektů je to zejména vybavení dopravní technikou: nákladními automobily, valníky, tahači, valníkovými návěsy, dále též vybavení strojním zařízením, vybavení technologických celků, vybavení výroby a v neposlední řadě též financování nemovitostí.

Společnost AGRO LEASING klade důraz na přiblížení se požadovaným podmínkám klientům, vypracovaní co nejvýhodnějších podmínek v oblasti akontace, splátek leasingu a splátek pojistného. Snahou je zabudovat pojistné do měsíčních splátek, snížit akontaci a měsíční splátky. Ohodnocení rizika je hlavním úkolem při snižování akontace a prodlužování doby splácení.

Cílem Agro Leasingu je spokojenost klienta, kterému chce nabídnout komplexní službu ve výše uvedených oblastech, ať již u financování dopravních prostředků, strojů a zařízení i výpočetní techniky.

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o.

Postavení společnosti AGRO LEASING na trhu

AGRO LEASING je leasingovou společností s charakterem stabilizovaného postavení na leasingovém trhu. Vyznačuje se pružností a přizpůsobení potřebám zákazníka především délkou splácení. Finanční leasing poskytuje jak pro nové, tak ojeté dopravní prostředky.

Leasing strojů je zajišťován v širokém rozsahu komodit investičního majetku zařazeného do druhé odpisové skupiny. Agro Leasing zajišťuje stroje pro stavebnictví, strojírenství, potravinářství, textilní průmysl, dřevozpracující průmysl, zemědělství, zdravotnictví apod.

Agro Leasing zajišťuje pojištění u dopravních prostředků na havárii, odcizení a sdružený živel, současně s tím nabízí klientům pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla. U strojů a zařízení zabezpečuje pojištění na sdružený živel a odcizení.

Důležitým předpokladem pro fungování leasingové společnosti je zachování stability a její další rozvoj. Agro Leasing se dále zaměřuje na zkvalitnění služeb a rozšíření své nabídky. Orientuje se na malé a střední podnikatele, upravuje podmínky leasingu pro potřebu klienta.

Produkty společnosti AGRO LEASING:

  • leasing osobních automobilů
  • leasing nákladních automobilů
  • leasing traktorů
  • leasing strojů
  • leasing výpočetní a kancelářské techniky
  • leasing nemovitostí
  • úvěr na osobní automobily
  • úvěr na nákladní automobily
  • úvěr na stroje a zařízení

Postup uzavření smlouvy na leasing či úvěr

Klient vyplní žádost o poskytnutí leasingového financování. K této žádosti připojuje doklady identifikačního charakteru: výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list, příp. koncesi a osvědčení o DIČ, podklady ekonomického charakteru: kopii daňového přiznání za předchozí rok, výsledovku a rozvahu, příp. peněžní deník.

Bonita klienta je ověřena prostřednictvím programového vybavení s přihlédnutím k požadavkům klienta tak, aby byly zváženy veškeré podklady pro odpovědné financování. Po ověření bonity přistoupí pronajímatel k přípravě leasingové smlouvy.

Po podpisu smlouvy a složení akontace obdrží klient plnou moc pro vyzvednutí předmětu leasingu a předávací protokol, který potvrzuje spolu s dodavatelem předmětu leasingu.

Klient také obdrží plnou moc k převodu předmětu leasingu na svoji osobu nebo firmu. Po převodu předmětu leasingu zasílá klient velký technický průkaz spolu s předávacím protokolem pronajímateli.

U pronajímatele je uložen velký technický průkaz po dobu leasingu. V případě potřeby jsou doklady zasílány doporučenou poštou klientovi pro účely technické kontroly apod.

Kontakt

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o. - logoAGRO LEASING J. Hradec s.r.o.
Sládkova 309/II
377 01 Jindřichův Hradec
www.agroleasing.cz
agroleasing@agroleasing.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz