Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Finanční leasing a úvěr s AGRO LEASING J. Hradec

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Služby společnosti AGRO LEASING jsou zaměřeny na finanční leasing a úvěr hmotného a nehmotného investičního majetku. Služby jsou vyhledávány v oblasti podnikatelské sféry i v oblasti fyzických osob - nepodnikatelů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o. | foto: AGRO LEASING J. Hradec s.r.o.

Hlavní cíl společnosti AGRO LEASING

Cílem společnosti AGRO LEASING je vykrýt požadavky trhu u podnikatelů i fyzických osob nepodnikatelů, kteří např. mají zájem řešit nákup osobního automobilu formou leasingu, úvěru. U podnikatelských subjektů je to zejména vybavení dopravní technikou: nákladními automobily, valníky, tahači, valníkovými návěsy, dále též vybavení strojním zařízením, vybavení technologických celků, vybavení výroby a v neposlední řadě též financování nemovitostí.

Společnost AGRO LEASING klade důraz na přiblížení se požadovaným podmínkám klientům, vypracovaní co nejvýhodnějších podmínek v oblasti akontace, splátek leasingu a splátek pojistného. Snahou je zabudovat pojistné do měsíčních splátek, snížit akontaci a měsíční splátky. Ohodnocení rizika je hlavním úkolem při snižování akontace a prodlužování doby splácení.

Cílem Agro Leasingu je spokojenost klienta, kterému chce nabídnout komplexní službu ve výše uvedených oblastech, ať již u financování dopravních prostředků, strojů a zařízení i výpočetní techniky.

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o.

Postavení společnosti AGRO LEASING na trhu

AGRO LEASING je leasingovou společností s charakterem stabilizovaného postavení na leasingovém trhu. Vyznačuje se pružností a přizpůsobení potřebám zákazníka především délkou splácení. Finanční leasing poskytuje jak pro nové, tak ojeté dopravní prostředky.

Leasing strojů je zajišťován v širokém rozsahu komodit investičního majetku zařazeného do druhé odpisové skupiny. Agro Leasing zajišťuje stroje pro stavebnictví, strojírenství, potravinářství, textilní průmysl, dřevozpracující průmysl, zemědělství, zdravotnictví apod.

Agro Leasing zajišťuje pojištění u dopravních prostředků na havárii, odcizení a sdružený živel, současně s tím nabízí klientům pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla. U strojů a zařízení zabezpečuje pojištění na sdružený živel a odcizení.

Důležitým předpokladem pro fungování leasingové společnosti je zachování stability a její další rozvoj. Agro Leasing se dále zaměřuje na zkvalitnění služeb a rozšíření své nabídky. Orientuje se na malé a střední podnikatele, upravuje podmínky leasingu pro potřebu klienta.

Produkty společnosti AGRO LEASING:

  • leasing osobních automobilů
  • leasing nákladních automobilů
  • leasing traktorů
  • leasing strojů
  • leasing výpočetní a kancelářské techniky
  • leasing nemovitostí
  • úvěr na osobní automobily
  • úvěr na nákladní automobily
  • úvěr na stroje a zařízení

Postup uzavření smlouvy na leasing či úvěr

Klient vyplní žádost o poskytnutí leasingového financování. K této žádosti připojuje doklady identifikačního charakteru: výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list, příp. koncesi a osvědčení o DIČ, podklady ekonomického charakteru: kopii daňového přiznání za předchozí rok, výsledovku a rozvahu, příp. peněžní deník.

Bonita klienta je ověřena prostřednictvím programového vybavení s přihlédnutím k požadavkům klienta tak, aby byly zváženy veškeré podklady pro odpovědné financování. Po ověření bonity přistoupí pronajímatel k přípravě leasingové smlouvy.

Po podpisu smlouvy a složení akontace obdrží klient plnou moc pro vyzvednutí předmětu leasingu a předávací protokol, který potvrzuje spolu s dodavatelem předmětu leasingu.

Klient také obdrží plnou moc k převodu předmětu leasingu na svoji osobu nebo firmu. Po převodu předmětu leasingu zasílá klient velký technický průkaz spolu s předávacím protokolem pronajímateli.

U pronajímatele je uložen velký technický průkaz po dobu leasingu. V případě potřeby jsou doklady zasílány doporučenou poštou klientovi pro účely technické kontroly apod.

Kontakt

AGRO LEASING J. Hradec s.r.o. - logoAGRO LEASING J. Hradec s.r.o.
Sládkova 309/II
377 01 Jindřichův Hradec
www.agroleasing.cz
agroleasing@agroleasing.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Jobs Contact
Projektový manažer - strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)

Jobs Contact
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina
nabízený plat: 25 000 - 35 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.