Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

FERRO OK, to jsou jeřáby a nosné konstrukce z rukou zkušených výrobců

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jeřáb společnosti FERRO OK vám doma asi nejezdí, pravděpodobně nemáte na zahradě ani halu jejich výroby. Jednoznačně ale znáte produkty, na jejichž vzniku se podílely právě jejich jeřáby či ocelové konstrukce. FERRO OK je totiž jedním z největších dodavatelů těchto strojů v České republice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FERRO OK, to jsou jeřáby a nosné konstrukce z rukou zkušených výrobců | foto: FERRO OK, s.r.o.

Díly na auta, krbová kamna, letadla, kuchyňské spotřebiče, náboje nebo pivní sudy. To je jen zlomek výrobků, které vnikají u klientů společnosti FERRO OK. Ta vyrábí jeřáby a nosné ocelové konstrukce pro haly a střechy pro jednu z největších sítí společností v České republice. A nejen v České republice – dodávají stroje i do zahraničí včetně Ruské federace, Slovenska, Běloruska nebo Německa.

FERRO OK funguje na našem trhu už o roku 1992 – za firmou stojí dlouhá tradice a bohaté zkušenosti. I díky nim vyrábí přibližně 40 zaměstnanců ve čtyřech halách na Radlíku v Jílovém u Prahy téměř sto jeřábů ročně. Produkují mostové, portálové, otočné a dílenské jeřáby pro vnitřní i venkovní užití. Ty jsou zpravidla osazovány kvalitními rádii HBC a Ikkussi, převodovkami Nord a SEW-eurodriwe či kladkostroji značky Stahl z Německa a Cvat z Bulharska. Krom toho také produkují jeřábové dráhy pro tyto typy jeřábů a ocelové konstrukce pro haly.

FERRO OK, to jsou jeřáby a nosné konstrukce z rukou zkušených výrobců

Délka výroby jejich jeřábů se pohybuje mezi 6 až 8 týdny. Také veškerý servis od výroby přes montáž až po opravy je samozřejmostí a to i o víkendech. Opravy servisní technici provádějí nejpozději do 24 hodin od podání žádosti.

Ferro OK, to jsou jeřáby a nosné konstrukce z rukou zkušených výrobců

Ferro OK, to jsou jeřáby a nosné konstrukce z rukou zkušených výrobců

„Zákazníci se k nám vracejí díky dobré pověsti naší firmy,“ uvedl ředitel firmy Karel Švéda. „Prioritou společnosti je kvalita, termíny a ceny – díky tomu se firma na trhu drží již téměř 25 let a patří tak mezi největší dodavatele v České republice,“ dodal. K jejich největším odběratelům patří mimo jiné i Moravské naftové doly, Metrostav, Aero Vodochody nebo Vítkovice holding.

Společnost vlastní certifikát jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování, Velký průkaz způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7, DIN 4132, DIN 15018 a také certifikát provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2.

Ať už podnikáte v jakémkoliv odvětví průmyslové výroby, tato společnost dokáže uspokojit vaše potřeby a požadavky co se týká zdvihací techniky. Firma FERRO OK je totiž schopna okamžitě reagovat i na atypické objednávky. V letošním roce navíc také obdrželi ocenění „Spolehlivá firma“ od portálu Živéfirmy.cz – musíte se tedy ještě rozhodovat?

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Najdete na iDNES.cz