Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

FERRO OK: kvalitní mostové jeřáby, jeřábové dráhy i ocelové konstrukce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost FERRO OK s.r.o. se sídlem na Radlíku je známá špičkovou zdvihací technikou i stavebními a technologickými ocelovými konstrukcemi pro veškeré druhy průmyslové výroby. Vysoká kvalita, spolehlivost i v náročných podmínkách, bezproblémový provoz s nízkými náklady na údržbu po celou dobu provozu i příznivá cena řadí firmu mezi lídry na trhu zdvihací techniky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FERRO OK: kvalitní mostové jeřáby, jeřábové dráhy i ocelové konstrukce

FERRO OK s.r.o. je připravená poskytnout zákazníkům řešení na míru, montáž, zajištění servisu a potřebných revizí i modernizací.

Mostové jeřáby: jeden z pilířů výrobního programu FERRO OK

Z širokého portfolia jeřábů si vybere i nejnáročnější zákazník. Ve výrobním programu FERRO OK jsou zařazeny jeřáby mostové jednonosníkové a dvounosníkové, jednonosníkové s bočním vyložením, portálové a poloportálové, otočné sloupové, podvěsné s pojezdem po dvou nebo třech drahách či jeřáby do výbušného prostředí.

Mostové jeřáby od společnosti FERRO OK jsou osazeny kvalitními komponenty předních světových výrobců. Společnost dodává mostové jeřáby s nosností do 16 000 kg a rozpětím až 100 metrů. Zákazníci oceňují i fakt, že mostové jeřáby jsou navrhovány dle individuálních potřeb a požadavků klienta s možností volby několika výkonových parametrů a výbavy.

Otočné a portálové jeřáby bodují nejenom ve skladech a dílnách

Stejně tak jsou v kurzu díky své variabilitě portálové a otočné jeřáby. Díky nim můžete manipulovat s břemeny ve venkovních či vnitřních prostorách, kde není možné zbudovat jeřábovou dráhu.

Portálové jeřáby nacházejí bohaté využití například při skladování, v montážních a servisních dílnách, jsou vhodným řešením pro manipulaci s materiálem nad rozsáhlejšími skladovacími prostory. 

Otočné jeřáby potom na místech, kde je potřeba zajistit přesnou a jemnou manipulaci s materiálem u technologického výrobního zařízení. Společnost FERRO OK nabízí kompletní řadu otočných jeřábů od lehkých s ručním pohonem všech pohybů, až po plně elektrické jeřáby pro manipulaci s mnohotunovými břemeny. Otočné jeřáby jsou převážně osazovány kvalitními kladkostroji Stahl.

Jeřábové dráhy a ocelové konstrukce

V oblasti ocelových konstrukcí se FERRO OK orientuje především na halové konstrukce a jeřábové dráhy. 

FERRO OK nabízí vyprojektování, výrobu, montáž i rekonstrukci ocelových jeřábových drah, včetně dodávky napájecích trolejí. Podle požadavku zákazníka mohou být konstrukce drah vybaveny průchozími lávkami a revizními plošinami s přístupovými žebříky nebo schodišti.

FERRO OK: výrobce kvalitních jeřábů a ocelových konstrukcí

V uplynulých letech však byly kromě těchto druhů konstrukcí realizovány významné dodávky ocelových konstrukcí především do SRN, jako např. zastřešení areálu Fachhochschule v Bonnu, schodišťové věže pro SIEMENS a ocelovou konstrukci betonážního vozíku pro DYWIDAG.

Firma FERRO OK je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO  9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování, certifikátu provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2 a také Velkého průkazu způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7 , DIN 4132, DIN 15018.

Má oprávnění ITI ČR pro opravy, montáže, revize a zkoušky zdvihadel a jeřábů na území České republiky i  oprávnění TI SR pro opravy a montáže na území Slovenské republiky.

Podrobné informace o společnosti FERRO OK s.r.o. a její nabídce jeřábů, ocelových konstrukcí a služeb včetně referencí najdete na internetové adrese www.ferro-ok.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.