Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

FenStar Energy: okna pro úspory energií

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vzhledem k rostoucím cenám energií, a tím pádem k sílícímu tlaku na snižování jejich spotřeby, se tým odborníků společnosti FenStar zaměřil na vývoj nové generace oken dosahujících maximálních úspor. Výsledkem je absolutní novinka v sortimentu oken - okno FenStar Energy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FenStar - okna pro budoucnost | foto: ahr

FenStar Energy je systém vytvořený z nejlepších materiálů, vyvinutý speciálně pro energeticky úsporná okna FenStar®. Svými vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi je určen pro použití v nízkoenergetických a pasivních budovách.

Hlavní předností oken FenStar Energy je sedmikomorový profilový systém, který se vyznačuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Systém má optimální konstrukční hloubku 80 mm a díky výšce rámu 80 mm je přímo předurčen pro důkladné zateplení fasády. Dokonalé utěsnění oken je zajištěno pomocí tří těsnících ploch středového těsnění - dvě těsnění v křídle a jedno těsnění v rámu.

FenStar Energy 1

Profily nejen rámu a křídel, ale i sloupků okna FenStar Energy, jsou vyztuženy unikátními nekovovými výztužemi, které mají pevnost srovnatelnou s ocelí, a přitom 100x nižší tepelnou vodivost než má ocel. Speciální tvar výztuže rozděluje profil tak, že vytváří další izolační komoru a zamezuje tak dynamickému přenosu tepla ve svislých částech okna.

Pro maximální využití solární energie jsou dvoukřídlá okna osazena velmi štíhlým štulpem a díky tomu mají nadstandardně velkou prosklenou plochu, která umožňuje vstoupit životadárnému slunci do vašeho domova. Nejen pro dokonalý vzhled, ale i pro snížení prostupu tepla, jsou okna FenStar Energy osazena skrytými panty, které se navíc výrazně podílejí na zvýšení bezpečnosti oken.

Okna FenStar Energy jsou ve standardním provedení osazena vysoce kvalitním izolačním 3-sklem s koeficientem prostupu tepla Ug=0,7W/m2K nebo na přání zákazníka 3-skly s extrémně nízkým Ug=0,4 W/m2K. V uvedeném standardním provedení dosahuje okno hodnoty Uw=0,9 W/m2K. Při použití lepšího trojskla je dosaženo hodnot Uw pod 0,8 W/m2K, což vyhovuje podmínkám pro použití v pasivních domech.

FenStar Energy

Předností oken FenStar® je téměř neomezený počet barevných kombinací, což samozřejmě platí i pro zcela nové okno FenStar Energy. Vybrat si lze z 31 druhů barev a dekorů dřeva. Většina dekorů je v provedení Cool Colours, které snižuje povrchovou teplotu okna až o 15°C, a výrazně tak prodlužuje životnost oken. Ještě širší palety barev pro dokonalé sladění oken s fasádou či interiérem je možné dosáhnout lakováním v libovolném barevném odstínu dle vzorníku RAL.

Celkový design okna FenStar Energy a jeho oblé tvary, které dodávají oknům harmonický a luxusní vzhled, dotváří elegantní zasklívací lišta Softline.

Cílem společnosti FenStar bylo vyvinout okno pro budoucnost, okno pro úsporu energie, okno v moderním designu. Všechny tyto požadavky splňuje právě FenStar Energy.

fenstar na forarch

Nový výrobek FenStar Energy vám představíme na 20. mezinárodním stavebním veletrhu ForArch, v expozici společnosti FenStar v hale 3, stánek A13. Více informací na www.fenstar.com.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz