Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

FenStar Energy: okna pro úspory energií

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vzhledem k rostoucím cenám energií, a tím pádem k sílícímu tlaku na snižování jejich spotřeby, se tým odborníků společnosti FenStar zaměřil na vývoj nové generace oken dosahujících maximálních úspor. Výsledkem je absolutní novinka v sortimentu oken - okno FenStar Energy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FenStar - okna pro budoucnost | foto: ahr

FenStar Energy je systém vytvořený z nejlepších materiálů, vyvinutý speciálně pro energeticky úsporná okna FenStar®. Svými vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi je určen pro použití v nízkoenergetických a pasivních budovách.

Hlavní předností oken FenStar Energy je sedmikomorový profilový systém, který se vyznačuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Systém má optimální konstrukční hloubku 80 mm a díky výšce rámu 80 mm je přímo předurčen pro důkladné zateplení fasády. Dokonalé utěsnění oken je zajištěno pomocí tří těsnících ploch středového těsnění - dvě těsnění v křídle a jedno těsnění v rámu.

FenStar Energy 1

Profily nejen rámu a křídel, ale i sloupků okna FenStar Energy, jsou vyztuženy unikátními nekovovými výztužemi, které mají pevnost srovnatelnou s ocelí, a přitom 100x nižší tepelnou vodivost než má ocel. Speciální tvar výztuže rozděluje profil tak, že vytváří další izolační komoru a zamezuje tak dynamickému přenosu tepla ve svislých částech okna.

Pro maximální využití solární energie jsou dvoukřídlá okna osazena velmi štíhlým štulpem a díky tomu mají nadstandardně velkou prosklenou plochu, která umožňuje vstoupit životadárnému slunci do vašeho domova. Nejen pro dokonalý vzhled, ale i pro snížení prostupu tepla, jsou okna FenStar Energy osazena skrytými panty, které se navíc výrazně podílejí na zvýšení bezpečnosti oken.

Okna FenStar Energy jsou ve standardním provedení osazena vysoce kvalitním izolačním 3-sklem s koeficientem prostupu tepla Ug=0,7W/m2K nebo na přání zákazníka 3-skly s extrémně nízkým Ug=0,4 W/m2K. V uvedeném standardním provedení dosahuje okno hodnoty Uw=0,9 W/m2K. Při použití lepšího trojskla je dosaženo hodnot Uw pod 0,8 W/m2K, což vyhovuje podmínkám pro použití v pasivních domech.

FenStar Energy

Předností oken FenStar® je téměř neomezený počet barevných kombinací, což samozřejmě platí i pro zcela nové okno FenStar Energy. Vybrat si lze z 31 druhů barev a dekorů dřeva. Většina dekorů je v provedení Cool Colours, které snižuje povrchovou teplotu okna až o 15°C, a výrazně tak prodlužuje životnost oken. Ještě širší palety barev pro dokonalé sladění oken s fasádou či interiérem je možné dosáhnout lakováním v libovolném barevném odstínu dle vzorníku RAL.

Celkový design okna FenStar Energy a jeho oblé tvary, které dodávají oknům harmonický a luxusní vzhled, dotváří elegantní zasklívací lišta Softline.

Cílem společnosti FenStar bylo vyvinout okno pro budoucnost, okno pro úsporu energie, okno v moderním designu. Všechny tyto požadavky splňuje právě FenStar Energy.

fenstar na forarch

Nový výrobek FenStar Energy vám představíme na 20. mezinárodním stavebním veletrhu ForArch, v expozici společnosti FenStar v hale 3, stánek A13. Více informací na www.fenstar.com.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz