Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Exkluzivní hodinky nabízí prodejna v centru Ostravy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hodinky jsou pro jedny důležitý módní doplněk, pro druhé třeba cenný sběratelský kousek. Dobrá investice a společenská prestiž. Exkluzivní hodinky světových značek dokážou svému majiteli splnit hned několik služeb najednou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Deal hodinářství, s.r.o. | foto: Deal hodinářství, s.r.o.

Lidé z Moravskoslezského kraje pro ně nemusí jezdit daleko. Exkluzivní hodinky renomovaných značek jako je Zenith, Breitling for Bentley, Breitling, Omega, Tag Heuer, Montblanc, Raymond Weil, Rado, Longines, Tissot či třeba Certina najdou v centru Ostravy na Masarykově náměstí v přátelském prostředí hodinářství firmy Deal.

Souhra výjimečných kusů různých značek spolu s profesionálním přístupem vyškolených zaměstnanců zaručuje, že zákazník odchází z prodejny spokojený. Kamenný obchod a autorizované zastoupení je navíc zárukou toho, že se jedná o skutečně originální zboží a ne o laciné napodobeniny, které vládnou nejrůznějším aukčním serverům.

Exkluzivní hodinky v centru Ostravy již od roku 1994

Firma Deal prodává exkluzivní hodinky už od roku 1994. Za tu dobu si vybudovala své pevné místo na trhu. Potvrzuje to i výběr zaměstnanců, kteří jsou připraveni vyhovět všem zákazníkům - od těch s běžnými požadavky až po náročnou klientelu.

interiér

Svou výjimečnou pozici dokazuje také tím, že nabízí i luxusní kusy, které v celém kraji jinde nenajdete. Například exkluzivní hodinky Zenith. Jedna z mála značek, která udává trendy v hodinářském průmyslu tady, má jediné zastoupení na severní Moravě. Další nejbližší prodejnu naleznou zájemci až v Brně. Stejně tak je to se značkou Breitling for Bentley či Omega.

Stejně jako v prodejně je profesionální přístup samozřejmostí i v hodinářském servisu. Firma zajišťuje autorizovaný servis pro švýcarské exkluzivní hodinky značek Breitling, Certina či Tissot. Laikovi to možná přijde jako samozřejmost, odborník ale ví, že za takovou nálepkou stojí spousta dřiny.

transoceanchronograph_ambi

Hodinářství pracuje se speciálními přístroji odpovídajícími světovým standardům, hodináři zase musí mít k práci patřičné certifikáty. Pravidelně se proto jezdí školit do Švýcarska či Vídně. "Klademe důraz na profesionalitu, proto je posíláme na školení přímo k distributorům. Třeba u firmy Breitling jsou školeni na čím dál víc komplikovanější stroje a vzhledem k opravám tak mají mnohem víc zkušeností," říká majitelka hodinářství Leona Nevrlá.

Firma se může pochlubit také dvěma důležitými hodinářskými audity u společnosti Swatch Group a Breitling. Tak jako v každém jiném dobrém hodinářství si prodejce svého zákazníka váží. A tak ani tady nekončí péče tím, že zákazník nakoupí exkluzivní hodinky. Naopak. Zaměstnanci poskytují majitelům hodinek patřičnou pozornost po celou dobu, kdy je nosí.

Hodinky všech cenových kategorií

interiér II

V příjemném prostředí prodejny si vybere jedinečné a exkluzivní hodinky každý. Zákazník, který chce potěšit někoho blízkého za běžně dostupnou cenu i náročný klient. Rozdíly mezi zákazníky hodinářství nedělá. "Se stejnou mírou pečujeme o všechny zákazníky. Nehledě na to, o jakou cenovou kategorii hodinek mají zájem," dodává Leona Nevrlá.

Pohodlně si tak vybere ten, kdo se rozhodl utratit dva tisíce, i ten, kdo se chce potěšit luxusním pouzdrem osázeným diamanty, na jehož dnu si notují exkluzivní hodinky s přesným časem, za kterým stojí stovky miniaturních součástek.

DEAL hodinářství, s.r.o.

Dlouhá 185/5
Ostrava 1
702 00

telefon/fax: 596 130 188, 603 541 106
e-mail: deal@deal-hodinarstvi.cz, servis@deal-hodinarstvi.cz (servis)
www.deal-hodinarstvi.cz 

logo
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz