Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Exkluzivní hodinky nabízí prodejna v centru Ostravy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hodinky jsou pro jedny důležitý módní doplněk, pro druhé třeba cenný sběratelský kousek. Dobrá investice a společenská prestiž. Exkluzivní hodinky světových značek dokážou svému majiteli splnit hned několik služeb najednou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Deal hodinářství, s.r.o. | foto: Deal hodinářství, s.r.o.

Lidé z Moravskoslezského kraje pro ně nemusí jezdit daleko. Exkluzivní hodinky renomovaných značek jako je Zenith, Breitling for Bentley, Breitling, Omega, Tag Heuer, Montblanc, Raymond Weil, Rado, Longines, Tissot či třeba Certina najdou v centru Ostravy na Masarykově náměstí v přátelském prostředí hodinářství firmy Deal.

Souhra výjimečných kusů různých značek spolu s profesionálním přístupem vyškolených zaměstnanců zaručuje, že zákazník odchází z prodejny spokojený. Kamenný obchod a autorizované zastoupení je navíc zárukou toho, že se jedná o skutečně originální zboží a ne o laciné napodobeniny, které vládnou nejrůznějším aukčním serverům.

Exkluzivní hodinky v centru Ostravy již od roku 1994

Firma Deal prodává exkluzivní hodinky už od roku 1994. Za tu dobu si vybudovala své pevné místo na trhu. Potvrzuje to i výběr zaměstnanců, kteří jsou připraveni vyhovět všem zákazníkům - od těch s běžnými požadavky až po náročnou klientelu.

interiér

Svou výjimečnou pozici dokazuje také tím, že nabízí i luxusní kusy, které v celém kraji jinde nenajdete. Například exkluzivní hodinky Zenith. Jedna z mála značek, která udává trendy v hodinářském průmyslu tady, má jediné zastoupení na severní Moravě. Další nejbližší prodejnu naleznou zájemci až v Brně. Stejně tak je to se značkou Breitling for Bentley či Omega.

Stejně jako v prodejně je profesionální přístup samozřejmostí i v hodinářském servisu. Firma zajišťuje autorizovaný servis pro švýcarské exkluzivní hodinky značek Breitling, Certina či Tissot. Laikovi to možná přijde jako samozřejmost, odborník ale ví, že za takovou nálepkou stojí spousta dřiny.

transoceanchronograph_ambi

Hodinářství pracuje se speciálními přístroji odpovídajícími světovým standardům, hodináři zase musí mít k práci patřičné certifikáty. Pravidelně se proto jezdí školit do Švýcarska či Vídně. "Klademe důraz na profesionalitu, proto je posíláme na školení přímo k distributorům. Třeba u firmy Breitling jsou školeni na čím dál víc komplikovanější stroje a vzhledem k opravám tak mají mnohem víc zkušeností," říká majitelka hodinářství Leona Nevrlá.

Firma se může pochlubit také dvěma důležitými hodinářskými audity u společnosti Swatch Group a Breitling. Tak jako v každém jiném dobrém hodinářství si prodejce svého zákazníka váží. A tak ani tady nekončí péče tím, že zákazník nakoupí exkluzivní hodinky. Naopak. Zaměstnanci poskytují majitelům hodinek patřičnou pozornost po celou dobu, kdy je nosí.

Hodinky všech cenových kategorií

interiér II

V příjemném prostředí prodejny si vybere jedinečné a exkluzivní hodinky každý. Zákazník, který chce potěšit někoho blízkého za běžně dostupnou cenu i náročný klient. Rozdíly mezi zákazníky hodinářství nedělá. "Se stejnou mírou pečujeme o všechny zákazníky. Nehledě na to, o jakou cenovou kategorii hodinek mají zájem," dodává Leona Nevrlá.

Pohodlně si tak vybere ten, kdo se rozhodl utratit dva tisíce, i ten, kdo se chce potěšit luxusním pouzdrem osázeným diamanty, na jehož dnu si notují exkluzivní hodinky s přesným časem, za kterým stojí stovky miniaturních součástek.

DEAL hodinářství, s.r.o.

Dlouhá 185/5
Ostrava 1
702 00

telefon/fax: 596 130 188, 603 541 106
e-mail: deal@deal-hodinarstvi.cz, servis@deal-hodinarstvi.cz (servis)
www.deal-hodinarstvi.cz 

logo
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz