Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Exchange: pohodlná směna valut i devizové obchodování

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ať už bezhotovostně obchodujete v cizí měně nebo hledáte nejvýhodnější kurz pro nákup a prodej valut, upoutá vás při procházce centrem Prahy neobvyklý slogan "Exchange – Směnárna pro Čechy".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Exchange | foto: unu

Jste-li patriot, zajásáte. Jste-li obchodník, zbystříte. Společnost Exchange s.r.o. nabízí směnárenské služby, jako jsou nákup a prodej valut, bezhotovostní obchodování s devizami a další peněžní služby.

Jen pár metrů od Staroměstského náměstí vás přivítají čistě zrekonstruované prostory historického domu a příjemný personál, vše decentně doplněno nejmodernější technikou. Svým inovativním vybavením a IT zázemím je tato společnost schopna pokrýt požadavky svých klientů on-line z celé České republiky ze své jediné pobočky, a to právě v Kaprově ulici číslo 13.

Veškeré své činnosti má společnost Exchange s.r.o. kryty Devizovými licencemi a Koncesními listinami, vydanými ČNB. V čem však je tato Směnárna pro Čechy tak odlišná od svých konkurentů?

Nejvýhodnější kurzy

Nejvýraznějším a nejlépe porovnatelným měřítkem je cena. Nejlevnější kurzy měn jsou prokazatelné nejen pro privátní klientelu, ale i pro malé a střední obchodníky. Vedení společnosti bedlivě sleduje aktuální vývoj trhu, nabídku bankovních institucí i konkurenční nabídku směnárenských identit.

Na základě těchto faktů každý den v týdnu, včetně svátků, sobot a nedělí, aktualizuje kurzovní lístek tak, aby svým klientům nabídlo nejzajímavější tržní cenu valut a deviz (viz. srovnání na www.kolik.cz).

Detailní informace o jednotlivých službách pro klienty jsou dostupné na webových stránkách www.exchange.cz nebo na zákaznické lince 800 22 55 88, která je samozřejmě pro klienty zdarma.

Přepážka

Osobní přístup bez poplatků

Další fakt, který společnost Exchange s.r.o. odlišuje od své konkurence, je její vztah ke svým klientům. Nezáleží, zda přijdete jako stálý zákazník, nebo si jdete směnit valuty poprvé, vždy je o vás dobře postaráno. Přívětivě vás obslouží profesionálně vyškolený personál a brzy získáte pocit osobního přístupu. Zázemí společnosti je přehledně rozděleno do několika poboček.

Centrální pobočka je situována na rohu ulic Kaprova a Maiselova s vchodem z náměstí Franze Kafky. Tato pobočka je určena především pro turisty a drobnou klientelu. Pobočka pro V.I.P. klienty, do které se vstupuje vlastním vchodem z ulice Kaprova, přímo sousedí s centrální pobočkou a je určena výhradně pro držitele V.I.P. karet nebo pro větší objemy obchodů.

Hotovostní služby jsou dostupné všem klientům nepřetržitě 7 dní v týdnu vždy od 9:00 do 20:00.

EXCHANGE – váš devizový partner pro bezhotovostní obchodování

Devizové centrum pro bezhotovostní obchodování a sídlo společnosti jsou umístěny v kancelářských prostorách v 1. patře této budovy, přímo nad centrální pobočkou. Služby devizového centra jsou určeny hlavně malým a středním společnostem a fyzickým osobám - podnikatelům na úhradu jejich závazků nebo příjem plateb v cizí měně.

Veškeré služby společnosti jsou bez dalších poplatků, a to včetně úhrad za platby do i ze zahraničí. Většinu bezhotovostních transakcí je tato společnost schopna vypořádat během pěti minut v pracovních dnech mezi 9:00 a 18:00.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Kurzy.cz Čína už vydala asi 160 miliard dolarů na zahraniční akvizice, úvěry a investice, z nichž část by měla zajistit bezpečno...

Najdete na iDNES.cz