Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Exchange: pohodlná směna valut i devizové obchodování

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ať už bezhotovostně obchodujete v cizí měně nebo hledáte nejvýhodnější kurz pro nákup a prodej valut, upoutá vás při procházce centrem Prahy neobvyklý slogan "Exchange – Směnárna pro Čechy".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Exchange | foto: unu

Jste-li patriot, zajásáte. Jste-li obchodník, zbystříte. Společnost Exchange s.r.o. nabízí směnárenské služby, jako jsou nákup a prodej valut, bezhotovostní obchodování s devizami a další peněžní služby.

Jen pár metrů od Staroměstského náměstí vás přivítají čistě zrekonstruované prostory historického domu a příjemný personál, vše decentně doplněno nejmodernější technikou. Svým inovativním vybavením a IT zázemím je tato společnost schopna pokrýt požadavky svých klientů on-line z celé České republiky ze své jediné pobočky, a to právě v Kaprově ulici číslo 13.

Veškeré své činnosti má společnost Exchange s.r.o. kryty Devizovými licencemi a Koncesními listinami, vydanými ČNB. V čem však je tato Směnárna pro Čechy tak odlišná od svých konkurentů?

Nejvýhodnější kurzy

Nejvýraznějším a nejlépe porovnatelným měřítkem je cena. Nejlevnější kurzy měn jsou prokazatelné nejen pro privátní klientelu, ale i pro malé a střední obchodníky. Vedení společnosti bedlivě sleduje aktuální vývoj trhu, nabídku bankovních institucí i konkurenční nabídku směnárenských identit.

Na základě těchto faktů každý den v týdnu, včetně svátků, sobot a nedělí, aktualizuje kurzovní lístek tak, aby svým klientům nabídlo nejzajímavější tržní cenu valut a deviz (viz. srovnání na www.kolik.cz).

Detailní informace o jednotlivých službách pro klienty jsou dostupné na webových stránkách www.exchange.cz nebo na zákaznické lince 800 22 55 88, která je samozřejmě pro klienty zdarma.

Přepážka

Osobní přístup bez poplatků

Další fakt, který společnost Exchange s.r.o. odlišuje od své konkurence, je její vztah ke svým klientům. Nezáleží, zda přijdete jako stálý zákazník, nebo si jdete směnit valuty poprvé, vždy je o vás dobře postaráno. Přívětivě vás obslouží profesionálně vyškolený personál a brzy získáte pocit osobního přístupu. Zázemí společnosti je přehledně rozděleno do několika poboček.

Centrální pobočka je situována na rohu ulic Kaprova a Maiselova s vchodem z náměstí Franze Kafky. Tato pobočka je určena především pro turisty a drobnou klientelu. Pobočka pro V.I.P. klienty, do které se vstupuje vlastním vchodem z ulice Kaprova, přímo sousedí s centrální pobočkou a je určena výhradně pro držitele V.I.P. karet nebo pro větší objemy obchodů.

Hotovostní služby jsou dostupné všem klientům nepřetržitě 7 dní v týdnu vždy od 9:00 do 20:00.

EXCHANGE – váš devizový partner pro bezhotovostní obchodování

Devizové centrum pro bezhotovostní obchodování a sídlo společnosti jsou umístěny v kancelářských prostorách v 1. patře této budovy, přímo nad centrální pobočkou. Služby devizového centra jsou určeny hlavně malým a středním společnostem a fyzickým osobám - podnikatelům na úhradu jejich závazků nebo příjem plateb v cizí měně.

Veškeré služby společnosti jsou bez dalších poplatků, a to včetně úhrad za platby do i ze zahraničí. Většinu bezhotovostních transakcí je tato společnost schopna vypořádat během pěti minut v pracovních dnech mezi 9:00 a 18:00.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Přemýšlíte, kam uložit úspory? Vložit do banky, strčit pod matraci, nakoupit akcie či dluhopisy, poohlédnout se po...

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Ještě donedávna mohly nakupovat elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny pouze firmy. Nyní mohou tuto výhodu využívat i...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

ČNB: Ať je koruna klidně slabší

ČNB: Ať je koruna klidně slabší

Kurzy.cz ČNB v srpnu podruhé v řadě zvýšila sazby, čímž je dostala nejvýše za skoro deset let a za stejnou dobu to bylo poprvé, ...

Najdete na iDNES.cz