Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Excalibur City: nejlepší letní zážitky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímavé akce čekají v následujících několika týdnech na rodiče i jejich děti. Stačí si jen vybrat. Vytoužené léto je zde a vy můžete ty nejlepší letní zážitky prožít spolu se svými dětmi třeba v Excalibur City u bývalého hraničního přechodu Hatě u Znojma, kde na vás čeká fantastický Dětský svět.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zajímavé akce čekají v následujících několika týdnech na rodiče i jejich děti. Stačí si jen vybrat! | foto: EXCALIBUR Holding a.s.

Užijte si příchod léta ve velkolepém pirátském stylu. Čas prosluněných letních zážitků a nevšedních dobrodružství je opět tady. Více nám o chystaných akcích prozradila marketingová ředitelka Excalibur City Mag. Blanka Kašparová.

Co konkrétně na malé návštěvníky Pirátského dne čeká?

Kromě úžasných vodních atrakcí jako jsou vodní kanóny, pirátská loď s pokladem, Archimédův vodní šroub, gejzíry, vodopád nebo vodní zahrada, čeká na děti například i tématické divadlo, různé hry a soutěže nebo živá zvířata, která k pirátům vždycky neodmyslitelně patřila.

Excalibur City - panorama

Chybět tak nebudou papoušci, opičky nebo hadi. Vstup do areálu je tradičně zcela zdarma, a výjimkou tak nebude ani Pirátský den. Během léta se bude podobných akcí konat asi mnohem víc, že? To rozhodně ano.

V Dětském světě je každý víkend plný zábavy. Hraje se divadlo, probíhá dětské líčení a spoustu dalšího. O poutavý program a letní zážitky pro malé i velké se starají klauni a kouzelníci, o bezpečnost dětí zase zkušený a vyškolený personál. Na tom nic měnit nebudeme, jen toho v letních měsících nabídneme ještě mnohem více.

Excalibur City - Country festival (obr.2)V plánu je například Pohádkový den, setkání s elfy nebo Country festival. Myslím, že si z naší bohaté nabídky vybere opravdu každý.

Jaká překvapení chystáte v nejbližší době pro rodiče?

Co se kulturního dění týká, může se dospělé publikum těšit například na vystoupení známého německého herce a baviče Otto Waalkese, který se v Excalibur City představí na konci července.

EXCALIBUR City - Otto W.Ale ani do té doby se u nás nikdo nudit rozhodně nebude. Sedm dní v týdnu, dvanáct hodin denně jsou otevřené potraviny, RausMarkt – obchod pro kutily, Shopping centrum s nepřeberným množstvím butiků s oblečením, bytovým textilem, dekoracemi nebo zvířecími potřebami.

Pro duševní i fyzické osvěžení je návštěvníkům k dispozici Centrum krásy, kde funguje masážní a hned několik kadeřnických a kosmetických salonů, ale například i tetovací studio nebo zubař.

Jedním z nejvyhledávanějších obchodů je pak Excalibur Free Shop, kde najdete široký sortiment kosmetiky a parfémů za garantované nejnižší ceny. Bohatý sortiment zahrnuje také alkoholické i nealkoholické nápoje, tabákové výrobky, cukrovinky či hračky. Velkou výhodou je, že má tento obchod otevřeno nonstop.

V celém areálu je k dispozici celkem šest restaurací a velkou zajímavostí je Jet rest restaurant, což je restaurace umístěná na palubě letadla Iljushin UK-62.

Excalibur City - logoNa své si přijdou i milovníci her pro dospělé, na něž tu čeká luxusní Casino Admiral Colosseum.

Další podrobností o poskytovaných službách, o aktuálních akčních nabídkách nebo konaných akcích jsou k dispozici na webu www.excaliburcity.cz.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Letos uplyne dvacet let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu. Turnaj...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Nudí vás různé "profláklé" dovolenkové destinace, kde jsou kolem vás desítky jiných turistů, a vy při čekání na atrakce...

Horní Rakousko: zimní dovolená pro celou rodinu bez dlouhého cestování

Horní Rakousko. Zimní dovolená pro celou rodinu bez dlouhého cestování

Horní Rakousko, tak blízké. Horní Rakousko je ideální cíl zimní dovolené pro celou rodinu. Lyžařská střediska jsou z...

Najdete na iDNES.cz