Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Evropská unie, euro a Česká republika

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Šetříte na budoucnost? A myslíte na změny, které by se mohly dotknout Vašeho spoření? Například zavedení eura. Mnoho lidí si již nyní tvoří finanční rezervy v evropské měně. Sparkasse Vám poradí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Evropská unie, euro a Česká republika | foto: Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien

V roce 2004 se Česká republika stala členem velké evropské rodiny, do které aktuálně patří 28 členský států. Jako v každé rodině má naše země svá práva a zároveň povinnosti, ke kterým jsme se se vstupem zavázali. Například, že se naší národní měnou stane euro. Zatím využíváme výjimky, která nám umožňuje prozatímní zachování koruny, ale naše výjimka jednou skončí. A co potom? Už jste o tom přemýšleli?

Hodně z vás nejspíše mávne nad výše uvedeným rukou se slovy "Kdo ví, kdy něco takového přijde". Jelikož většina obyvatelstva zatím novou měnu odmítá, je nezájem lidí o budoucnost s eurem logický. Ale co až ten okamžik přijde? Budete schopni si vytvořit dobré finanční rezervy v eurech během jednoho roku či dvou let?

Ekonomičtí experti doporučují již nyní vytvářet kapitál v eurech!!!

Vaším pomocníkem při vytváření kapitálu by měl být specialista, kterému není euro cizí. Může jim být německá regionální banka Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien, která nabízí českým klientům velmi kvalitní servis v češtině. Občas Vás ani nenapadne, že komunikujete se zahraniční bankou. To se však týká pouze českého jazyka. Co se týče služeb, tak ty dostanete v nejvyšší německé kvalitě. Tato slova Vám zajisté potvrdí několik tisíc Čechů, kteří si zde již účet založili. 

Profitovat nebudete jen z češtiny, ale také z nízkých poplatků. Evropská unie vydala nemálo směrnic zaměřených na poplatky. Díky výjimce se jimi Česká republika řídit nemusí. Ale proč byste nemohli ušetřit u německých sousedů? Veškeré odchozí i příchozí eurové platby v rámci EU, tzv. SEPA platby, zcela bez poplatku a platební karta zdarma se může zdát jako sen. Vždyť v Čechách za SEPA platbu zaplatíte i kolem 200 korun. S CleverClick kontem se Vám nic takového nestane. 

I firmy mohou ušetřit. Běžný podnikatelský účet v Čechách Vám taktéž nabídne SEPA platbu za pár set korun. To firemní účet u Sparkasse Vám ušetří až desetitisíce ročně. Za odchozí platbu totiž zaplatíte 0,10 EUR. Přesvědčte se sami na stránkách banky - www.spk-on.cz

Pokud si přejete spořit, nezklame Vás zajímavá nabídka spořících a vkladových účtů. Například prémiové spoření PrämienSparen flexibel je velice variabilní a dlouhodobě Vás k ničemu nezavazuje. Spořit lze již od 25 EUR měsíčně. Po 3 letech spoření se k základnímu úroku připisuje bonus ve výši 3 % až 50 % z ročně naspořené částky. Spořit lze až 25 let, ale kdykoliv je možné vklad vypovědět. Ideální spoření dětem, vnoučatům nebo pro sebe – přilepšení do důchodu.

Zastoupení banky v ČR

+420 / 485 101 910 

Info.cz@spk-on.de

www.spk-on.cz

Budete si tvořit kapitál v eurech a zároveň budou Vaše peníze v bezpečí. Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien je členem Podpůrného fondu Sparkasse v rámci Východoněmeckého svazu Sparkasse. Tím je zajištěna její účast v bezpečnostním systému, který zajišťuje její likviditu a bonitu. To znamená, že každý klient má garantovanou 100% návratnost všech vkladů v plné výši.

Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien

Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien

Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz