Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Evropská cestovní pojišťovna nabízí nejširší pojištění častým výletníkům. A nejen jim

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vyrážíte během roku na časté výjezdy do zahraničí a nebaví vás stále myslet na cestovní pojištění? Evropská Cestovní Pojišťovna nabízí ve svém portfoliu produkt, který nenutí klienta před každým výjezdem sjednávat zvláštní pojistku. Jednoduše si zařídí celoroční pojistku zvanou MultiTrip.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Evropská cestovní pojišťovna nabízí ojedinělé produkty pro cestovatele | foto: Evropská Cestovní Pojišťovna, a. s.

A zákazník navíc pro její pořízení nemusí na pobočku. Stačí se připojit na internetové stránky Evropské Cestovní Pojišťovny www.evropska.cz a sjednat si pojištění on-line. Celý proces trvá jen několik minut. A podobně snadno lze přes web nahlásit i škodnou událost.

Evropská Cestovní Pojišťovna, která je jedinou specializovanou cestovní pojišťovnou na českém trhu, nabízí nejširší pojistnou ochranu na trhu. A to v rámci cestovního pojištění MultiTrip. Tento způsob ochrany ocení zejména častí výletníci. Jedná se o pojištění, které klienta chrání na všech cestách během roku. Zákazník jich může uskutečnit neomezený počet, jedna cesta ovšem nesmí trvat déle než 45 dní.

Produkt byl už dokonce vyznamenán Bronzovou korunou 2010, tedy cenou, jíž udělila finanční akademie Zlatá koruna 2010 v kategorii neživotní pojištění.

MultiTrip lze sjednat i pro více osob za příznivější ceny. Výhodné je to například pro rodinu. Cestovat pak může i každý člen rodiny zvlášť. A pokud klient cestuje jen po Evropě, jsou sazby pojištění rovněž zvýhodněné.

Připojištění pro lyžaře, majitele psů i pro golfisty

Už při sjednání pojištění MultiTrip, anebo i během roku, lze dokoupit i různé druhy připojištění. Například pro případ storna cesty, nebo když vyrážíte v zimě na lyže či jiné adrenalinové sporty, pro řidiče, kteří do zahraničí jezdí vozem, pro golfisty, pro majitele domácích mazlíčků či pro byznysmeny. Takřka všichni zájemci o pojištění tak najdou i "to své".

Evropská cestovní pojišťovna nabízí pojištění na cesty on-line

Pojištění on-line: sjednané během několika minut

Nejen pojistku zvanou MultiTrip, ale všechny další druhy pojištění, Vám Evropská Cestovní Pojišťovna umožní sjednat velmi rychle z pohodlí domova či kanceláře. Přes internet. Na webových stránkách www.evropska.cz klient zadá základní údaje a získá okamžitě nabídku, z níž si zvolí nejvhodnější variantu.

Jednoduše, během několika minut, tak vyplní potřebná data o sobě a o parametrech své pojistky (například, jak bylo uvedeno výše, zda chce pojistit storno své cesty či golfové vybavení) a poté vše odešle na pojišťovnu.

Ještě předtím si lze zvolit i způsob platby za poskytnutou službu. Pojistné může zákazník zaplatit bankovním převodem, on-line z eKonta u Raiffeisenbank nebo bezpečně platební kartou systémem 3D-Secure. Zbývají-li do data počátku pojištění více než tři dny, pak je možné zaplatit i poštovní poukázkou.

Na webových stránkách www.evropska.cz zájemce o pojištění najde i nezbytné dokumenty s veškerými potřebnými informacemi včetně pojistných podmínek. K nahlédnutí tam visí i ceník nejen pro produkt MultiTrip.

Škodnou událost nahlásíte snadno a bez komplikací

Podobně jednoduchý je i postup v případě, že na cestě dojde k nějaké škodné události. Nejsnazší způsob, jak takovou nepříjemnost nahlásit Evropské Cestovní Pojišťovně, je opět přes internet.

Klient nejprve zvolí druh pojištění, které má s pojišťovnou sjednané. Potom zadá nezbytné informace pro vyhledání údajů o pojištění a vybere typ škodné události.

Po vyplnění škodního protokolu podle typu škodné události a po nezbytné kontrole odešle údaje do pojišťovny a obratem obdrží vyplněný škodní protokol elektronickou poštou na jím zadanou elektronickou adresu.

Podepsaný škodní protokol s požadovanými doklady zákazník odešle poštou na adresu škodního oddělení Evropské Cestovní Pojišťovny, a.s. se sídlem na adrese Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8.
Kdo je Evropská cestovní pojišťovna

Evropská Cestovní Pojišťovna je zakládajícím členem České asociace pojišťoven, na jejíž činnosti se aktivně podílí dodnes. Zároveň je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven s více než 100letou tradicí a je jedinou specializovanou pojišťovnou na českém trhu.

Odborná veřejnost ji opakovaně vyhlašuje za nejlepší pojišťovnu v oboru; zároveň získává řadu ocenění za své produkty a likvidaci pojistných událostí. V letech 2003 až 2010 byla společnost vyhodnocena cestovními kancelářemi jako nejlepší pojišťovna v oblasti cestovního pojištění.

Služby nejvyšších světových standardů může Evropská Cestovní Pojišťovna poskytnout jen proto, že silné mezinárodní zázemí jí dává nahlédnout do posledních zahraničních trendů v cestovním pojištění.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz