Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

EVROPA realitní kancelář ovládla Špindlerův Mlýn

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
EVROPA realitní kancelář spolu s Evou Decastelo, Kateřinou Konvalinka Průšovou a dalšími osobnostmi společenského života oslavila otevření nové pobočky ve Špindlerově Mlýně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

EVROPA realitní kancelář spolu s Evou Decastelo, Kateřinou Konvalinka Průšovou a dalšími osobnostmi společenského života oslavila otevření nové pobočky ve Špindlerově Mlýně. | foto: EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Slavnostní party při příležitosti oficiálního otevření nové pobočky EVROPA realitní kancelář ve Špindlerově Mlýně proběhlo v pátek 11. března 2011, v průběhu konání světového poháru žen v alpském lyžování (Audi FIS Ski World Cup).

Po oficiální části v sídle pobočky přímo v centru města na adrese Špindlerův Mlýn 297 následovala party EVROPA realitní kancelář ve vyhlášeném Music baru Silver Rock, kde na všechny hosty čekalo výborné jídlo, pití a dobrá zábava.

Pobočka ve Špindlerově Mlýně

Pobočka ve Špindlerově Mlýně

Celou akci moderovala Eva Decastelo, party EVROPA realitní kancelář se zúčastnili zástupci médií (MF Dnes, Blesk, Aha!, Story,…) a známé osobnosti veřejného života, jako Miss ČR Kateřina Konvalinka Průšová, Aneta Vignerová nebo Felix Slováček.

Pozvání na party EVROPA realitní kancelář přijali také významní partneři realitní kanceláře, klienti i vedení celé společnosti EVROPA realitní kancelář a dále pak zástupci advokátních kanceláří, médií i developerských společností.

Felix Slováček s Michalem Mackem jednatelem společnosti EVROPA realitní kancelář
Aneta Vignerová a Jiří Švec na párty EVROPA realitní kancelář v Silver Rocku

Vlevo: Felix Slováček s Michalem Mackem jednatelem společnosti EVROPA realitní kancelář, Vpravo: Aneta Vignerová a Jiří Švec na párty EVROPA realitní kancelář v Silver Rocku

Pobočka ve Špindlerově Mlýně funguje od léta 2010 a v současnosti má ve své nabídce už přes 140 nemovitostí. Její slavnostní otevření bylo naplánováno až na vrchol zimní sezóny, tedy termín, kdy ve Špindlerově Mlýně proběhl světový pohár žen v alpském lyžování.

Spolu s party EVROPA realitní kancelář se tak ve stejný večer v klubu Silver Rock konala také tisková konference a party právě ke světovému poháru žen v alpském lyžování.

EVROPA realitní kancelář a něco málo historie

Tradice společnosti EVROPA realitní kancelář vychází z více než dvanáctileté historie. Pobočka Špindlerův Mlýn se zařadila mezi 22 poboček této společnosti, které v současnosti na území České republiky působí. V průběhu loňského roku bylo otevřeno 8 nových poboček EVROPA realitní kancelář, během roku 2011 má firma v plánu otevření několika dalších poboček s územní exkluzivitou.

Zástupci firmy plánují zahuštění realitní sítě tak, aby celkový počet realitních kanceláří sítě EVROPA překročil na začátku roku 2012 číslo 30. Rovnoměrné pokrytí celého území Čech a Moravy umožňuje všem stávajícím i novým zájemcům o realitní služby vysoký komfort pro zajištění právě jejich potřeb v oblastech prodeje, koupě či pronájmu nemovitostí.

Párty moderovala Eva Decastelo

Párty moderovala Eva Decastelo

EVROPA realitní kancelář poskytuje komplexní služby na trhu s nemovitostmi se zaměřením na osobní přístup, kvalitní a bezpečný prodej či pronájem nemovitostí včetně souvisejících služeb, tj. bezplatné právní poradenství vlastním právním zástupcem, převod energií na nového majitele a další potřebné služby. EVROPA realitní kancelář vám zajistí to, co potřebujete.

Tým našich realitních specialistů se vás v nové pobočce ve Špindlerově Mlýně těší každý pracovní den mezi 8. až 18. hodinou.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz