Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

EVROPA realitní kancelář ovládla Špindlerův Mlýn

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
EVROPA realitní kancelář spolu s Evou Decastelo, Kateřinou Konvalinka Průšovou a dalšími osobnostmi společenského života oslavila otevření nové pobočky ve Špindlerově Mlýně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

EVROPA realitní kancelář spolu s Evou Decastelo, Kateřinou Konvalinka Průšovou a dalšími osobnostmi společenského života oslavila otevření nové pobočky ve Špindlerově Mlýně. | foto: EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Slavnostní party při příležitosti oficiálního otevření nové pobočky EVROPA realitní kancelář ve Špindlerově Mlýně proběhlo v pátek 11. března 2011, v průběhu konání světového poháru žen v alpském lyžování (Audi FIS Ski World Cup).

Po oficiální části v sídle pobočky přímo v centru města na adrese Špindlerův Mlýn 297 následovala party EVROPA realitní kancelář ve vyhlášeném Music baru Silver Rock, kde na všechny hosty čekalo výborné jídlo, pití a dobrá zábava.

Pobočka ve Špindlerově Mlýně

Pobočka ve Špindlerově Mlýně

Celou akci moderovala Eva Decastelo, party EVROPA realitní kancelář se zúčastnili zástupci médií (MF Dnes, Blesk, Aha!, Story,…) a známé osobnosti veřejného života, jako Miss ČR Kateřina Konvalinka Průšová, Aneta Vignerová nebo Felix Slováček.

Pozvání na party EVROPA realitní kancelář přijali také významní partneři realitní kanceláře, klienti i vedení celé společnosti EVROPA realitní kancelář a dále pak zástupci advokátních kanceláří, médií i developerských společností.

Felix Slováček s Michalem Mackem jednatelem společnosti EVROPA realitní kancelář
Aneta Vignerová a Jiří Švec na párty EVROPA realitní kancelář v Silver Rocku

Vlevo: Felix Slováček s Michalem Mackem jednatelem společnosti EVROPA realitní kancelář, Vpravo: Aneta Vignerová a Jiří Švec na párty EVROPA realitní kancelář v Silver Rocku

Pobočka ve Špindlerově Mlýně funguje od léta 2010 a v současnosti má ve své nabídce už přes 140 nemovitostí. Její slavnostní otevření bylo naplánováno až na vrchol zimní sezóny, tedy termín, kdy ve Špindlerově Mlýně proběhl světový pohár žen v alpském lyžování.

Spolu s party EVROPA realitní kancelář se tak ve stejný večer v klubu Silver Rock konala také tisková konference a party právě ke světovému poháru žen v alpském lyžování.

EVROPA realitní kancelář a něco málo historie

Tradice společnosti EVROPA realitní kancelář vychází z více než dvanáctileté historie. Pobočka Špindlerův Mlýn se zařadila mezi 22 poboček této společnosti, které v současnosti na území České republiky působí. V průběhu loňského roku bylo otevřeno 8 nových poboček EVROPA realitní kancelář, během roku 2011 má firma v plánu otevření několika dalších poboček s územní exkluzivitou.

Zástupci firmy plánují zahuštění realitní sítě tak, aby celkový počet realitních kanceláří sítě EVROPA překročil na začátku roku 2012 číslo 30. Rovnoměrné pokrytí celého území Čech a Moravy umožňuje všem stávajícím i novým zájemcům o realitní služby vysoký komfort pro zajištění právě jejich potřeb v oblastech prodeje, koupě či pronájmu nemovitostí.

Párty moderovala Eva Decastelo

Párty moderovala Eva Decastelo

EVROPA realitní kancelář poskytuje komplexní služby na trhu s nemovitostmi se zaměřením na osobní přístup, kvalitní a bezpečný prodej či pronájem nemovitostí včetně souvisejících služeb, tj. bezplatné právní poradenství vlastním právním zástupcem, převod energií na nového majitele a další potřebné služby. EVROPA realitní kancelář vám zajistí to, co potřebujete.

Tým našich realitních specialistů se vás v nové pobočce ve Špindlerově Mlýně těší každý pracovní den mezi 8. až 18. hodinou.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz