Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Eurookna s unikátní technologií výroby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Uvažujete pořídit si dřevěná eurookna a obáváte se jejich údržby? Eurookna vyrobená unikátní dílcovou metodou s vícevrstvou povrchovou úpravou mají prakticky neomezenou životnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dřevěné skládací dveře | foto:  Window Holding a.s.

Eurookna a jejich výroba

Dřevěná eurookna se vyrábějí z hranolů lepených ze tří nebo čtyř vrstev dřevěných lamel. Lepený hranol zajistí výbornou tvarovou stabilitu eurooken. Eurookna se nejčastěji vyrábějí ze smrkového dřeva a borovice, stále žádanější je také tropické meranti.

Kvalita eurooken se odvíjí od zkušeností a technologií, které výrobce používá. Záleží jen na zákazníkovi, zda svá eurookna svěří do rukou výrobce, který občas vyrábí i okna, nebo zvolí společnost, která eurookna dlouho vyrábí a má propracované technologie a výrobní zázemí.

Eurookna vyráběná dílcovou metodou

Dlouhá životnost eurooken významně závisí na jejich povrchové úpravě. Zkušený výrobce značka TWW vyrábí eurookna za použití speciální technologie.

povrchová úprava

Počítačem řízené stroje nejprve vyrobí z hranolu jednotlivé díly okna, a to včetně všech technologických otvorů pro kování a panty. Na každý díl okna samostatně je aplikována chemická bezbarvá impregnace. Barevná úprava povrchu (barevná impregnace, vrchní lazura) je dokončována na sesazený rám, resp. křídlo eurookna.

Eurookna vyrobená dílcovou metodou mají každý jednotlivý díl pokrytý kvalitní povrchovou úpravu. Zejména rohové spoje a technologické drážky jsou tak výrazně lépe chráněny před působením vnějších vlivů.

Povrchová úprava

Tři vrstvy povrchové úpravy perfektně chrání eurookna TWW před vlivem vnějšího prostředí. Základem je impregnace, která proniká do hloubky jednotlivých pórů dřeva. 

dřevo, obývací pokoj

Vysokotlaký nástřik nanočástic barevného základu uzavře a vyplní mikroskopické póry povrchu jednotlivých dílů. Pro vyplnění spojů okna se používá specielní pružný plnič, který zabraňuje průniku vody do rohových spojů eurookna.

Finální úprava zajistí, aby povrch byl odolný a dostatečně elastický, aby odolal tvorbě trhlin. Dřevo je přírodní materiál, aby po celou dobu jeho zpracování byly zachovány stejné podmínky, zejména stálá vlhkost, jsou eurookna TWW vyráběna v klimatizovaných halách se stálou teplotou a vlhkostí.

Volbu dodavatele oken bychom s trochou nadsázky mohli přirovnat k volbě lékaře. Nelze pochybovat o tom, že dobře vybavený a zkušený lékař specialista vám komplikovaný zákrok provede lépe než praktický lékař.

Eurookna TWW a další informace o produktech najdete na webových stránkách TWW okna.  Nebo Vám je ochotně poskytnou odborní konzultanti značky TWW po celé ČR.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

Rozhodli jste se pro plastová okna, ale neorientujete se v široké nabídce na trhu? Jako každá investice na celý život...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle...

Najdete na iDNES.cz