Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ETA natáhne záruku až na deset let. Je tu „Prodlužka záruky“

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pro jaro 2012 ETA upravila prodlouženou záruku, kterou nazývá "Prodlužka záruky" a od 1. května do 31. prosince nabízí spotřebitelům jistotu a garanci kvalitního spotřebiče ETA nad rámec zákonné záruky, a to na období 3, 5 a 10 let.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ETA natáhne záruku až na 10 let! Je tu „Prodlužka záruky“ | foto: ETA

"Jiné" prodloužené záruky, těch už v Čechách a na Slovensku bylo! V čem je ta naše opravdu "jiná"? Nevyložíme karty hned. Jarní kampaň, kterou nazýváme "Prodlužka záruky", jsme rozdělili do několika fází: V první fázi startujeme silnou outdoorovou částí kampaně "Prodlužka záruky", za pomocí Bigboardů, billboardů na dálnici D1, spádových dálnic do Prahy a ploch v centru Prahy.

V průběhu druhé eventové části kampaně jsme zorganizovali pro naše obchodní partnery akci s názvem Dealerské dny. Neformální formy rozhovorů, diskuze nad novinkami, obchodními podmínkami a nabídkou vždy vítáme.

Letos máme těchto obchodních setkání osm včetně Slovenské republiky, kdy partnerům představíme naší jarní kampaň "Prodlužka záruky" a prodlužku jim navíc také darujeme v podobě vtipného dárku - prodlužovací kabel s logem kampaně.

"Prodlužka záruky" v médiích

Kampaň "Prodlužku záruky" samozřejmě v další etapě také podpoříme u nás "doma" celoplošnou podporou na našich podnikových prodejnách ETA a na partnerských prodejnách. Využijeme k tomu plakáty, samolepky pro výlohy, krabice k výrobkům a nastavíme prodejní informace.

"Prodlužka záruky" bude nabízena i na letácích pro prodejce a pro naše koncové zákazníky. Co by to bylo za kampaň, kdybychom nevyužili slávy internetu, jistoty inzerce a přátelského PR. "Prodlužku záruky" bude promovat napříč webovými stránkami ETA (www.eta.cz a www.eta.sk) a vytvořili jsme Prodlužce záruky vlastní stránky www.eta.cz/prodluzkazaruky a www.eta.sk/prodluzkazaruky. Inzerujeme na vybraných webových portálech, v našich informačních zpravodajích a v informačních zpravodajích našich obchodních partnerů. Inzerci a PR jsme v tisku zacílili na lifestyle tituly a tituly o bydlení.

Spotřebiče ETA se zárukou až 10 let

A jak to vlastně celé funguje? Pro aktivaci "Prodlužky záruky ETA" a získání výhod této jedinečné služby náš zákazník navštíví do 30 dnů od zakoupení výrobku webové stránky www.eta.cz/prodluzkazaruky, kde v sekci "Prodlužka záruky ETA" vyplní krátký registrační formulář a získá certifikát prodloužené záruky na svůj zakoupený spotřebič.

Pokud zákazník Internet nevlastní, může registraci provést na podnikové prodejně ETA, kde mu "Certifikát Prodlužka záruky" vygenerujeme a prodloužíme zákazníkovi spokojené užívání výrobku značky ETA.

Místa podnikových prodejen a více informací na téma "Prodlužka záruky ETA" rádi sdělíme na zákaznické lince +420 725 893 155.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Najdete na iDNES.cz