Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

ERV pojišťovna nyní pojišťuje i vstupenky, foťáky či hudební nástroje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Koupili jste si drahé vstupenky na koncert či sportovní akci, ale nakonec nemůžete jít? Žádný problém. Stačí si lístky při nákupu na TicketStream nebo TicketPortal pojistit a ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní) vám všechny peníze vrátí zpět.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ERV pojišťovna nyní pojišťuje i vstupenky, foťáky či hudební nástroje | foto: ERV pojišťovna

Vloni si své vstupenky na kulturní či sportovní akce pojistilo na 20.000 lidí, a letos to bude ještě víc. "Vysoké ceny vstupenek a dlouhá doba od jejich zakoupení do samotného konání akce představují značné riziko," říká obchodní manažer ERV pojišťovny Štěpán Landík.

ERV pojišťovna nabízí kromě Česka tuto službu, oblíbenou především v západní Evropě, také v Polsku, expandovat bude i na Slovensko a do Maďarska.

ERV pojišťovna

Drahý foťák je lepší si pojistit

Zajímavé pojištění nabízí ERV pojišťovna ve spolupráci s největší prodejnou foto-techniky ve střední a východní Evropě - s Centrem FotoŠkoda. „Inspirovali jsme se u kolegů ve Skandinávii, kde je pojištění fotoaparátů a foto-příslušenství již léta hojně využívaným produktem. Každý třetí zákazník tady odchází z prodejny s pojištěným fotoaparátem či videokamerou,“ vysvětluje manažer marketingu a komunikace ERV pojišťovny Vlastimil Divoký.

Pojistit si lidé mohou fotoaparáty, videokamery, navigace, dalekohledy, ale také různé doplňky jako jsou objektivy, blesky, stativy. Podmínkou je, aby cena výrobku byla nad 1 990 Kč. A pak si stačí vybrat délku pojištění - jeden nebo dva roky. "Naši zákazníci už nemusí mít strach ze ztráty fotografické techniky, na kterou dlouho šetřili," říká Milan Škoda, majitel Centra FotoŠkoda.

ERV pojišťovna

Pojištění totiž kryje rizika, na která se běžná záruka nevztahuje. Krádež, nenapravitelné poškození, vandalismus, přepětí v síti, požár, živelní pohromu a dokonce i na neopatrné zacházení. "ERV pojišťovna vám uhradí neplánované výdaje na pořízení nového výrobku a jako bonus v prvních dvou letech navíc nezohledňujeme amortizaci a při škodě obdržíte voucher na výrobek nový," vypočítává výhody produktu Vlastimil Divoký.

Žhavá novinka - pojištění hudebních nástrojů

Hudebníci jistě ocení i další produkt, který ERV pojišťovna nabízí. Odteď si mohou pojistit nově zakoupené nástroje, stejně tak jako hudební a světelnou techniku až do 100 000 korun. Exkluzivním partnerem je v tomto případě největší prodejce hudebních nástrojů v Česku, společnost kytary.cz.

Klientské centrum

ERV pojišťovna, a. s.

Křižíkova 237/36a
186 00 Praha 8

Tel. 221 860 860

www.ERWpojistovna.cz

ERV pojišťovna

Pojištění platí v ČR i po celém světě a dá se sjednat při nákupu přes web na www.kytary.cz i v kamenných prodejnách. Zahrnuje nejen krádež, neopatrné zacházení či vandalismus, ale i přepravu nástroje v zavazadlovém prostoru, krádež z vozidla a v neposlední řadě se pojištění vztahuje i na poničení výrobku vodou či na živelní události.

"Pokud se Vám něco z toho stane, ERV pojišťovna obratem a bez zbytečného papírování vystaví poukaz na zakoupení nového výrobku nebo uhradí jeho opravu. Ani zde nezohledňujeme amortizaci," vysvětluje Štěpán Landík.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz