Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

ERV pojišťovna nyní pojišťuje i vstupenky, foťáky či hudební nástroje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Koupili jste si drahé vstupenky na koncert či sportovní akci, ale nakonec nemůžete jít? Žádný problém. Stačí si lístky při nákupu na TicketStream nebo TicketPortal pojistit a ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní) vám všechny peníze vrátí zpět.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ERV pojišťovna nyní pojišťuje i vstupenky, foťáky či hudební nástroje | foto: ERV pojišťovna

Vloni si své vstupenky na kulturní či sportovní akce pojistilo na 20.000 lidí, a letos to bude ještě víc. "Vysoké ceny vstupenek a dlouhá doba od jejich zakoupení do samotného konání akce představují značné riziko," říká obchodní manažer ERV pojišťovny Štěpán Landík.

ERV pojišťovna nabízí kromě Česka tuto službu, oblíbenou především v západní Evropě, také v Polsku, expandovat bude i na Slovensko a do Maďarska.

ERV pojišťovna

Drahý foťák je lepší si pojistit

Zajímavé pojištění nabízí ERV pojišťovna ve spolupráci s největší prodejnou foto-techniky ve střední a východní Evropě - s Centrem FotoŠkoda. „Inspirovali jsme se u kolegů ve Skandinávii, kde je pojištění fotoaparátů a foto-příslušenství již léta hojně využívaným produktem. Každý třetí zákazník tady odchází z prodejny s pojištěným fotoaparátem či videokamerou,“ vysvětluje manažer marketingu a komunikace ERV pojišťovny Vlastimil Divoký.

Pojistit si lidé mohou fotoaparáty, videokamery, navigace, dalekohledy, ale také různé doplňky jako jsou objektivy, blesky, stativy. Podmínkou je, aby cena výrobku byla nad 1 990 Kč. A pak si stačí vybrat délku pojištění - jeden nebo dva roky. "Naši zákazníci už nemusí mít strach ze ztráty fotografické techniky, na kterou dlouho šetřili," říká Milan Škoda, majitel Centra FotoŠkoda.

ERV pojišťovna

Pojištění totiž kryje rizika, na která se běžná záruka nevztahuje. Krádež, nenapravitelné poškození, vandalismus, přepětí v síti, požár, živelní pohromu a dokonce i na neopatrné zacházení. "ERV pojišťovna vám uhradí neplánované výdaje na pořízení nového výrobku a jako bonus v prvních dvou letech navíc nezohledňujeme amortizaci a při škodě obdržíte voucher na výrobek nový," vypočítává výhody produktu Vlastimil Divoký.

Žhavá novinka - pojištění hudebních nástrojů

Hudebníci jistě ocení i další produkt, který ERV pojišťovna nabízí. Odteď si mohou pojistit nově zakoupené nástroje, stejně tak jako hudební a světelnou techniku až do 100 000 korun. Exkluzivním partnerem je v tomto případě největší prodejce hudebních nástrojů v Česku, společnost kytary.cz.

Klientské centrum

ERV pojišťovna, a. s.

Křižíkova 237/36a
186 00 Praha 8

Tel. 221 860 860

www.ERWpojistovna.cz

ERV pojišťovna

Pojištění platí v ČR i po celém světě a dá se sjednat při nákupu přes web na www.kytary.cz i v kamenných prodejnách. Zahrnuje nejen krádež, neopatrné zacházení či vandalismus, ale i přepravu nástroje v zavazadlovém prostoru, krádež z vozidla a v neposlední řadě se pojištění vztahuje i na poničení výrobku vodou či na živelní události.

"Pokud se Vám něco z toho stane, ERV pojišťovna obratem a bez zbytečného papírování vystaví poukaz na zakoupení nového výrobku nebo uhradí jeho opravu. Ani zde nezohledňujeme amortizaci," vysvětluje Štěpán Landík.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz