Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Enprag dodává průmyslový nábytek i vybavení pro průmysl

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Česká republika vždy byla a stále je průmyslově velmi vyspělá země. Aby mohly výrobní závody a provozy konkurovat silné tuzemské i zahraniční konkurenci, a aby si naše země udržela pověst průmyslové velmoci i nadále, musí mít kromě technologie pro výrobu i kvalitní průmyslový nábytek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Enprag s.r.o. dodává průmyslový nábytek i vybavení pro průmysl | foto: Enprag s.r.o. - kovový nábytek

Pod označení průmyslový nábytek může být zahrnuto nepřeberné množství produktů, jako je například profesionální dílenský nábytek, manipulační technika, olejové hospodářství, nádoby na odpad a zimní posyp, odpadové kontejnery a popelnice, žebříky, plošiny a můstky, skříně na bezpečnou úschovu chemikálií, paletové a policové regály, různé ukládací boxy, bedny a přepravky a mnoho dalšího.

Průmyslový nábytek ve vysoké kvalitě slouží dlouhou řadu let

Průmyslový nábytek nabízí firma Enprag s.r.o. ve vysoké kvalitě od mnoha tuzemských a evropských dodavatelů tak, aby odolávaly vysokým nárokům a hrubému zacházení ve výrobních provozech a sloužily bez závad po dlouhou řadu let.

skříň ana chemikálie

S dodávkami dílenského nábytku, jako jsou pracovní, montážní a laboratorní stoly, univerzální dílenské skříně na nářadí a zásuvkové skříně v mnoha modifikacích s vysokou nosností zásuvek a polic pro ukládání těžkých předmětů, má firma Enprag dlouholetou zkušenost a patří v tomto sortimentu ke špičkám v oboru dodavatelů nábytku.

Dodává i další dílenské vybavení a doplňky pro usnadnění přehlednosti a dosažitelnosti výrobních nástrojů a pomůcek a tím zvýšení produktivity práce na maximum a naopak snížení vedlejších nákladů na minimum.

Průmyslový nábytek pro profesionální dílny vyrábí firma Enprag ve spolupráci s tuzemskou společností POLAK a KOVOS, dnes již tradičními výrobci kovového nábytku s tou nejlepší pověstí, zahraničí je zastoupeno na našem trhu již dobře známou švýcarskou firmou LISTA.

Průmyslový nábytek se snaží uspokojit veškeré požadavky klienta

regál

Sortiment regálů dodávaných firmou Enprag je velmi široký a uspokojí veškeré vaše požadavky co do požadovaných rozměrů a nosností polic, tak i do jejich použití. Mezi průmyslový nábytek patří nejen klasické regály policové od několika českých i zahraničních výrobců, ale i regály speciální, např. regály na pneumatiky, konzolové regály, paletové regály, regály na svislé skladování profilů a regály posuvné.

Velmi žádanou skupinou výrobků v oblasti průmyslu je manipulační technika, speciálně plošinové transportní vozíky, kterých nabízí firma Enprag bezkonkurenční výběr. Doporučujeme ovšem také i ostatní produkty, jako jsou klasické i speciální rudly, paletové vozíky, zdvižné pracovní plošiny a množství doplňků.

Nepřeberné množství produktů naleznete též v sekci nádoby na odpad, kam patří nejen standardní odpadkové koše, popelnice a kontejnery, ale i nádoby na tříděný odpad, koše na psí exkrementy a různé popelníky.

plošinový žebřík

V nabídce firmy je zastoupeno i tzv. olejové hospodářství, tzn. např. záchytné vany v různých modifikacích a sudy se zátkou nebo s odnímacím víkem. Najdete zde i nádoby na posypový materiál a v neposlední řadě i široký sortiment různých žebříků, schůdků, plošin a můstků. Pro uskladnění nebezpečných chemikálií pak můžete speciální skříně, které jsou vybaveny rošty s vanami tak, aby nedošlo k nechtěnému rozlití chemikálií a olejů.
 
Odborně vyškolení prodejci vám v prostorné vzorkovně v pražských Radlicích rádi poradí nebo přímo za vámi přijede obchodní zástupce firmy vybavený všemi pravomocemi tak, aby přímo na místě mohl uzavřít případnou objednávku a šetřit tak váš drahocenný čas.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz