Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Energii známe. Nové služby PREměření pro vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Služby PREměření zahrnují komplexní technické energetické činnosti v oblasti elektroinstalačních prací - montáží, revizí a oprav na odběrných místech. PREměření vám vypracuje energetický audit i průkaz energetické náročnosti budovy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Energii známe. Nové služby PREměření, a.s., pro Vás | foto: PRE

Využijte profesionální služby PREměření:

Energetický audit budov
Zpracujeme kompletní energetický audit budovy podle stávajících předpisů a norem. Doporučíme opatření v souladu s nejnovějšími technologiemi a výsledky auditu můžete konzultovat s nezávislými poradci v Centru energetického poradenství PRE. Služby PREměření jsou zpracovány  auditory MPO ČR.

Průkaz energetické náročnosti budovy
Zajištujeme zpracování průkazu energetické náročnosti budovy ve smyslu zákona č. 318/2012 Sb., kterým se mění zákon č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií, ve znění pozdějších předpisů a energetického štítku obálky budovy dle platné ČSN. 

Elektroinstalační práce
Díky kvalifikovaným pracovníkům a technickému zázemí jsme schopni zajistit rychle a za příznivou cenu veškeré činnosti související s dodávkou elektřiny na odběrném místě.

Mezi služby PREměření patří i obnova dodávek elektřiny, zřizování nebo rekonstrukce odběrných míst pro přímé i nepřímé měření elektrické energie, rekonstrukce hlavních domovních vedení a revize elektroinstalací. Vyřídíme za vás i všechny potřebné formality s distributorem.

Revize elektroinstalace a spotřebičů
Provádíme odborné revize elektrických rozvodů (vedení, zásuvek, vypínačů, osvětlení) a kontrolujeme elektrické spotřebiče včetně příslušenství. Revize a kontroly jsou v souladu s platnou legislativou povinné. 

Termovizní měření
Zajišťujeme bezkontaktní termovizní měření rodinných, panelových a bytových domů, provozoven, skladů, průmyslových hal, rozvoden, rozvaděčů, transformátorů, měničů, výrobních technologií, rozvodů tepla, rozvodů TUV nebo fotovoltaických elektráren. Pomocí termovizního měření odhalíme energetické ztráty.

Servis Revize 
Pokud jste provozovatelem trafostanice, zajistíme o ni kompletní péči, která zahrnuje pravidelné revize, servis a čištění zařízení. Řádnými pravidelnými kontrolami předejdete případným škodám a úrazům. Součástí této služby PREměření je také technická nonstop pohotovost.

Energii známe. Nové služby PREměření, a.s., pro Vás

Energii známe. Nové služby PREměření, a.s., pro Vás

Služby PREměření i pro provozovatele fotovoltaických elektráren

Servis fotovoltaických elektráren
Služby PREměření nezapomínají ani na provozovatele fotovoltaických elektráren. Těm nabízíme pravidelné prohlídky, provádění revizí, termovizní měření panelů a pohotovostní službu.

Vysokonapěťové zkoušky a kalibrace
Laboratoře oddělení metrologických výkonů (OMV) PREměření, a. s., jsou autorizovány Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví jako Autorizované metrologické středisko (AMS).

Provádíme kalibraci a ověřování elektroměrů a měřicích transformátorů. Služby PREměření zahrnují také také vysokonapěťové zkoušky pracovních pomůcek.

PREměření, a.s.

WWW.PREMERENI.CZ/SLUZBY

Kontaktujte nás na telefonním čísle 733 143 143 nebo e-mailem na servis.prem@pre.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.