Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Sníte o krásném, novém a ekologickém domě? Energeticky šetrné bydlení v Ejpovicích vám sny splní. Stačí si jen vybrat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů | foto: SETRITE s.r.o.

Energeticky úsporné domy jsou v současné době v hledáčku mnoha rodin, které se rozhodly investovat do nového bydlení. Společnost SETRITE s.r.o. to moc dobře ví, proto nabízí právě tyto objekty v lokalitě Ejpovice nedaleko Plzně. 

Společnost SETRITE s.r.o. se zabývá úsporami energií již mnoho let. Je tedy tou správnou volbou, pokud se chystáte právě teď nebo v budoucnu stavět. Realizace obytné zóny v Ejpovicích má být důkazem toho, že bydlet se dá i za minimální provozní výdaje. 

Náklady na energie jsou významnou položkou související s provozem domu, a to nejen náklady na topení, ale i náklady na ohřev teplé vody, které jsou často opomíjené. Většina budoucích majitelů proto hledá optimální variantu investičních nákladů souvisejících se stavbou domu a s pořízením systému vytápění a následných provozních nákladů, které pak mají dlouhodobý vliv na rodinný rozpočet. 

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů

Pro povolení stavby a také pro případný prodej je už i v České republice vyžadován  tzv. Průkaz energetické náročnosti budovy, který posuzuje její náročnost na vytápění, chlazení, větrání, teplou vodu a osvětlení. Vzhledem k výhledu přísnějšího posuzování těchto parametrů v budoucích letech se bude cena nemovitosti a její prodejnost posuzovat nejen podle dosud zohledňovaných ukazatelů (lokalita, velikost, vzhled, vybavení), ale i podle energetických hodnot domu.

Pro lokalitu v Ejpovicích u Plzně byly vybrány dřevostavby, které mají hned několik výhod. Jsou totiž rychle postavené a stavební proces díky tomu minimálně zatíží nové obyvatele i starousedlíky. Dřevostavby jsou také velmi energeticky příznivé a díky síle zdí šetří zastavěný prostor. Z ušetřeného objemu zdí lze tak získat větší obytný prostor nebo levnější stavbu. Také nároky na založení stavby jsou u dřevostaveb nižší, nevznikají při ní vícenáklady a výroba panelů, která je zcela prefabrikovaná, zajistí, že stavba bude dokonale přesná. 

Stavby v Ejpovicích provede jedna z pěti odborných a ověřených firem, které ručí za kvalitu. U nich si také můžete vybrat ze široké škály typů domů, ať už přízemních nebo patrových. 

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů

Úsporu provozních nákladů domů zajistí technologie NILAN, kterou jsou vybavovány domy po celé Evropě. Společnost SETRITE s.r.o. je jejím dlouholetým dodavatelem v rámci celé České republiky a Slovenska. 

Pro vaši představu: zařízení o velikosti lednice dokáže topit, větrat, chladit a ohřívat teplou vodu a to vše při velmi zajímavých nákladech na provoz a minimálních nárocích na místo. Využití této technologie přináší i zvýhodněné sazby elektřiny, které se pak promítají i do šetření nákladů i za energii na svícení, vaření, praní, provoz drobných spotřebičů. 

Informace:

Více informací o ekologicky šetrném bydlení v Ejpovicích najdete na stránkách www.vystavbaejpovice.cz. Kontaktovat můžete také přímo firmu SETRITE s.r.o. na telefonních číslech 723 130 724 (p. Korandová) nebo 602 213 776 (p. Špiler).

Video letecké snímky s pohledy na lokalitu.

Větrání s rekuperací - zpětné získávání tepla využitím energie odpadního vzduchu - navíc zajišťuje zdravé prostředí pro děti i dospělé.

Pokud se právě vy rozhodnete pro stavbu energeticky úsporného domu v Ejpovicích, společnost SETRITE s.r.o. za vás zdarma vyřídí stavební povolení a poradí při dalším jednání se stavebním úřadem. Zajištěny jsou i další služby, které můžete využít, ať už je to finanční poradenství, zajištění hypotéky, služby projektantů a geodeta, dodavatelů přípojek a plotů nebo zlevněné nákupy interiérového vybavení
.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky.

Nový centrální příjem, chirurgický pavilon, psychiatrická klinika, obnova poloviny lůžkového fondu – to jsou některé z...

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů.

Komu by se nelíbilo mít měsíčně příjem z pronájmu vlastní nemovitosti? Tisíce i desetitisíce měsíčně, a to bez...

Absolventi technických oborů se o práci bát nemusejí

Za výborné výsledky v soutěžích odborných dovedností udělil Krajský úřad...

V posledních letech si společnost stále více uvědomuje úbytek a nedostatek strojařů a absolventů technických oborů...

Najdete na iDNES.cz