Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Sníte o krásném, novém a ekologickém domě? Energeticky šetrné bydlení v Ejpovicích vám sny splní. Stačí si jen vybrat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů | foto: SETRITE s.r.o.

Energeticky úsporné domy jsou v současné době v hledáčku mnoha rodin, které se rozhodly investovat do nového bydlení. Společnost SETRITE s.r.o. to moc dobře ví, proto nabízí právě tyto objekty v lokalitě Ejpovice nedaleko Plzně. 

Společnost SETRITE s.r.o. se zabývá úsporami energií již mnoho let. Je tedy tou správnou volbou, pokud se chystáte právě teď nebo v budoucnu stavět. Realizace obytné zóny v Ejpovicích má být důkazem toho, že bydlet se dá i za minimální provozní výdaje. 

Náklady na energie jsou významnou položkou související s provozem domu, a to nejen náklady na topení, ale i náklady na ohřev teplé vody, které jsou často opomíjené. Většina budoucích majitelů proto hledá optimální variantu investičních nákladů souvisejících se stavbou domu a s pořízením systému vytápění a následných provozních nákladů, které pak mají dlouhodobý vliv na rodinný rozpočet. 

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů

Pro povolení stavby a také pro případný prodej je už i v České republice vyžadován  tzv. Průkaz energetické náročnosti budovy, který posuzuje její náročnost na vytápění, chlazení, větrání, teplou vodu a osvětlení. Vzhledem k výhledu přísnějšího posuzování těchto parametrů v budoucích letech se bude cena nemovitosti a její prodejnost posuzovat nejen podle dosud zohledňovaných ukazatelů (lokalita, velikost, vzhled, vybavení), ale i podle energetických hodnot domu.

Pro lokalitu v Ejpovicích u Plzně byly vybrány dřevostavby, které mají hned několik výhod. Jsou totiž rychle postavené a stavební proces díky tomu minimálně zatíží nové obyvatele i starousedlíky. Dřevostavby jsou také velmi energeticky příznivé a díky síle zdí šetří zastavěný prostor. Z ušetřeného objemu zdí lze tak získat větší obytný prostor nebo levnější stavbu. Také nároky na založení stavby jsou u dřevostaveb nižší, nevznikají při ní vícenáklady a výroba panelů, která je zcela prefabrikovaná, zajistí, že stavba bude dokonale přesná. 

Stavby v Ejpovicích provede jedna z pěti odborných a ověřených firem, které ručí za kvalitu. U nich si také můžete vybrat ze široké škály typů domů, ať už přízemních nebo patrových. 

Energeticky úsporné bydlení v Ejpovicích ušetří rodinný rozpočet velkých výdajů

Úsporu provozních nákladů domů zajistí technologie NILAN, kterou jsou vybavovány domy po celé Evropě. Společnost SETRITE s.r.o. je jejím dlouholetým dodavatelem v rámci celé České republiky a Slovenska. 

Pro vaši představu: zařízení o velikosti lednice dokáže topit, větrat, chladit a ohřívat teplou vodu a to vše při velmi zajímavých nákladech na provoz a minimálních nárocích na místo. Využití této technologie přináší i zvýhodněné sazby elektřiny, které se pak promítají i do šetření nákladů i za energii na svícení, vaření, praní, provoz drobných spotřebičů. 

Informace:

Více informací o ekologicky šetrném bydlení v Ejpovicích najdete na stránkách www.vystavbaejpovice.cz. Kontaktovat můžete také přímo firmu SETRITE s.r.o. na telefonních číslech 723 130 724 (p. Korandová) nebo 602 213 776 (p. Špiler).

Video letecké snímky s pohledy na lokalitu.

Větrání s rekuperací - zpětné získávání tepla využitím energie odpadního vzduchu - navíc zajišťuje zdravé prostředí pro děti i dospělé.

Pokud se právě vy rozhodnete pro stavbu energeticky úsporného domu v Ejpovicích, společnost SETRITE s.r.o. za vás zdarma vyřídí stavební povolení a poradí při dalším jednání se stavebním úřadem. Zajištěny jsou i další služby, které můžete využít, ať už je to finanční poradenství, zajištění hypotéky, služby projektantů a geodeta, dodavatelů přípojek a plotů nebo zlevněné nákupy interiérového vybavení
.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Kozáčik je dalším z fenomenálních sportovců, kteří podlehli kouzlu vozidla Audi...
Kozáčik vyměnil dres za Q7

Matúš Kozáčik je dalším z fenomenálních sportovců, kteří podlehli kouzlu vozidla Audi Q7. Fotbalový brankář plzeňské Viktorky si nový automobil převzal v...  celý článek

Pronájem nemovitostí: 5 nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme
Pronájem nemovitostí: 5 nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme

Pronájem nemovitostí se v poslední době stal často využívanou a oblíbenou investiční záležitostí. Ti, kteří kupují nemovitost za úspory, se chtějí těšit...  celý článek

Ochraňte svůj domov proti chladu i lupičům - pomohou kvalitní okna.
Ochraňte svůj domov proti chladu i lupičům - pomohou kvalitní okna

Okna tvoří bohužel často místa s největším únikem tepla v domácnosti, proto je potřeba jejich výběr nepodcenit. Okna se dnes vyrábí z různých materiálů:...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.