Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elektronický bidet nabízí komfort a snadnou obsluhu

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Easy Clean vznikla s cílem rozšířit v České republice nabídku zařízení sloužící k osobní intimní hygieně. Hlavním produktem této firmy je elektronický bidet, tj. elektronický nádstavec na stávající WC.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hydraulicky sklápěné sedátko | foto: unu

Vzhledem ke skutečnosti, že zařízení osobní intimní hygieny nejsou v České republice příliš rozšířeny a jejich funkce a přednosti známy, obrátili jsme se s nejčastějšími otázkami na spoluzakladatele firmy pana Antonína Krejču.

BidetJak jste se dostal k nápadu rozšířit nabídku zařízení intimní hygieny u nás?
Můj bývalý společník žil dvacet let ve Švýcarsku, kde je tato záležitost velmi rozšířená a vytěsňuje klasický bidet.

Jak toto zařízení vůbec funguje?
Elektronický bidet se napojí na studenou vodu výměnou za stávající prkénko, nastaví se do paměti teplota vody, vzduchu, tlak vody, pak už jen mačkáte tlačítka.

Většina lidí zná klasické bidety, které nejsou součástí WC. Jaké jsou odlišnosti Vámi prodávaných zařízení?
Klasický bidet je vlastně umývadlo na zemi, na které se musíme přesouvat atd. Náš výrobek používáte okamžitě a ruce používáte jen na mačkání tlačítek.

Jezdíte často na různé výstavy. S jakými ohlasy se setkáváte? V ČR není zrovna pravidlem mít v každé domácnosti nebo společnosti bidet.
Během osmi let, co jezdíme po výstavách, jsme zaznamenali velký nárůst zájmu o tento produkt. Jsou to většinou ti, kteří se s tímto výrobkem setkali v zahraničí nebo ti, kteří si toto vyzkoušeli u svých známých. V poslední době tento způsob očisty začínají doporučovat i lékaři, ale bohužel až tehdy, když se objeví zdravotní problém (hemeroidy, rakovina konečníku atd.) Přitom očista proudem čisté vody je nejlepší prevence před těmito zdravotními problémy.

Jednoduchá montážLze si před koupí vaše zařízení vyzkoušet?
Bidet si můžete vyzkoušet u nás ve Šternberku nebo u obchodního zástupce v Praze. Také zajišťujeme propůjčení našeho bidetu na předem dohodnutou dobu.

Kde například využívají vašich bidetů?
Tento bidet se používá v domovech důchodců i v nemocnicích na chirurgických a porodnických oddělení. Budu citovat pana primáře MUDr. Petrů Františka z nemocnice v Novém Městě na Moravě: ,,Vaše elektronické bidety používáme na gynekologicko-porodnickém oddělení již čtyři roky k velké spokojenosti pacientek i zdravotních sester. Plně se osvědčily a celou dobu slouží bez poruchy.‘‘

Spousta lidí považuje elektronický bidet za drahý špás. Jaké jsou vaše argumenty pro jeho pořízení?
Je to relativní. Cena klasického bidetu není jen cena bidetové mísy, ale také baterie, prkénko, přívod teplé a studené vody, odpad, místo cca 1,5 m2 plochy a práce. Elektronický bidet je mnohem pohodlnější, např. použít klasický bidet v kalhotách je nemožné, musíte je sundat atd.

Perličkové mytíVše máte elektronické, např. starší lidé by mohli mít obavy, že je těžké se naučit bidet používat.
Obsluha je velice jednoduchá. Program se nastaví do paměti, a pak už jen mačkáte tlačítka mytí – sušení – stop. Je to jak s mobilním telefonem, který se starší lidé také naučili ovládat.

Je nějaká skupina lidí, která by bidet neměla používat, např. ze zdravotních důvodů, nebo je přístupný úplně všem?
Vlastně je jediné omezení, a to je váha do 120 kg. I tento parametr se však po dohodě může upravit až do 170 kg.

easy clean

Pokud i Vy chcete udělat něco pro své zdraví a dodržovat základy intimní hygieny, navštivte stránky naší společnosti, kde se dozvíte více podrobností a odpovíme Vám na případné dotazy.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.