Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Elektronické stravenky usnadní placení oběda v práci

Komerční sdělení   18:00aktualizováno  18:00
Proč zbytečně ztrácet čas na obědovou pauzu placením, když můžete použít elektronické stravenky? Nejpokročilejší cestou k placení obědů je bezkontaktní karta Ticket Restaurant® Card.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektronické stravenky usnadní placení oběda v práci / (ilustrační foto) | foto: Edenred

Platební karty jsou na trhu již neuvěřitelných 65 let a zejména v posledních letech zaznamenávají díky novým technologiím bouřlivý rozvoj. Česko je zemí, která je v této oblasti v posledních letech na špičce pelotonu. Česká republika byla a je lídrem v počtu vydaných bezkontaktních karet. Ty se stávají postupně nejpoužívanějším platebním nástrojem – zaručují totiž velmi rychlé a zároveň bezpečné platby.

Bezkontaktní karta Ticket Restaurant®

Na tento trh nyní vstupuje další zajímavý hráč. Společnost Edenred od začátku června začíná ve spolupráci se společností MasterCard nahrazovat klasické papírové stravenky bezkontaktní platební kartou Ticket Restaurant® Card. Zaměstnavatel poskytne svým zaměstnancům předplacenou stravenkovou kartu, na kterou jim každý měsíc bude dobíjet hodnotu v korunách, kterou dříve dostávali v papírových stravenkách.

„Bezkontaktní karty jako formu elektronické stravenky jsme vybrali proto, že se jedná o pokročilý a zároveň již zavedený a široce používaný platební nástroj, který je u Čechů stále populárnější a má další obrovský potenciál. Spolupráce s MasterCard je současně zárukou, že nabízíme špičkový produkt,“ uvedl Pavel Kusý, ředitel pro strategii a marketing společnosti Edenred.

Bezkontaktní karty nabízejí zákazníkům pohodlný způsob provedení platby. Kartu stačí k terminálu přiložit na pár sekund. Navíc během celého procesu nemusí zákazník dát kartu ze své ruky a komunikace mezi kartou a terminálem probíhá na velmi krátkou vzdálenost.

Moderní platby přes mobilní aplikaci E-Pay by Edenred

Elektronická stravenka Edenred má veškeré předpoklady pro to, aby se stala nejrozšířenější kartou na trhu, určenou k placení obědů zaměstnanců během pracovního dne. Postupně s ní bude možné zaplatit v několika desítkách tisíc restaurací a provozoven ve smluvní síti Edenred po celé zemi.

Bude to možné i díky tomu, že stravenkovou kartu Ticket Restaurant®Card lze použít nejen na platebním terminálu, ale i na místech, kde klasický platební terminál nemají. Stát se jím totiž může každý tablet a mobil vybavený technologií NFC (Near Field Communication) a operačním systémem Android, do kterého si majitel restaurace pouze nahraje platební aplikaci E-Pay by Edenred. Při platbě oběda se pak karta přiloží k mobilnímu zařízení, které platbu provede

„Pro každou provozovnu je možné mít tolik mobilních zařízení s touto aplikací, kolik jich bude zapotřebí. To znovu urychluje odbavování zákazníků i ve velkých restauracích v době polední špičky. Vše je velmi jednoduché a nevyžaduje to žádné dodatečné školení zaměstnanců,“ sdělil Pavel Kusý.

Elektronické stravenky usnadní placení oběda v práci

Elektronické stravenky usnadní placení oběda v práci

Možnost zaplatit jednoduše a prakticky všude odliší stravenkovou kartu Ticket Restaurant® Card od konkurence. Ale není to jen rychlé a pohodlné placení v široké síti restaurací, co přináší nové řešení od společnosti Edenred. Další výhodou je možnost kdykoli si zjistit, kolik peněz na své kartě máte. Není třeba si zakládat žádný nový účet, vše lze zjistit z mobilní aplikace, která ukazuje jednak zůstatek a zároveň i veškeré platby realizované kartou.

Elektronické stravenky: Zkušenosti restauratérů

Elektronické stravenky Edenred fungují v několika zemích v zahraničí, v Evropě to jsou Francie, Belgie, Slovensko a Polsko. Majitelé restaurací, kteří ji přijímají, hovoří o velké úspoře času.

„Do projektu Edenred jsme se ihned zapojili. Díky stravenkové kartě Ticket Restaurant® Card se zbavíme množství úkonů, administrativy a získáme i nové zákazníky,“ uvedl Marek Petřík, provozní restaurace La Republica na Praze 1. Řešení je zároveň připraveno na nově zaváděný systém elektronické evidence tržeb.

Více informací najdete na www.edenred.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Najdete na iDNES.cz