Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elektronické mýtné nově v Polsku? Komfort zajistí EUROWAG

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od 1. července 2011 bude v Polsku zavedeno elektronické mýtné. Jednoduchou obsluhu a komfort pro řidiče vozů s hmotností nad 3,5 tuny a vozidel k dopravě více než devíti osob zajistí schválený partner flotilové karty EUROWAG.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektronické mýtné nově v Polsku – komfort zajistí EUROWAG | foto: REMMARK, a.s.

Díky pozitivním zkušenostem se zaváděním elektronického mýtného v ostatních evropských státech, se Polsko rozhodlo zvolit stejnou cestu. Od 1. července 2011 se tak zařadí mezi země s elektronickým mýtným, podobně jako její sousedé v České republice, Slovensku a Německu.

Elektronické mýtné se bude vztahovat na všechna vozidla nad 3,5 tuny, jízdní soupravy s celkovou hmotností nad 3,5 tuny určené pro přepravu zboží a všechna motorová vozidla umožňující přepravu více než devíti osob včetně řidiče.

Partnerem pro zúčtování mýtného se stala ve spolupráci s vítěznými členy konsorcia Tollstar i česká společnost W.A.G. minerální paliva, která je největším nezávislým vydavatelem flotilových karet EUROWAG ve střední Evropě a na trhu zaujímá celkově druhou pozici.

Nezbytná registrace

Všechna vozidla, na která se vztahuje povinnost platit elektronické mýtné, podléhají nutnosti registrace. Úvodní registrace do systému, která aktuálně probíhá, je možná prostřednictvím internetových stránek viaTOLL. Po ukončení této úvodní registrace se uživatel musí přihlásit ve vybraném distribučním nebo klientském oddělení a osobně podepsat smlouvu.

Další možností je bezplatná, čistě  on-line registrace prostřednictvím internetových stránek www.eurowag.com. Po registraci společnost KAPSCH, zřizovatel polského mýtného systému, zajistí distribuci palubních jednotek, tzv. viaBOXů, které lze obdobně jako české palubní jednotky OBU bez potřeby napájení jednoduše umístit za čelní sklo vozidla. Pomocí viaBOXU bude probíhat zúčtování mýtného dle najetých kilometrů.

EUROWAG - Evropa pod jednou střechou

Dalším přínosem karty EUROWAG je možnost platit výhodně také v Rakousku, Německu, České republice, Slovensku, Francii, Španělsku, Itálii a Slovinsku.

"Komplexní řešení plateb evropských dálnic jedním provozovatelem zajistí především jednodušší administraci, a tedy i snížení nákladů," komentuje generální ředitel společnosti W.A.G. Martin Vohánka účelové propojení mýtného systému zemí Evropské unie.

Atraktivita karty EUROWAG

Zákazníci ocení výhody v podobě moderní technologie, efektivního přístupu, maximální orientace na on-line komunikaci, a v především výrazné snižování nákladů.

Cílem oslovení pro polské mýto mají být nejen velké a střední dopravní společnosti, ale také drobní dopravci, pro které EUROWAG připravil speciální nabídku. Ti mohou uzavřít smlouvu s EUROWAG a provést registraci do polského a dalších mýt z pohodlí kanceláře při zachování bezkonkurenčních cen. Zařiďte si elektronické mýtné i vy.

Více informací naleznete na www.eurowag.com.

EUROWAG


Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Najdete na iDNES.cz