Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elektromagneticky stíněné pracoviště ochrání vaše data a informace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Elektromagneticky stíněné pracoviště je jednoduše řečeno ohraničený prostor, tzv. Faradayova klec, který zabezpečí oddělení vašeho pracoviště od nežádoucích okolních vlivů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektromagneticky stíněné pracoviště ochrání vaše data a informace

Proč potřebujeme elektromagneticky stíněné pracoviště?

 1. K vyloučení nežádoucího elektromagnetického pole. Například při provádění citlivých měření, nebo pro zajištění bezporuchovosti důležitého zařízení.
 2. K zabránění vyzařování signálů, které mohou rušit ostatní zařízení.
 3. K ochraně důvěrných dat. Signály vyzařované z počítačů a mobilních telefonů mohou být odposlouchávány, zaznamenávány, dekódovány a vyhodnocovány citlivými zpravodajskými prostředky.
 4. K ochraně datových center před zničením způsobeným silným elektromagnetickým pulsem. Například ochrana před atmosférickými výboji, nukleárními magnetickými impulsy nebo teroristickými útoky novými formami elektromagnetických zbraní.
 5. Pro budování kanceláří a zasedacích místností s nejvyššími nároky na utajení činností a jednání.

	Elektromagneticky stíněné pracoviště ochrání vaše data a informace

Typicky vhodným produktem pro elektromagneticky stíněné pracoviště jsou např. stíněné kabiny ETS-LINDGREN řady S81. Jsou vhodné pro všechny výše uvedené způsoby použití. Řada S81 nabízí řešení na základě rozebíratelného panelového systému vybudovaného čistou cestou, tj. bez sváření.

Tím je dosaženo vysoké variability a flexibility z hlediska tvaru a rozměrů stíněné kabiny, stejně tak montáže v málo přístupných a členitých prostorách uvnitř objektu. Je možné vyhovět konkrétním požadavkům zákazníka včetně možnosti obložení stěn jinými materiály tak, aby prostory působily přirozeným dojmem kanceláře nebo zasedací místnosti.

V rámci realizace je třeba zajistit dodávku speciálních dveří, filtrů pro potřebné kabely a síťové napájení, prostupů pro optické kabely, včetně ošetření vzduchotechnických prostupů. Podrobněji na www.stinene-komory.cz.

	Elektromagneticky stíněné pracoviště ochrání vaše data a informace

Ve výběrových řízeních se na nás často obrací stavební firmy, které jako generální dodavatel hledají subdodavatele těchto specializovaných stíněných prostor.

Bohužel jediným zadáním bývá rozměr místnosti bez dalších zpřesňujících údajů, což je naprosto nedostačující. U takto složité problematiky je nezbytná konzultace požadavků přímo s uživatelem. I přesto se setkáváme s realizacemi, kdy elektromagneticky stíněné pracoviště vybudovala parta klempířů z pozinkovaného plechu. Takové stínění ve finále samozřejmě nesplňuje specifické parametry.

Společnost TECHNISERV spol. s r.o. naopak poskytuje tuto službu komplexně tak, aby vyhověla všem požadovaným parametrům a garantuje je.

Komplexní služba zahrnuje:

 •  poradenskou a konzultační činnost;
 • návrhy, projekty;
 • vestavby stíněných komor do novostaveb i stávajících budov
 • dodávky elektromagnetických stínících krytů;
 • dodávky komponentů - filtrů, prostupů atp.;
 • montáže proškolenými pracovníky;
 • měření garantovaných parametrů stíněného pracoviště;
 • komplexní servisní zajištění.

Každé elektromagneticky stíněné pracoviště je realizováno s finálním protokolem o provedených měřeních a certifikátem bezpečného používání stíněného prostoru. Mezinárodního certifikát Národního bezpečnostního úřadu ČR č. 000752 osvědčuje, že společnost TECHNISERV spol. s r.o. je oprávněna pracovat v režimu TAJNÉ.

Více na www.stinene-komory.cz  a www.techniserv.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.