Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elektrokola Powacycle blíže k vám

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Elektrokola už dávno ztratila pověst přibližovadla pro starší spoluobčany. Větší dojezdy, crosové modely či praktické skládačky udělaly z kol s elektrickou asistencí naprosto běžnou součást moderního životního stylu napříč všemi generacemi. Elektrokola se stále více expandují a to také díky Powacycle.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektrokola Lynx, která se vejdou do každého kufru. | foto: Powacycle

Britská společnost Powacycle má v sektoru, do kterého spadají elektrokola, hodně co nabídnout. Představením nové generace elektrokol, která jsou lehce ovladatelná, s účinnějšími bateriemi diskrétně uloženými v rámu a díky vlastní inovaci, se elektrokola Powacycle svou váhou blíží klasickým kolům.

Powacycle vyvinula jako jedna z prvních společností na světě skutečně multi terénní, off road elektrokola. Tím se Powacyle se sídlem v Harlow stala jednou z hnacích sil v oboru elektrokol ve Velké Británii.

Dny elektrokol s těžkými lead-acid bateriemi jsou téměř sečteny. Powacycle uvedl na trh novou řadu, již třetí generaci elektrokol. Současně také buduje kvalitní dealerskou a servisní síť napříč celou evropou. Powacycle již od roku 2004, kdy spatřil světlo světa první koncept, ještě s těžkou lead-acid baterií, věří v inovativní schopnosti jejich techniků a designéru s úkolem přinášet na trh nejnovější technologie pro elektrokola.

Elektrokola s celkovou váhou pouhých 18 kg

Váha prvních elektrokol Powacycle byla 38 kg, během několika posledních let se použitím moderních slitinových materiálů, zeštíhlených profilů dostala váha průměrného elektrokola na slušných 20 kg včetně baterie, v nabídce najdete i elektrokola s celkovou váhou 18 kg.

Marketingová ředitelka Powacyle UK Stephanie Mann doplňuje: "Naším cílem je dosáhnout celkové váhy dospělého elektrokola 14 kg, prostředky k dosažení tohoto cíle jsou."

elektrokolo infineum extreme

Portfolio modelů Powacycle zahrnuje elektrokola základních modelů, přes skládací, klasické až po High-end modely Infineum.

Nejlevnějším modelem od Powacycle je v České republice nabízen model Milan 2, v ceně 15 tisíc, který je zástupcem první generace. I s vyšší váhou se jedná o spolehlivého pracanta, který jistě svůj účel splní a pro méně náročného uživatele je ideální volbou. Další kategorií v portfoliu elektrokol Powacycle jsou elektrokola skládací. Tuto kategorii zastupují modely Lynx a Puma.

Elektrokola, která se vejdou do každého kufru

Elektrokola Lynx s váhou 20 kg včetně baterie jsou ideálními společníky na cesty. Tyto skladná elektrokola se vejdou snad do každého kufru. Dalším zástupcem skládacích elektrokol jsou modely Puma, které díky své celkové váze 18 kg patří k nejlehčím elektrokolům na trhu. Jsou mimořádně skladné, některé zákazníky může odradit velikost elektrokola, která je pouhých 16´, ale jako přibližovadlo na chatě, k nenáročným výletům na dovolené u moře či v horách je to ideální pomocník.

elektrokolo salisbury

Zástupci elektrokol vyšší střední kategorie jsou modely Salisbury a Windsor. Jedná se o elektrokola klasického designu s váhou 22 kg s uživatelskou základnou napříč všemi generacemi. Jsou to lehká a spolehlivá elektrokola.

Samostatnou kapitolou v portfoliu Powacycle jsou elektrokola řady Infineum. Lehká, odolná a robustní konstrukce, lehký motor, který je napájen unikátním patentovaným systémem stohovatelných baterií. Tato kombinace poskytuje elektrokolům Infineum ideální výkon a vyvážení. Skutečně průlomový systém stohovatelných baterií Vám přináší nový rozměr v cestování.

Stohovatelná baterie Infineum LPX je lehká, používá vysoce hustotový lithium-polymer, který je pro elektrokola v současné době ideální. Stohovatelná, lehká baterie je diskrétně uložena do zadního nosiče elektrokola a v případě potřeby jednoduše nasunete další.

Vlajkovou lodí řady Infineum jsou elektrokola Infineum Extreme. Řadu doplňují i modely Continental a Continetal GT, které jsou primárně navrženy pro holandský trh se všemi jeho specifiky, ale od června 2011 jsou k dostání i v České republice jako první zemi středoevropského regionu.

PowaCycle

Společnost specializující se výhradně na elektrokola

PowaCycle je divizí společnosti Ultima Networks PLC, kótovanou na londýnské burze. Ultima Networks PLC je součástí rodiny dynamických společností Akhter Group PLC, která má více než 30 let historie a je dodavatelem zaměřeným především na zakázky pro britskou vládu. Skupina Akhter má obrat přibližně 15 milionů liber.

logo Powacycle

Vice informaci o produktech www.powacycle.cz a www.vercajch.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Dáváme životu více prostoru

Dáváme životu více prostoru

Co les, to unikátní ekosystém. Sídliště milionů symbioticky provázaných živočišných a rostlinných organismů. Od velkých...

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Najdete na iDNES.cz