Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO s.r.o.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potřebujete odebírat elektroinstalační materiál ve velkém, nebo si jen pro svůj domov pořídit nové zásuvky? Společnost ELIMA ELEKTRO s.r.o. nabízí prostřednictvím kamenných poboček i e-shopu kvalitní výrobky za dobrou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO s.r.o. | foto: ELIMA ELEKTRO s.r.o.

ELIMA ELEKTRO s.r.o. se specializuje především na výrobky nadnárodního výrobce ABB s.r.o, Elektro-Praga, který má ve výrobě přístrojů pro domovní elektroinstalace tradici již více než 140 let a velkou část výrobků vyrábí ve své továrně v Jablonci nad Nisou.

Mezi tyto výrobky patří především elegantní spínače a zásuvky. Ze 16 designových řad si můžete vybrat přesně ty, které budou odrážet atmosféru vašeho domova. Široká nabídka zahrnuje spínače a zásuvky léty prověřené designové řady Classic, přístroje řady Swing® a Swing®L, které jsou díky nízké vestavné hloubce přístrojů vhodné zejména pro rekonstrukce panelových domů, nejznámější a v České republice nejprodávanější řadu spínačů a zásuvek Tango®, nové spínače a zásuvky s 3D efektem levitace a širokou nabídkou pestrých barev Levit®, designové řady Neo® a Neo® Tech se spínači s úzkou podsvícenou páčkou, přístroje s oblými tvary a pastelovými barvami Element®, ostře řezané přístroje Time® a Time® Arbo s rámečky ze dřevěného masivu, Decento® originálního kulatého tvaru, s otočnými i páčkovými spínači, z bílého nebo černého porcelánu, které je možné zakoupit s porcelánovými nebo dřevěnými rámečky. Vrcholem nabídky jsou stylové řady spínačů a zásuvek alpha exclusive®, future® linear, solo®, solo® carat a impuls. Ve všech barvách a designech dodává firma ELIMA ELEKTRO s.r.o. kompletní vyráběný program, tzn. spínače, zásuvky, datové zásuvky, telefonní zásuvky, stmívače a další příslušenství pro domovní elektroinstalace.

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO

Mimo interiérových spínačů a zásuvek vyrábí ABB s.r.o., Elektro-Praga také přístroje s vyšším krytím Praktik, Variant+ a Garant, určené i do venkovního prostředí. ELIMA ELEKTRO s.r.o. nabízí ze sortimentu ABB s.r.o., Elektro-Praga také kompletní systém ozvučení budov AudioWorld a bezdrátové ovládání spotřebičů RF 868 MHz.

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO

Inteligentní domácnost pro komfortní bydlení

Zejména pro novostavby a rekonstrukce rodinných domů či bytů je ideálním řešením moderní elektrická instalace inteligentní systém Ego-n®, který používá chytré vypínače a přináší tak pohodlí, úspory a bezpečnost chytrého domu s automatickým provozem na pozadí vašeho života, aniž by byl vidět.

Jeho prostřednictvím budete moci ovládat osvětlení, okenní žaluzie, elektrické spotřebiče, vytápění, termostatické hlavice, klimatizaci i zavlažování, a to pohodlně z jednoho místa.

Inteligentní elektroinstalace pro komerční či luxusní rezidenční projekty

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO

Nevšední řešení propojení všech částí elektroinstalace nabízí systém inteligentní elektroinstalace ABB i-bus® KNX, který také v případě potřeby komunikuje i s dalšími řídicími systémy v budovách. Jeho obrovské technické možnosti se uplatní zejména v komerčních nebo velkých a luxusních projektech rezidenčního charakteru, z nichž vytvoří skutečně inteligentní domy.

Mimo jiné dokáže řídit osvětlení, elektricky ovládané žaluzie, rolety, markýzy, okna, vrata i dveře, dokonce i meteorologickou stanici. Ovládá také provoz elektrických spotřebičů, nabízí ekonomický a komfortní provoz vytápění, větrání a klimatizace, spolupracuje i s elektronickým zabezpečovacím systémem.

Domovní telefony a videotelefony

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO

Elektroinstalační materiál prověřených značek dodává ELIMA ELEKTRO

Moderní domovní audio a video telefony ABB-Welcome přinášejí nové možnosti komunikace mezi vaším domovem a prostorem před ním. Spolehnout se můžete na mimořádný komfort a vyšší bezpečnost, navíc tyto přístroje mají stylový design, který lze hravě sladit s vypínači a zásuvkami v interiéru. Také systém domovních telefonů ABB-Welcome získal množství prestižních ocenění za design.

Praktické řešení domovních audio a video telefonů pro malé i velké instalace nabízí Welcome Midi, které se pyšní elegantní konstrukcí a jednoduchým ovládáním. Své využití najde především v bytových domech. Modulární tlačítková tabla lze sestavit až pro 60 účastníků, s kódovou klávesnicí až pro 3000 účastníků. K dispozici je videotelefon s hands-free ovládáním, mezi zajímavé funkce patří intercom nebo přesměrování volání.

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

Mimo výrobků ABB s.r.o., Elektro-Praga dodává ELIMA ELEKTRO s.r.o. řadu dalších výrobků pro elektroinstalace a nabízí tak kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu. V jejím sortimentu tak naleznete také modulární přístroje jako jističe a proudové chrániče, domácí telefony a videotelefony, elektroměry, kabely a vodiče, objímky a patice, rozvaděče a elektroinstalační krabice, svítidla a světelné zdroje včetně moderních LED žárovek a LED zářivek, svodiče přepětí, termostaty, topné kabely a rohože, transformátory a tlumivky, úložný materiál, zvonky a gongy atd.

Dále ELIMA ELEKTRO s.r.o. dováží kvalitní německé nářadí značky HAUPA, určené nejen pro elektrikáře, a elektroinstalační materiál italské firmy GEWISS, která vyrábí především známé elektroinstalační krabice, plastové rozvodnice a modulární přístroje.

Elektroinstalační materiál z velkoskladu ihned k expedování

ELIMA ELEKTRO s.r.o. distribuuje elektroinstalační materiál ze svého velkoobchodního skladu v Jičíně. Zde jsou na ploše větší než 2000 m2 uskladněny výrobky, které lze velkoobchodním zákazníkům i zákazníkům specializovaného e-shopu s elektroinstalačním materiálem expedovat obratem, s dodáním na jejich adresu hned následující pracovní den.

Maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu zajišťují také pobočky firmy v Děčíně, Jičíně, Zábřehu a Žatci.

Více informací a kompletní sortiment firmy ELIMA ELEKTRO s.r.o. najdete na www.elima.cz

.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Radiátory neslouží jen k vytápění. Chcete dokonalý tepelný komfort?

Radiátory neslouží jen k vytápění: Chcete dokonalý tepelný komfort?

Tak proč to neudělat způsobem, který bude funkční a lichotivý? Už dávno není pravidlem, že by radiátory měly sloužit...

Je možné najít někoho, kdo si nepřeje být nalezen?

Bestseller Hon na mrtvého právě vyšel také u nás

Tim Weaver, autor bestsellerových krimi thrillerů, si ve světě udělal jméno napínavými romány v hlavní roli s Davidem...

Najdete na iDNES.cz