Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Elektroinstalace, projekce, solární systémy. Vše v top kvalitě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma H+D Elektromontáže stojí pevně na třech pilířích činnosti - elektroinstalacích, projekci a solárních systémech. Nabízí však také montáže technologických celků a výrobních linek, práce s VZV do 3t, montáže kabelových rozvodů, protipožárních přepážek, vyrábí rozvaděče a prodává elektromateriál.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektroinstalace, projekce, solární systémy | foto: H+D Elektromontáže s.r.o.

Poklad pro váš dům či firmu. Projekt elektroinstalace, samotná realizace, výpočty osvětlení, návrh řešení elektrického topení a jeho montáž, instalace počítačových  a telefonních sítí. Toto vše  od jedné firmy a navíc ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu.

Nemusíte složitě pátrat - společnost H+D Elektromontáže je tou správnou volbou. Navíc tu i výrazně ušetříte či dokonce budete vydělávat, pokud se rozhodnete zainvestovat v začátku do solárních fotovoltaických systémů. I to firma umí od projektu po realizaci a servis.

Solární fotovoltaické systémy

S firmou H+D Elektromontáže můžete ušetřit na ohřevu teplé vody i tepla. Stačí si nechat navrhnout co nejefektivnější řešení s využitím energie ze slunce a namontovat solární kolektory. Nebo jít ještě o krok dál a pořídit si fotovoltaickou elektrárnu. Namontované panely na střechu či plochu u domu společně s řídícím systémem zaručí dosažení maximální efektivity výroby elektrické energie.

Firma má bohaté zkušenosti také s velkými fotovoltaickými elektrárnami až do celkového výkonu 15 Mwp i s provozem větrných elektráren do výkonu 6 MW. Výhodou je monitoring,  provoz, údržba a servis FvE a VtE.

Elektroinstalace

Elektroinstalace - firemní stříbro

Elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, kabelových rozvodů, protipožárních přepážek, práce s VZV do 3t. Ale také elektroinstalace a údržba bytových i nebytových prostor, instalace elektrického vytápění, počítačových a telefonních sítí, výroba rozvaděčů do 1000V a 4000A i prodej elektromateriálu.

A samozřejmě projekční činnost k jednotlivým službám. To vše má ve svém bohatém nabídkovém portfoliu firma H+D Elektromontáže. Za své sedmnáctileté působení v elektro oboru se dostala na špici a na svém kontě má desítky pozitivních referencí a spokojených zákazníků.

Firma vsadila na komplexnost své nabídky, nejenom co do obsahu, ale od prvního kontaktu, návrhů řešení přes montáže až po servis. Klienti oceňují kvalitu i serioznost. Samozřejmostí je tu špičkové technické vybavení, jak na elektroinstalace, tak na výrobu rozvaděčů, high-tech měřící technika a kvalitně proškolení zaměstnanci s profesionálním přístupem. 

Pozoruhodná je i flexibilita. Pokud je potřeba, pracovníci jsou k dispozici i mimo pracovní dobu. Servisní služby firma poskytuje na základě dohody se zákazníkem i non-stop. Firma je držitelem certifikátu ISO (ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN OHSAS 18001:2008).

Podrobné informace o firmě H+D Elektromotáže, jejích elektro službách i solárních systémech najdete na internetových stránkách www.hd-elektro.cz nebo přímo v provozovně na adrese Vítkovská 539/21, Odry.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz