Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Elektroinstalace, projekce, solární systémy. Vše v top kvalitě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma H+D Elektromontáže stojí pevně na třech pilířích činnosti - elektroinstalacích, projekci a solárních systémech. Nabízí však také montáže technologických celků a výrobních linek, práce s VZV do 3t, montáže kabelových rozvodů, protipožárních přepážek, vyrábí rozvaděče a prodává elektromateriál.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektroinstalace, projekce, solární systémy | foto: H+D Elektromontáže s.r.o.

Poklad pro váš dům či firmu. Projekt elektroinstalace, samotná realizace, výpočty osvětlení, návrh řešení elektrického topení a jeho montáž, instalace počítačových  a telefonních sítí. Toto vše  od jedné firmy a navíc ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu.

Nemusíte složitě pátrat - společnost H+D Elektromontáže je tou správnou volbou. Navíc tu i výrazně ušetříte či dokonce budete vydělávat, pokud se rozhodnete zainvestovat v začátku do solárních fotovoltaických systémů. I to firma umí od projektu po realizaci a servis.

Solární fotovoltaické systémy

S firmou H+D Elektromontáže můžete ušetřit na ohřevu teplé vody i tepla. Stačí si nechat navrhnout co nejefektivnější řešení s využitím energie ze slunce a namontovat solární kolektory. Nebo jít ještě o krok dál a pořídit si fotovoltaickou elektrárnu. Namontované panely na střechu či plochu u domu společně s řídícím systémem zaručí dosažení maximální efektivity výroby elektrické energie.

Firma má bohaté zkušenosti také s velkými fotovoltaickými elektrárnami až do celkového výkonu 15 Mwp i s provozem větrných elektráren do výkonu 6 MW. Výhodou je monitoring,  provoz, údržba a servis FvE a VtE.

Elektroinstalace

Elektroinstalace - firemní stříbro

Elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, kabelových rozvodů, protipožárních přepážek, práce s VZV do 3t. Ale také elektroinstalace a údržba bytových i nebytových prostor, instalace elektrického vytápění, počítačových a telefonních sítí, výroba rozvaděčů do 1000V a 4000A i prodej elektromateriálu.

A samozřejmě projekční činnost k jednotlivým službám. To vše má ve svém bohatém nabídkovém portfoliu firma H+D Elektromontáže. Za své sedmnáctileté působení v elektro oboru se dostala na špici a na svém kontě má desítky pozitivních referencí a spokojených zákazníků.

Firma vsadila na komplexnost své nabídky, nejenom co do obsahu, ale od prvního kontaktu, návrhů řešení přes montáže až po servis. Klienti oceňují kvalitu i serioznost. Samozřejmostí je tu špičkové technické vybavení, jak na elektroinstalace, tak na výrobu rozvaděčů, high-tech měřící technika a kvalitně proškolení zaměstnanci s profesionálním přístupem. 

Pozoruhodná je i flexibilita. Pokud je potřeba, pracovníci jsou k dispozici i mimo pracovní dobu. Servisní služby firma poskytuje na základě dohody se zákazníkem i non-stop. Firma je držitelem certifikátu ISO (ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN OHSAS 18001:2008).

Podrobné informace o firmě H+D Elektromotáže, jejích elektro službách i solárních systémech najdete na internetových stránkách www.hd-elektro.cz nebo přímo v provozovně na adrese Vítkovská 539/21, Odry.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz