Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elektrické šroubováky od Reximu: výkonný pomocník do náročného prostředí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost REXIM, dovozce nástrojů, nářadí a mazadel, na trhu působí již více jak dvacet let. Za tu dobu si vytvořila bohaté spektrum zahraničních dodavatelů a pro oblast obrábění a tváření kovových materiálů nabízí výrobky světové top kvality mezi než patří například elektrické šroubováky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektrické šroubováky KOLVER – kvalita a spolehlivost. | foto: REXIM, spol. s r.o.

Firma Rexim nabízí špičku mezi elektrickými šroubováky - italské elektrické šroubováky KOLVER. Přesvědčily nejenom svými technickými parametry, ale i designem.

V portfoliu nabídky této firmy jsou čtyři typy elektrických šroubováků nové generace s elektrickým nastavením utahovacího momentu. Jde o sérii CA, PLUTO, FAB a RAF.

Elektické šroubováky KOLVER i pro automatizované pracoviště

Elektrické šroubováky řady CA jsou kombinací PLUTO technologie a systému s vypínací spojkou, vhodné pro automatické nebo robotické montážní pracoviště s externím spouštěním (nadřazeným systémem). Tento systém poskytuje stejné výhody jako šroubováky PLUTO. Tedy nízký moment setrvačnosti, minimální tření, extrémní účinnost, dlouhou životnost.

Elektrické šroubováky série FAB jsou vhodné pro použití v elektrotechnickém průmyslu. FAR jsou vhodné pro aplikace s vyšším utahovacím momentem a konstrukcí, která snižuje riziko nemoci z povolání.

U obou typů uživatelé ocení možnost nastavení momentu mechanickou pružinovou spojkou, napájení řídícími jednotkami 40 V a antistatickou verzi. Navíc si můžete vybrat přímé, pistolové nebo úhlové provedení a možnost startu přítlakem nebo páčkou.

Elektické šroubováky a jejich výhody

Všechny kolverovské typy elektrických šroubováků spojují stejné výhody, které Rexim připomíná. Mezi hlavní patří vysoká přesnost, možnost regulace otáček a plynulého rozběhu a jednoduché ovládání. Bonusem navíc, pracovníky vysoce ceněným, je nízká hmotnost a ergonomický design.

Řídící jednotka tvoří s elektrickým šroubovákem celek

Elektrické šroubováky KOLVER zmiňovaných řad pracují v kombinaci s řídícími (napájecími) jednotkami. Základní funkcí řídících jednotek je transformace napětí 220 V/50Hz na stejnosměrné bezpečné napětí 40 V a řízení utahovacího momentu šroubováku.

Vzhledem k vývoji v této oblasti jsou jednotky vybaveny systémem zpětnovazební regulace, která zajišťuje stabilitu procesu šroubování v různých fázích zatížení. V nabídce je 5 typů standardních řídících jednotek s displejem. Škálu jejich možností a konkrétní výčet, co všechno mohou poskytovat, najdete na internetu.

Podrobnou nabídku firmy Rexim, technické parametry nářadí a nástrojů a vybrané katalogy dodavatelů firmy si můžete projít v klidu vašeho domova. Stačí na počítači zadat webovou adresu www.rexim.cz, kde najdete i potřebné kontakty.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Dáváme životu více prostoru

Dáváme životu více prostoru

Co les, to unikátní ekosystém. Sídliště milionů symbioticky provázaných živočišných a rostlinných organismů. Od velkých...

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Najdete na iDNES.cz