Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elektrické šroubováky od Reximu: výkonný pomocník do náročného prostředí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost REXIM, dovozce nástrojů, nářadí a mazadel, na trhu působí již více jak dvacet let. Za tu dobu si vytvořila bohaté spektrum zahraničních dodavatelů a pro oblast obrábění a tváření kovových materiálů nabízí výrobky světové top kvality mezi než patří například elektrické šroubováky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektrické šroubováky KOLVER – kvalita a spolehlivost. | foto: REXIM, spol. s r.o.

Firma Rexim nabízí špičku mezi elektrickými šroubováky - italské elektrické šroubováky KOLVER. Přesvědčily nejenom svými technickými parametry, ale i designem.

V portfoliu nabídky této firmy jsou čtyři typy elektrických šroubováků nové generace s elektrickým nastavením utahovacího momentu. Jde o sérii CA, PLUTO, FAB a RAF.

Elektické šroubováky KOLVER i pro automatizované pracoviště

Elektrické šroubováky řady CA jsou kombinací PLUTO technologie a systému s vypínací spojkou, vhodné pro automatické nebo robotické montážní pracoviště s externím spouštěním (nadřazeným systémem). Tento systém poskytuje stejné výhody jako šroubováky PLUTO. Tedy nízký moment setrvačnosti, minimální tření, extrémní účinnost, dlouhou životnost.

Elektrické šroubováky série FAB jsou vhodné pro použití v elektrotechnickém průmyslu. FAR jsou vhodné pro aplikace s vyšším utahovacím momentem a konstrukcí, která snižuje riziko nemoci z povolání.

U obou typů uživatelé ocení možnost nastavení momentu mechanickou pružinovou spojkou, napájení řídícími jednotkami 40 V a antistatickou verzi. Navíc si můžete vybrat přímé, pistolové nebo úhlové provedení a možnost startu přítlakem nebo páčkou.

Elektické šroubováky a jejich výhody

Všechny kolverovské typy elektrických šroubováků spojují stejné výhody, které Rexim připomíná. Mezi hlavní patří vysoká přesnost, možnost regulace otáček a plynulého rozběhu a jednoduché ovládání. Bonusem navíc, pracovníky vysoce ceněným, je nízká hmotnost a ergonomický design.

Řídící jednotka tvoří s elektrickým šroubovákem celek

Elektrické šroubováky KOLVER zmiňovaných řad pracují v kombinaci s řídícími (napájecími) jednotkami. Základní funkcí řídících jednotek je transformace napětí 220 V/50Hz na stejnosměrné bezpečné napětí 40 V a řízení utahovacího momentu šroubováku.

Vzhledem k vývoji v této oblasti jsou jednotky vybaveny systémem zpětnovazební regulace, která zajišťuje stabilitu procesu šroubování v různých fázích zatížení. V nabídce je 5 typů standardních řídících jednotek s displejem. Škálu jejich možností a konkrétní výčet, co všechno mohou poskytovat, najdete na internetu.

Podrobnou nabídku firmy Rexim, technické parametry nářadí a nástrojů a vybrané katalogy dodavatelů firmy si můžete projít v klidu vašeho domova. Stačí na počítači zadat webovou adresu www.rexim.cz, kde najdete i potřebné kontakty.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy.

Úsměv je někdy to nejkrásnější, co Vás během dne může potkat, speciálně ten dětský. Ne všechny děti ale mají k úsměvu...

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Instalujte sprchový kanálek

Instalujte sprchový kanálek

Sprchový kout v úrovni podlahy. A místo kulatého odtoku podélný. I tomuto současnému trendu v koupelnách, liniovému...

Najdete na iDNES.cz