Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Elektrické ruční nářadí Milwaukee. Nic jiného než HEAVY-DUTY

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově vedoucím výrobcem a prodejcem Heavy-Duty přenosného elektrického nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Milwaukee, to je elektrické ruční nářadí té nejvyšší kvality.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elektrické ruční nářadí Milwaukee. Nic jiného než HEAVY-DUTY

Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální elektrické ruční nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

Společnost Milwaukee vyrábí své elektrické ruční nářadí v příznačné červené barvě pro napětí 120 a 230 V umožňující celosvětové použití. Rozsáhlý výrobní program zahrnuje přes 500 různých modelů nářadí a sahá od kompletního sortimentu akumulátorového nářadí, přímočarých pil Sawzall®, vrtaček, pil, brusek a kladiv až po nářadí vyvinuté pro speciální použití jako stojany pro diamantové vrtání, magnetické vrtací systémy, šroubovací systémy Sharp-Fire® a akumulátorové dávkovací pistole.

Elektrické ruční nářadí Milwaukee.

Milwaukee nemá v nabídce pouze elektrické ruční nářadí, najdete zde také více než 3 500 různých příslušenství doplňujících její výrobky. Příslušenství zahrnují pilové plátky Sawzall, plátky pro přímočaré pily, plátky pro pásové pily, kotouče pro okružní pily, vykružovací pily, vrtáky, vrtací bity do dřeva Selfeed, vrtací korunky, diamantové řezné plátky, rozbrušovací kotouče, ocelové kartáče, frézy, šroubovací bity, pískované brusné kotouče, brusné pásy a nárazové bity. 

Elektrické ruční nářadí Milwaukee.

 Milwaukee  má například ve svém programu špičková bourací a kombinovaná SDS-max kladiva pokračující v ideovém odkazu světoznámé firmy KANGO. Modely "Kango 900" a "Kango 950" výkonnostně převyšují konkurenci energií úderu 20,0 J (podle EPTA-Procedure) při váze cca 11 kg. 

Sledujte akce na elektrické ruční nářadí a další produkty. Aktuální akční nabídku naleznete na www.akcemilwaukee.cz.

Díky velkému pokroku ve vývoji akumulátorů MILWAUKEE využívá již třetí technologii nabíjecích článků. Na počátku stály NiCd akumulátory u NiMh článků se podařilo o něco snížit nebezpečí "paměťového efektu" a navýšit kapacitu zdroje. Nejnovějším trendem je technologie Li-ion. Baterie jsou o poznání lehčí, výkonnější a hlavně se u nich v praxi neprojevuje "paměťový efekt". Díky výhodám Li-ion technologie se sortiment strojů rychle rozšiřuje na různé pily, brusky, pneumatická kladiva a další.

Elektrické ruční nářadí Milwaukee.

Jedinečné je u každého výrobce konstrukční zpracování  akumulátorového bloku, MILWAUKEE RED-LITHIUM ION akumulátory se vyznačují tím, že mají v sobě zabudovánu elektronickou ochranu před přetížením, řízení jednotlivých článků a provozní teplotu až do -18°C. Při vybíjení ochrana reaguje na nadměrný nárůst proudu či teploty, čímž zabrání úplnému vybití každého jednotlivého článku a jeho poškození. Inteligentní nabíječky ochrání články při nabíjení.

MILWAUKEE Li-Ion akumulátorové bloky mají individuální monitoring článků, zajišťující optimalizaci nabíjecích i vybíjecích cyklů každého jednotlivého článku, čímž se výrazně snižuje riziko poškození článku.

Akumulátory, z kterých čerpá energii elektrické ruční nářadí MILWAUKEE, mají robustní konstrukci, jsou mimořádně odolné vůči mechanickým rázům, vlhku a teplu. To vše zajišťuje velmi vysoký počet nabíjecích cyklů celého akumulátorového bloku.

Heavy-Duty elektrické ruční nářadí je hnací silou společnosti

Elektrické ruční nářadí Milwaukee.

Nejnovější technologií firmy MILWAUKEE je řada akumulátorového nářadí FUEL s bezuhlíkovými motory, které jsou nejen mnohem výkonnější a silnější díky lepšímu využití energie, ale mají také několikanásobně delší životnost díky absenci uhlíků. Navíc mají kompaktnější rozměry a nižší hmotnost. Společnost založil v roce 1924 ve městě Milwaukee, Wisconsin, A.F. Siebert, který začal vyrábět první přenosnou vrtačku o nízké hmotnosti pro práci jednou rukou a vrtáky 1/4" s názvem "Hole-Shooter".

Společnost zvyšovala své renomé inovátora navržením jedinečné úhlové vrtačky v roce 1949, první přenosné elektrické přímočaré pily Sawzall® v roce 1951 a vrtačky s vysokým krouticím momentem Hole-Hawg® v roce 1970, které se staly průmyslovými standardy.

Elektrické ruční nářadí Milwaukee.

Po roce a půl tvrdého testování byla v roce 1991 představena přímočará pila Super Sawzall® s motorem 1000 W a 0–2800 kmity/minutu. Vize, se kterou A. F. Siebert v roce 1924 začal, je i dnes pravdivá. Začalo to jasným pochopením potřeb zákazníků a schopností vyhovět jim navržením vynikajících výrobků a komponent z nejkvalitnějších materiálů a polotovarů. Od roku 1924 stavěla Milwaukee Electric Tool Corporation na tradici výroby a prodeje Heavy-Duty elektrického nářadí určeného profesionálním koncovým uživatelům. Zmíněné Heavy-Duty elektrické ruční nářadí je hnací silou společnosti, nyní i v budoucnosti.

Od svého založení v roce 1924 měla společnost Milwaukee vůdčí postavení na poli inovace výrobků se 137 americkými a 179 zahraničními patenty platnými ke konci roku 2002. K inovativním novým výrobkům patří Tilt-Lok™, první nastavitelná ruční okružní pila na světě a přímočará pila Sawzall - Hatchet® s 6polohovou otočnou rukojetí. Inovace pokračuje i v současnosti například s řadou akumulátorového nářadí řady FUEL™ a REDLITHIUM-ION™, které jsou součástí nejrozsáhlejší řady 18V i 12V akumulátorového nářadí na světě.

Od výzkumu potřeb zákazníků, CAD konstrukci, náročné testování životnosti a spolehlivosti v sídle společnosti, rychlý vývoj prototypů a testování v terénu až po uvedení finálního výrobku na trh, společnost Milwaukee je hrdá na své renomé dodavatele inovativních a kvalitních výrobků.

Kompletní služby v České republice vám zajistí firma CIBET Proficentrum, Záběhlická 108, 106 00  Praha 10, tel.: 272 660 700,
www.cibet.cz, email: cibet@cibet.cz.

Přidejte se k nám na Facebooku.

ZÁRUKA 3 ROKY
Ze 2 na 3: Milwaukee® nabízí záruku 3 roky. Každé nářadí Milwaukee® je zkoušeno podle řady certifikovaných postupů dříve než opustí výrobní halu a je označeno značkou, která ho kvalifikuje jako velmi spolehlivé – Nothing but HEAVY DUTY. My v Milwaukee® jsme velmi pyšní na to, že můžeme profesionálům nabídnout takové elektrické ruční nářadí. Tím je míněna i možnost nabídnout něco navíc, jako je třeba záruka 3 roky.

Elektrické ruční nářadí Milwaukee.

Milwaukee myslí na pohodlí svých zákazníků při práci a mimo jiné pro ně vyrábí vyhřívanou bundu patřící do systému M12. Je napájena jak články systému M12 REDLITHIUM-ION (1,5Ah nebo 3,0Ah), tak může být použito i článků ze série M18 REDLITHIUM-ION. Červená varianta má 3 vyhřívané zóny a dodává se jak v plné verzi i s nabíječkou a jednou 1,5Ah baterií, tak i v nulové verzi pro zákazníky, kteří již jakýkoliv výrobek z aku programu M12 mají. Černá varianta má 5 zón (vč. kapes) a umožňuje i nabíjení osobních zařízení přes USB (telefon, mp3 přehrávač,...) přímo v kapse bundy. A zákazník, který si napřed koupí plnou verzi bundy, nebo si zakoupí elektrické ruční nářadí a k tomu ji dostane jako dárek (viz. www.akcemilwaukee.cz), si také může dokoupit jeden z mnoha strojů řady M12 v nulové verzi bez baterie a nabíječky za zvýhodněnou cenu.

Produktová videa většiny výrobků naleznete na našem kanále YOUTUBE

Globálně je značka Milwaukee prodávána a podporována více než 37 prodejními a 500 servisními společnostmi rozmístěnými po celém světě. Výrobky Milwaukee se rozesílají distributorům elektrického nářadí po celém světě z distribučních center umístěných v Olive Branch, Mississippi a v Hoeseltu v Belgii. Distribuční středisko v Belgii efektivně zajišťuje elektrické ruční nářadí zákazníkům po celé Evropě. V České republice Vám zajistí kompletní služby od nabídky, dodávky až po záruční a pozáruční servis firma CIBET Proficentrum, Záběhlická 108, 106 00  Praha 10, tel.: 272 660 700, www.cibet.cz, email: cibet@cibet.cz.

Díky celulárním výrobním metodám je společnost lépe schopna zaměřovat se na uspokojování potřeb zákazníků a rychlé reagování na požadavky trhu. Jako společnost certifikovaná podle ISO 9001 na obou stranách Atlantiku byla společnost Milwaukee prvním americkým výrobcem elektrického nářadí, jehož všechny výrobní podniky vyhověly standardům ISO 9000.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Najdete na iDNES.cz