Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elegantně a bez drátů. To jsou profesionální přípojná místa

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte i vy po vysoké úrovni nově budované zasedací místnosti, elegantním připojení na domácí kino v obývacím pokoji či snadném oživení mobilních spotřebičů ve vaší moderní kuchyňské lince? Jsou tu profi přípojná místa.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elegantně a bez drátů! Profesionální přípojná místa | foto: PROJEKTMEDIA

K dokonalé systémové integraci prezentační audio vizuální techniky v zasedacích nebo školících místnostech, včetně spolehlivého připojení na firemní síť patří dnes neodmyslitelně již i profesionální přípojná místa.

Bohužel se tomuto tématu moc prostoru nikde v tisku nevěnuje a tak je pochopitelné, že mnozí z vás třeba ani nevědí, jak je v konečném výsledku tato pomyslná "třešínka na dortu" u prezentační místnosti důležitá a hlavně komfortní.

Profesionální přípojná místa - místnost

K čemu jsou přípojná místa vlastně dobrá?

Představte si tedy běžnou podlahovou krabici, zabetonovanou v podlaze někde pod stolem a v ní zásuvku na 230V, dále LAN, v lepším případě i VGA či DVI připojení na projektor, umístěný někde pod stropem.

A představte si zde nyní dámu, např. manažerku firmy, jak si po příchodu do této zasedačky a spuštění svého notebooku, na němž chce cosi prezentovat, jak si kleká na zem a leze pod stůl, složitě otvírá víčko krabice a hledá v šeru ty správné konektory v podlahové krabici, pak zapojuje potřebné kabely, síť a VGA u svého laptopu a konečně může začít prezentovat to, co potřebuje...

Obraz, který je často mnohde vidět a u člověka ve vrcholové pozici je nejen nedůstojný a nepraktický, ale už vůbec ne vhodný. Případ druhý. Váš obchodní partner ve stejné místnosti, jenž se svým notebookem chce prezentovat svoji nabídku, avšak baterie již nemá takovou kapacitu a po krátké chvíli, bez rychlého připojení do zásuvky jeho počítač kolabuje. A co kdyby byla v tuto chvíli možnost NTB snadno a ihned zapojit do přípojného bodu na stole?

Pokud je vše jednoduše umístěno již od počátku, získáte tak navíc před takovou prezentací nejen více času, klid, pohodu a hlavně odbouráte již na počátku značný stres ....

Profesionální přípojná místa - zásuvka

Co bylo a co se nabízí dnes?

Ještě před několika lety náš trh nabízel poměrně jednoduché, ale esteticky nijak přesvědčivá řešení. Byly to většinou nedokonalé plastové rámečky a slepá víčka, většinou ještě určená pro jiný účel. Do nich se dodatečně musely pájet potřebné konektory na VGA, USB, DVI, HDMI či zvukové nebo LAN propojení notebooků s další technikou v místnostech.

Nyní již máte možnost nalézt mnohá řešení, která svým kvalitním designem nadchnou jak architekty, tak i nábytkáře. Přípojná místa svojí spolehlivostí a funkcionalitou uspokojí stejně IT odborníka, tak i konečné uživatele zasedací či školící místnosti.

Profesionální přípojná místa - PC 2

Přípojná místa na míru…

Nyní existuje i poměrně jednoduchá možnost, jak si lze nalézt právě ten nejvhodnější produkt, který plně odpovídá vašim představám o dokonalém spojení špičkového výrobku s ladností navrženého nábytku a profesionalitou samotného nakonektorování jednotlivých modulů na přání.

Stačí si na internetu vyhledat obchod, který se specializuje na přípojná místa. Tam získáte o tomto sortimentu dokonalý a velmi slušný přehled.

V jednoduchosti je síla

Jistě namítnete, proč vůbec dávat do stolů taková přípojná místa a nestačila by běžná podlahová krabice, kde mohou být třeba i totožné konektory? Samozřejmě i toto je řešení, nicméně v běžném denním provozu místnosti stále méně používané. Snad jen tam, kde se nábytek musí často přenášet jinam, ale i pro takovéto multifunkční místnosti zde najdete řešení.

Takto je dnes vytvořeno bezpočet zasedaček i u renomovaných firem či například škol, které postupem doby často předěláváme do nové podoby, s praktickými přípojnými místy již ve stolech. Tak proč si je již neudělat rovnou příjemné a bezproblémové, že?

V případě zájmu o navržení celé zasedací místnosti, učebny či velké auly a jejich vybavení profesionální prezentační technikou je možné se též inspirovat mnohou z našich referenčních instalací, které již delší dobu dobře slouží početné klientele.

Profesionální přípojná místa nepatří mezi stokorunové položky a připravit si budete muset pravděpodobně tisíce. Ale požadujete-li pro sebe či vaše zákazníky opravdu moderně zařízenou místnost kvalitu a pohodu pro prezentace v každém směru, pak může být tento článek určen právě vám.

Profesionální přípojná místa - PC

Závěrem…

Profesionální přípojná místa, vyráběná navíc jak v Evropě, tak třeba i zde nepatří rozhodně mezi stokorunové položky. Samozřejmě, že se dnes dají sehnat ti ta levnější řešení, třeba "made in China", na oko též dokonale vyhlížející.

Ale z praxe víme, že většinou po několika měsících používání se po mnoha peripetiích například s výsuvy či panty většina z vás rozhodne pro deklarovanou kvalitu a spolehlivost. Pak ale může nastat též problém s již vyřízlými otvory v poměrně drahých deskách stolů či kuchyňských linek a náklady na změny mnohonásobně převyšují prvotní úspory…

Proto je vždy nejlepší se ponejprv seznámit s možnostmi a správný výběr dle vašich potřeb probrat s odborníky v tomto oboru. Tím firma PROJEKTMEDIA, s.r.o. opravdu je. Navíc lze domluvit i jejich instalaci a to kdekoliv po celé ČR.

www.projektmedia.cz

Autor:
Témata: Notebook, USB

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Najdete na iDNES.cz