Elegance spojená s ekologií? Papírové tašky

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Celosvětový trend propagace používání ekologických materiálů je zřejmý a zasahuje do všech oblastí. Nevyhýbá se ani obalům, které jsou každodenní součástí našeho života.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SVĚT TAŠEK s.r.o. | foto: SVĚT TAŠEK s.r.o.

Zdá se, že hrana zvoní zejména taškám vyrobených z PE folií (tzv. igelitky), které doplácejí na naprostou nemožnost recyklování a přirozeného rozkladu v přírodě.

Příliš velké vylepšení nepřinášejí ani tzv. biodegradabilní tašky. Ty se sice po určitém časovém úseku začnou rozkládat, ale postup při jejich výrobě zatěžuje životní prostředí ještě víc než normální "igelitky".

Jsou do nich totiž přidávány aditiva, která mají zajistit jejich ekologický rozklad, samy však vznikají v rafinériích za nepříliš ekologického procesu. Jako "bonus" nastává problém se skladovatelností těchto tašek, které mají omezenou "životnost" a použitelnost.

SVĚT TAŠEK s.r.o. - papírové tašky

SVĚT TAŠEK s.r.o. - papírové tašky

Pokud očekáváme od obalu eleganci, ekologičnost a širokou škálu použitelnosti, tak možným výsledkem je taška papírová. Vyrobená je z přírodního materiálu, je plně recyklovatelná a její výroba zatěžuje životní prostředí pouze nepatrně.

Společnost Svět tašek s.r.o. se papírovým taškám věnuje již více než 15 let. Ve svém vývoji prošla několika etapami od výroby velkosériových zakázek až po výraznou individualizaci jednotlivých výrobků.

V současné době disponuje zřejmě nejširším skladovým sortimentem tašek ve více jak 200 modelových a velikostních modifikacích, dozvědět o nich více se můžete na  . To vše v celkovém počtu takřka půl milionů kusů skladem. Každý kus je připraven k okamžité expedici k zákazníkovi. 

Doménou firmy jsou tašky pro reklamní účely, setkat se s nimi můžete na veletrzích, prezentačních akcích, ale i v obchodech s módou, biopotravinami nebo starožitnostmi. O kvalitě a různorodosti použití svědčí používání našich tašek pro balení biobrambor.

SVĚT TAŠEK s.r.o. - elegantně na nákupy

SVĚT TAŠEK s.r.o. - elegantně na nákupy

V roce 2009 byl spuštěn eshop , který se těší velké oblibě zejména u menších odběratelů. Samozřejmostí je prodej jakéhokoliv množství bez speciálních příplatků. Zkrátka když budete chtít 2 tašky, tak není problém vám je poslat… A to následující pracovní den od objednání a za speciální internetové ceny.

Svět tašek s.r.o. se věnuje též výrobě tašek tzv. zakázkových, tj. přesně na míru dle požadavků a potřeb klienta. Pokud se chcete dozvědět více hned, tak stačí klinout na .

Autor:

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším ratingem na trhu

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším  ratingem na trhu

Jako jediná na trhu poskytuje pojišťovna Euler Hermes pojistné záruky (alternativa bankovních záruk) s vysokým ratingem...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 3.

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 3.

S komoditami dnes díky finančním derivátům může obchodovat každý. Tím spíše ale nestačí jen „věřit komoditě“, je...

Systém třídění a recyklace odpadů v Česku patří k nejlepším v Evropě

Barevné kontejnery potkáme v ČR už na každém kroku. Ze svých domovů to k nim...

Stávající systém třídění a recyklace obalových odpadů funguje v ČR už bezmála 20 let. Za tu dobu se neustále rozvíjel,...

Najdete na iDNES.cz