Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elegance spojená s ekologií? Papírové tašky

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Celosvětový trend propagace používání ekologických materiálů je zřejmý a zasahuje do všech oblastí. Nevyhýbá se ani obalům, které jsou každodenní součástí našeho života.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SVĚT TAŠEK s.r.o. | foto: SVĚT TAŠEK s.r.o.

Zdá se, že hrana zvoní zejména taškám vyrobených z PE folií (tzv. igelitky), které doplácejí na naprostou nemožnost recyklování a přirozeného rozkladu v přírodě.

Příliš velké vylepšení nepřinášejí ani tzv. biodegradabilní tašky. Ty se sice po určitém časovém úseku začnou rozkládat, ale postup při jejich výrobě zatěžuje životní prostředí ještě víc než normální "igelitky".

Jsou do nich totiž přidávány aditiva, která mají zajistit jejich ekologický rozklad, samy však vznikají v rafinériích za nepříliš ekologického procesu. Jako "bonus" nastává problém se skladovatelností těchto tašek, které mají omezenou "životnost" a použitelnost.

SVĚT TAŠEK s.r.o. - papírové tašky

SVĚT TAŠEK s.r.o. - papírové tašky

Pokud očekáváme od obalu eleganci, ekologičnost a širokou škálu použitelnosti, tak možným výsledkem je taška papírová. Vyrobená je z přírodního materiálu, je plně recyklovatelná a její výroba zatěžuje životní prostředí pouze nepatrně.

Společnost Svět tašek s.r.o. se papírovým taškám věnuje již více než 15 let. Ve svém vývoji prošla několika etapami od výroby velkosériových zakázek až po výraznou individualizaci jednotlivých výrobků.

V současné době disponuje zřejmě nejširším skladovým sortimentem tašek ve více jak 200 modelových a velikostních modifikacích, dozvědět o nich více se můžete na www.svettasek.cz . To vše v celkovém počtu takřka půl milionů kusů skladem. Každý kus je připraven k okamžité expedici k zákazníkovi. 

Doménou firmy jsou tašky pro reklamní účely, setkat se s nimi můžete na veletrzích, prezentačních akcích, ale i v obchodech s módou, biopotravinami nebo starožitnostmi. O kvalitě a různorodosti použití svědčí používání našich tašek pro balení biobrambor.

SVĚT TAŠEK s.r.o. - elegantně na nákupy

SVĚT TAŠEK s.r.o. - elegantně na nákupy

V roce 2009 byl spuštěn eshop www.svettasek.cz/eshop, který se těší velké oblibě zejména u menších odběratelů. Samozřejmostí je prodej jakéhokoliv množství bez speciálních příplatků. Zkrátka když budete chtít 2 tašky, tak není problém vám je poslat… A to následující pracovní den od objednání a za speciální internetové ceny.

Svět tašek s.r.o. se věnuje též výrobě tašek tzv. zakázkových, tj. přesně na míru dle požadavků a potřeb klienta. Pokud se chcete dozvědět více hned, tak stačí klinout na www.svettasek.cz/zakazkova-vyroba-tasek.html.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Najdete na iDNES.cz