Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Elegance spojená s ekologií? Papírové tašky

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Celosvětový trend propagace používání ekologických materiálů je zřejmý a zasahuje do všech oblastí. Nevyhýbá se ani obalům, které jsou každodenní součástí našeho života.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SVĚT TAŠEK s.r.o. | foto: SVĚT TAŠEK s.r.o.

Zdá se, že hrana zvoní zejména taškám vyrobených z PE folií (tzv. igelitky), které doplácejí na naprostou nemožnost recyklování a přirozeného rozkladu v přírodě.

Příliš velké vylepšení nepřinášejí ani tzv. biodegradabilní tašky. Ty se sice po určitém časovém úseku začnou rozkládat, ale postup při jejich výrobě zatěžuje životní prostředí ještě víc než normální "igelitky".

Jsou do nich totiž přidávány aditiva, která mají zajistit jejich ekologický rozklad, samy však vznikají v rafinériích za nepříliš ekologického procesu. Jako "bonus" nastává problém se skladovatelností těchto tašek, které mají omezenou "životnost" a použitelnost.

SVĚT TAŠEK s.r.o. - papírové tašky

SVĚT TAŠEK s.r.o. - papírové tašky

Pokud očekáváme od obalu eleganci, ekologičnost a širokou škálu použitelnosti, tak možným výsledkem je taška papírová. Vyrobená je z přírodního materiálu, je plně recyklovatelná a její výroba zatěžuje životní prostředí pouze nepatrně.

Společnost Svět tašek s.r.o. se papírovým taškám věnuje již více než 15 let. Ve svém vývoji prošla několika etapami od výroby velkosériových zakázek až po výraznou individualizaci jednotlivých výrobků.

V současné době disponuje zřejmě nejširším skladovým sortimentem tašek ve více jak 200 modelových a velikostních modifikacích, dozvědět o nich více se můžete na www.svettasek.cz . To vše v celkovém počtu takřka půl milionů kusů skladem. Každý kus je připraven k okamžité expedici k zákazníkovi. 

Doménou firmy jsou tašky pro reklamní účely, setkat se s nimi můžete na veletrzích, prezentačních akcích, ale i v obchodech s módou, biopotravinami nebo starožitnostmi. O kvalitě a různorodosti použití svědčí používání našich tašek pro balení biobrambor.

SVĚT TAŠEK s.r.o. - elegantně na nákupy

SVĚT TAŠEK s.r.o. - elegantně na nákupy

V roce 2009 byl spuštěn eshop www.svettasek.cz/eshop, který se těší velké oblibě zejména u menších odběratelů. Samozřejmostí je prodej jakéhokoliv množství bez speciálních příplatků. Zkrátka když budete chtít 2 tašky, tak není problém vám je poslat… A to následující pracovní den od objednání a za speciální internetové ceny.

Svět tašek s.r.o. se věnuje též výrobě tašek tzv. zakázkových, tj. přesně na míru dle požadavků a potřeb klienta. Pokud se chcete dozvědět více hned, tak stačí klinout na www.svettasek.cz/zakazkova-vyroba-tasek.html.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Najdete na iDNES.cz