Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

EL-VY umí šikmé výtahy i zdvižné plošiny do větrných elektráren

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Plánujete do kancelářské budovy či do vícepodlažního domu výtah nebo potřebujete modernizovat výtah? Pak se spolehněte na odborníky a profesionály zajišťující prvotřídní kvalitu nezbytnou pro tak dlouhodobou investici. Volte firmu EL-VY.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

EL-VY umí šikmé výtahy i zdvižné plošiny do větrných elektráren | foto: EL-VY spol. s r.o.

Výtahy, veškeré komponenty k výtahům, jiná zdvihací zařízení či dopravníky. Přesně to můžete pořídit u renomované chrudimské společnosti EL-VY, která vznikla před devatenácti lety, kdy ji založila skupina zkušených pracovníků z tehdejšího montážního závodu Transporta Chrudim.

Firma má proto bohaté zkušenosti v oboru dodávek a montáží dopravní a manipulační techniky, vyhrazených zdvihacích zařízení a zejména skladových systémů, dopravníků a výtahů.

Výtahy s německou přesností

Díky letité spolupráci s německou firmou Schneider dodává produkty, které se vyznačují nejen pověstnou německou precizností, ale především vysokou technickou úrovní, velmi jednoduchou montáží a také tím, že se dají použít v nejrůznějším prostředí s proměnným nastavením.

Společnosti EL-VY se navíc podařilo rozšířit výrobu výtahových rozvaděčů na kompletní sortiment, ve kterém obsáhne řízení jakéhokoliv výtahu. Klíčovou roli v její nabídce hraje i poměr ceny a kvality. Platí přitom jednoduchá rovnice: hodně muziky za málo peněz.

U EL-VY si můžete objednat prakticky jakékoliv zařízení pro svislou dopravu osob, zboží či materiálů. Jde tedy o výtahy a zdvihací plošiny všech typů. A nechybí ani vodorovný způsob dopravy: EL-VY nabízí různé druhy dopravníků.

autovýtah

Modernizace a rekonstrukce výtahů

Chrudimská firma rovněž zajišťuje modernizaci a rekonstrukci všech druhů výtahů. Nabízí autorizovaný servis poháněcí techniky Nord a regálových systémů SSI Schäfer v ČR.

Dodává také celoplošné optické závory MEMCO pro použití v kabinách výtahů a kromě komplexních dodávek zařízení vyrábí i komponenty: rozvaděče pro řízení všech typů výtahů, dopravníků a skladových systémů a přivolávače a tlačítkové kombinace klecí výtahů, rovněž také různé druhy zobrazovacích displejů. Zákazník si přitom může vybrat z několika druhů materiálů, požadovaných povrchů a jejich struktur. Samozřejmostí je laserování log, návodů a výrobních štítků.

Výtahy? Jaké si kdo vzpomene

výtah Bednařská

Co se týká samotných výtahů, firma EL-VY nabízí různé druhy: vždy podle toho, kam si jej klient přeje umístit. Zajistí přitom kompletní dodávky a montáž. Jde o výtahy hydraulické, lanové, bubnové, lanové regulované a řetězové.

Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu včetně pravidelných prohlídek a zkoušek. Pracovníci firmy zároveň zpracují dokumentaci a zařídí schválení do provozu.

Bonbonek: atypické výtahy na přání

Pro klienty, kteří se nespokojí s běžnou nabídkou a potřebují do svých prostor extraprodukt, připravila firma EL-VY bonbonek: dodávky a montáž atypických výtahů, které jsou přizpůsobeny přímo do konkrétního objektu. Zákazník může využít i nadstandardního interiéru v luxusním provedení.

Firma dále nabízí zákaznické šikmé výtahy, specializované plošiny do větrných elektráren a malé nákladní "jídelní" výtahy. Všechny výtahy přitom mohou být vybaveny i nouzovým sjezdem pro případ výpadku elektrické energie.

Bezpečné autovýtahy

EL-VY se specializuje i na autovýtahy všech nosností, které zákazník požaduje.
Autovýtahy dodává například na parkoviště. Vůz je díky výtahu firmy EL-VY i s posádkou rychle a bezpečně převezen do požadovaného podlaží budovy pouze přivoláním výtahu pomocí dálkového ovladače bez další volby v kabině výtahu. Najíždění vozidla do kabiny výtahu a z kabiny výtahu je řízeno semafory v kabině a před šachetními dveřmi obdobně jako v myčce aut.

logo EL-VY spol. s r.o.

Kompletní nabídku firmy EL-VY najdete na jejích webových stránkách www.el-vy.cz. Navštívit můžete i firemní sídlo v Chrudimi v ulici Čs. armády, č.p. 218.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz