Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

EL-VY umí šikmé výtahy i zdvižné plošiny do větrných elektráren

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Plánujete do kancelářské budovy či do vícepodlažního domu výtah nebo potřebujete modernizovat výtah? Pak se spolehněte na odborníky a profesionály zajišťující prvotřídní kvalitu nezbytnou pro tak dlouhodobou investici. Volte firmu EL-VY.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

EL-VY umí šikmé výtahy i zdvižné plošiny do větrných elektráren | foto: EL-VY spol. s r.o.

Výtahy, veškeré komponenty k výtahům, jiná zdvihací zařízení či dopravníky. Přesně to můžete pořídit u renomované chrudimské společnosti EL-VY, která vznikla před devatenácti lety, kdy ji založila skupina zkušených pracovníků z tehdejšího montážního závodu Transporta Chrudim.

Firma má proto bohaté zkušenosti v oboru dodávek a montáží dopravní a manipulační techniky, vyhrazených zdvihacích zařízení a zejména skladových systémů, dopravníků a výtahů.

Výtahy s německou přesností

Díky letité spolupráci s německou firmou Schneider dodává produkty, které se vyznačují nejen pověstnou německou precizností, ale především vysokou technickou úrovní, velmi jednoduchou montáží a také tím, že se dají použít v nejrůznějším prostředí s proměnným nastavením.

Společnosti EL-VY se navíc podařilo rozšířit výrobu výtahových rozvaděčů na kompletní sortiment, ve kterém obsáhne řízení jakéhokoliv výtahu. Klíčovou roli v její nabídce hraje i poměr ceny a kvality. Platí přitom jednoduchá rovnice: hodně muziky za málo peněz.

U EL-VY si můžete objednat prakticky jakékoliv zařízení pro svislou dopravu osob, zboží či materiálů. Jde tedy o výtahy a zdvihací plošiny všech typů. A nechybí ani vodorovný způsob dopravy: EL-VY nabízí různé druhy dopravníků.

autovýtah

Modernizace a rekonstrukce výtahů

Chrudimská firma rovněž zajišťuje modernizaci a rekonstrukci všech druhů výtahů. Nabízí autorizovaný servis poháněcí techniky Nord a regálových systémů SSI Schäfer v ČR.

Dodává také celoplošné optické závory MEMCO pro použití v kabinách výtahů a kromě komplexních dodávek zařízení vyrábí i komponenty: rozvaděče pro řízení všech typů výtahů, dopravníků a skladových systémů a přivolávače a tlačítkové kombinace klecí výtahů, rovněž také různé druhy zobrazovacích displejů. Zákazník si přitom může vybrat z několika druhů materiálů, požadovaných povrchů a jejich struktur. Samozřejmostí je laserování log, návodů a výrobních štítků.

Výtahy? Jaké si kdo vzpomene

výtah Bednařská

Co se týká samotných výtahů, firma EL-VY nabízí různé druhy: vždy podle toho, kam si jej klient přeje umístit. Zajistí přitom kompletní dodávky a montáž. Jde o výtahy hydraulické, lanové, bubnové, lanové regulované a řetězové.

Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu včetně pravidelných prohlídek a zkoušek. Pracovníci firmy zároveň zpracují dokumentaci a zařídí schválení do provozu.

Bonbonek: atypické výtahy na přání

Pro klienty, kteří se nespokojí s běžnou nabídkou a potřebují do svých prostor extraprodukt, připravila firma EL-VY bonbonek: dodávky a montáž atypických výtahů, které jsou přizpůsobeny přímo do konkrétního objektu. Zákazník může využít i nadstandardního interiéru v luxusním provedení.

Firma dále nabízí zákaznické šikmé výtahy, specializované plošiny do větrných elektráren a malé nákladní "jídelní" výtahy. Všechny výtahy přitom mohou být vybaveny i nouzovým sjezdem pro případ výpadku elektrické energie.

Bezpečné autovýtahy

EL-VY se specializuje i na autovýtahy všech nosností, které zákazník požaduje.
Autovýtahy dodává například na parkoviště. Vůz je díky výtahu firmy EL-VY i s posádkou rychle a bezpečně převezen do požadovaného podlaží budovy pouze přivoláním výtahu pomocí dálkového ovladače bez další volby v kabině výtahu. Najíždění vozidla do kabiny výtahu a z kabiny výtahu je řízeno semafory v kabině a před šachetními dveřmi obdobně jako v myčce aut.

logo EL-VY spol. s r.o.

Kompletní nabídku firmy EL-VY najdete na jejích webových stránkách www.el-vy.cz. Navštívit můžete i firemní sídlo v Chrudimi v ulici Čs. armády, č.p. 218.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz