Zásilková služba FOFR přepraví téměř vše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potřebujete přepravit kánoi, skleník nebo nádobu s kyselinou? Dopravce vám odmítl převzít zásilku kvůli jejím rozměrům, váze nebo nebezpečnému obsahu? Pro FOFR žádný problém! Má rád výzvy. Zásilková služba FOFR přepraví vše od běžných zásilek standardních rozměrů až po ty atypické.

Zásilková služba FOFR doveze i to, co ostatní odmítají | foto: FOFR

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zásilková služba FOFR nezná hranice

FOFR je českou zásilkovou službou a na jeho chodu se podílí ryze české dopravní společnosti. Výhodou zásilkové služby FOFR je právě spolupráce členských logistických firem, které se navzájem doplňují a společně tvoří efektivní logistickou síť.

Zásilková služba FOFR doveze i to, co ostatní odmítají

Jedním z významných členů tohoto přepravního systému je také firma Lorenc Logistic, s.r.o. Zásilkovou službu provozuje od roku 2013 ze třech středisek (Klatovy, Rudná, Plzeň), která byla ve firmě pro zásilkovou službu vytvořena.

Po celé České republice je FOFR schopen doručit přepravované zásilky do 24 hodin. I přesto, že se jedná o ryze českou zásilkovou službu, svým polem působnosti hranice České republiky překračuje. Zásilková služba FOFR provozuje přímé linky na Slovensko, kam vaše zásilka dorazí do 48 hodin, a lze ji využít pro přepravy zásilek i do dalších států EU.

On-line přístupy

FOFR provozuje systém Net Spedice, kde můžete např. okamžitě zjistit cenu nebo zadat svou objednávku na přepravu. Každý registrovaný zákazník má navíc po přihlášení v systému možnost vidět veškerou historii svých zadaných zásilek.

Kromě samotné přepravy zásilky jsou v dnešní době samozřejmostí také další doplňkové služby. Za zmínku určitě stojí možnost doručování zásilek na dobírku, sledování stavu zásilky v informačním systému, svoz vratných obalů nebo potvrzování přepravních a dodacích listů, a to i v elektronickém formátu.

Zásilková služba FOFR doveze i to, co ostatní odmítají

Využít můžete také možnosti profesionálního zabalení libovolné zásilky od malého balíčku po nadrozměrný náklad. Pokud si necháte přepravit něco hodnotného, FOFR pro vás zajistí i připojištění zásilky nad rámec automatického standardního pojištění.

Přepravy provádí systém FOFR dle Všeobecných zasilatelských podmínek SSL ČR a Veřejných přepravních podmínek ČESMAD Bohemia.

Více informací včetně online formulářů pro objednávky najdete na www.fofr.cz.cz nebo na www.lorenc-logistic.cz/fofr.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

V oblasti moderního managementu a práva je zapotřebí se neustále vzdělávat, protože se vše mění. Náskok před ostatními...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším ratingem na trhu

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším  ratingem na trhu

Jako jediná na trhu poskytuje pojišťovna Euler Hermes pojistné záruky (alternativa bankovních záruk) s vysokým ratingem...

Najdete na iDNES.cz