Výstaviště plné módy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už v sobotu 17. února v Brně začínají veletrhy módy STYL a KABO. Kdo se chce v předstihu seznámit s módními trendy a novými kolekcemi na další sezonu, má skvělou příležitost. Veletrhy, určené především obchodníkům, potrvají tři dny a vystavovatelé přivezou novinky více než šesti set značek.

Výstaviště plné módy | foto: Veletrhy Brno, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Co v Brně uvidíme úplně poprvé? Na veletrhu STYL se bude prezentovat luxusní německé domácí oblečení, plavky a volnočasová móda značky Plantier a dvě řecké značky prádla, plavek a domácího oblečení: Pink Label a Pen.ky. Italská firma Emme Evolution přiveze do Brna kolekci značky Pregiò Couture, která reprezentuje elegantní a funkční dámské parky a bundy. Ze Srbska dorazí džínová móda Conto Bene Jeans a z Polska například dámská móda Dunka nebo pánská konfekce Folstop. Nabídku rozšíří i několik dodavatelů textilu a oděvů z Indie a Pákistánu.

Premiérově přijedou vystavovat také někteří menší čeští výrobci. Pod značkou Carri BOOm se skrývá mladistvé oblečení pohodlných střihů, firma DivaModa představí kolekci extravagantní dámské značky Mexton, Kratochvil Styl je značkou dámské konfekce originálního designu a firma Angra CZ do Brna přiveze pokrývky hlavy.

Návrháři se vrací na veletrh STYL

Velká spokojenost s kontrakty a nečekaný úspěch. Tak hodnotila srpnovou účast na veletrhu STYL obchodní ředitelka značky E.daniely Marcela Linhartová Trávníčková. Letos se proto návrhářské duo opět do pavilonu P vrátí a představí novou kolekci dámské elegantní módy. Spolu s ním na výstaviště opět zavítá Lada Vyvialová. Z Ruska dorazí Valentina Bebeh, která se specializuje na dámskou elegantní módu. 

Němka Anja Pfefferkorn zase návštěvníky okouzlí zajímavými uměleckými kreacemi a krásnými doplňky. Milovníky minimalismu určitě potěší česká módní značka Ritore. Ta se specializuje na unikátní nastavitelné kožené pásky, které je možné nosit v pase nebo na bocích. Své modely představí i slovenská návrhářka Zuzana Bottková. U jejího stánku by se měli zastavit všichni, kteří chtějí rozšířit svůj sortiment o kousky pro dynamické, energické a sebevědomé zákazníky.

Do pavilonu V za trendy v obouvání

Také veletrh obuvi a kožené galanterie KABO rozšíří nabídku o nové značky. Exitalia je italská obuv pro elegantní ženu, z Řecka se můžeme těšit na obuv S.Pietro a z Pákistánu na tři firmy s koženou galanterií, opasky a rukavicemi.

Poprvé bude vystavovat česká společnost Medico prevent, která se zaměřuje na pohodlnou a zdravotní obuv zahraničních značek: BF jsou kožené pantofle pro celou rodinu se speciální technologií pro měkčí nášlap, Szamos je tradiční maďarská značka vysoce kvalitní dětské obuvi a pod značkou Trek najdete ruskou celokoženou outdoorovou obuv do náročných přírodních podmínek. 

V segmentu kabelek, tašek a batohů zaujme nabídka společnosti Lilió, která využívá florální motivy, hravá kolekce značky Sammao nebo italská značka šarmantních kabelek Brunibags.

Poprvé s módními bloggerkami

Fenomén blogování v posledním desetiletí hýbe světem módy a ani STYL a KABO nezůstávají stranou. Pořadatelé letos přizvali ke spolupráci módní bloggerky a dali jim volnou ruku, aby si vybraly trendové kousky přímo z kolekcí vystavovatelů. 

Výsledek si nenechte ujít! Speciální přehlídka Bloggers & Designers Show proběhne v neděli 18. února od 18 hodin v pavilonu P. Vedle bloggerek se představí také aktuální tvorba českých a zahraničních návrhářů, vstupenky v ceně 350 korun jsou v předprodeji na www.bvv.cz/styl-kabo.

Přehlídkové molo v pavilonu P navíc několikrát denně ožije kontraktačními přehlídkami nových kolekcí vystavujících firem. A bude se na co dívat, vedle dámské a pánské konfekce se chystají také přehlídky prádla a punčochového zboží.

Co se bude nosit?

Na tuto klíčovou otázku odpoví tradiční videoprezentace nizozemské návrhářky Ellen Haeser spojená s módní přehlídkou. Uskuteční se v sobotu 17. února od 14 hodin přímo na mole v pavilonu P a renomovaná odbornice se zaměří na styly, tvary, barvy i látky pro dámskou a pánskou módu v sezoně podzim - zima 2018/2019. Obchodníkům poradí prodejní hity i na co se zaměřit v nabídce vystavovatelů. V závěru semináře proběhne komentovaná přehlídka trendových modelů, které Ellen Haeser vybere z kolekcí vystavovatelů.

Fotogalerie

Druhá unikátní trendová přednáška se bude věnovat dámskému prádlu. V centru pozornosti budou aktuální střihy demonstrované na modelech různých značek formou komentované přehlídky. S těmito trendy obchodníky seznámí Martin Kárych ze společnosti ALTRA na mole pavilonu P tentýž den v sobotu 17. února již v 11.50 hodin a přednáška naváže bezprostředně na přehlídku Lingerie Show.

Poradenské centrum nejen pro obchodníky

Víte, jak správně označovat materiálové složené oděvu? Rozumíte všem symbolům údržby? Znáte novou evropskou směrnici ke značení velikostí? A víte, jaké jsou vlastnosti oděvů z vlny Merino a jak se o ně starat? V tom všem vám pomůže Poradenské centrum STYL, které se letos poprvé otevře v pavilonu P. Vystavovatelům i návštěvníkům veletrhu nabídne v sobotu a neděli vždy v 10.00 a v 16.00 konzultace zdarma, odborníci z ATOK, SOTEX a Woolmark company poradí také v oblasti reklamací a ochrany spotřebitele.

Více informací o 51. veletrzích STYL a KABO, jejich odborném doprovodném programu a chystaných módních přehlídkách naleznete na www.bvv.cz/styl-kabo/.

Odskočte si na olympiádu!

Návštěvu veletrhů módy letos můžete spojit se sportem a zimními radovánkami. Na Olympijském festivalu přímo na výstavišti si vyzkoušíte až třicet sportů - lední hokej, curling, snowboarding, skoky na lyžích a další. Sportovat se bude po celou dobu olympiády, tedy i ve veletržních dnech od 17. do 19. února. Navíc se chystají třeba autogramiády současných i bývalých hráčů HC Kometa Brno nebo exhibiční krasobruslařská vystoupení. Vstupenku na Olympijský festival koupíte za 50 korun, děti do 150 centimetrů mají vstup zdarma.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Australian Open přináší milióny nejen tenistům

Australian Open přináší milióny nejen tenistům

Vstup do nového roku se vyvedl hned několika sázkařům Fortuny. K miliónovým výhrám jim pomohlo tenisové Australian...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Češi tráví denně hodiny na internetu. Vznikají úžasné nové projekty

Jak využít čas strávený na internetu na maximum

Češi podle některých průzkumů tráví ve svém volném čase až 5 hodin denně na internetu. Z toho nejvíce spolknou právě...

V zimě vyrazte do Saska!

V zimě vyrazte do Saska!

Sasko leží v Německu, jen kousek za českými hranicemi a nabízí skvělé zázemí pro milovníky zimních sportů. Ať už dáváte...

Další z rubriky

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Není překlad jako překlad – pražské překladatelské agentury se od sebe výrazně liší v cenách, v přístupu k zákazníkům i...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 2.

trading

Akciové indexy bývají dlouhodobou investicí, ale i nástrojem pro krátkodobé spekulace, uživatelé tradingových platforem...

Potřebujete převézt materiál či nářadí? Půjčte si dodávku

Potřebujete převést materiál či nářadí? Půjčte si dodávku

Pravděpodobně jste se už někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali převézt stavební materiál, větší nářadí či...

Najdete na iDNES.cz