Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vypínače a zásuvky by měly být nejen funkčním, ale zároveň i designovým prvkem vašeho domova. Zeptali jsme se interiérové designérky Kristýny Jandíkové, jak harmonicky kloubit elektroinstalaci s celkovým rázem interiéru. Nejnovější trendy podle ní respektují například vypínače Elegant, Decente a Retro.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru. | foto: Obzor

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Při ladění svého domova do určitého stylu nezapomeňte na důležité vizuální prvky v podobě domovní elektroinstalace, tedy vypínačů a zásuvek. Jsou na očích, denně je používáme, dotýkáme se jich a není tak snadné je vyměnit jako polštářek na pohovce nebo vázu na stole.

„Často se stává, že se velmi pečlivě vybírá veškeré vybavení domácnosti a pak se opomene na důležité vizuální prvky v podobě domovní elektroinstalace. Zvolí se obyčejné, co nejlevnější vypínače, které celkovému vyznění interiérů uškodí. Stejnou péči je proto důležité věnovat i těmto podstatným detailům v návaznosti na koncept prostoru. Myslet na detail se totiž vyplatí,“ radí Ing. Kristýna Jandíková.

Skandinávský interiér

Máte rádi přírodu a přikláníte se k přírodním materiálům, jako je dřevo, kámen a textilie? Pak pro vás bude tím pravým skandinávský styl, který je harmonický a nadčasový. Jeho základem je nestárnoucí kombinace neutrálních barev s přírodními zemitými tóny. Tento styl dobře doplní vypínače s dřevěnými rámečky osobitého jednoduchého tvaru Decente nebo neotřelého designu Retro.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Řada Decente, provedení MDF dub, mahagon a ořech.

Minimalistický interiér

Také vás uchvátily jednoduché čisté linie minimalistického interiéru? Tento oblíbený styl kombinuje lesklé a matné povrchy a technické materiály jako beton, kov a sklo.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Řada Decente, provedení hliník a nerez.

Pro minimalistický typ interiéru doporučuje Kristýna Jandíková kovové vypínače řady Decente v nerezu nebo hliníku. Vhodně jej doplní i skleněné vypínače ve sněhové bílé, kovově šedé či černé barvě. Praktické je, že se krytky těchto vypínačů vyrábějí také v matném provedení, neuvidíte tak na nich otisky prstů.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Do minimalistických loftových bytů skvěle zapadne také řada RETRO v porcelánovém provedení. Spolehnout se můžete na nadčasový design inspirovaný prvky moderního minimalismu a původního baťovského designu. V aktuální kolekci si můžete vybrat z keramického nebo dřevěného provedení. Klasické přecvakávání klapek dnes již nikoho nezaujme: oživme tradici, kdy se zapínalo osvětlení jednoduchým otočením kličky.

Kolekce RETRO oživuje staré dobré časy pro dnešní interiéry.

Kolekce RETRO oživuje staré dobré časy pro dnešní interiéry.

Také ke skandinávskému designu můžete zvolit vypínače řady RETRO, a to v dřevěné kolekci. Poskytnou vám vysoký uživatelský komfort a můžete se spolehnout i na prvotřídní funkčnost spínání na kličku.

„Pro příjemný vzhled interiéru doporučuji v prostoru kombinaci maximálně dvou druhů dekoru dřeva. Pokud si nejste jisti odstínem, je dobré zvolit spíše kontrastní barvu, než se snažit o shodu. Dbejte proto při výběru vypínačů důsledně na typ dřevěného rámečku,“ říká Kristýna Jandíková.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Kolekce RETRO perfektně zapadne i do skandinávského stylu.

Elegantní interiér

Pokud vyznáváte moderní styl s pestrostí doplňků, dejte si pozor na výběr textilií a jejich barevnost. Volte vypínače jemně laděné, v uklidňujících odstínech bílé, šedé a béžové. Přesně tyto požadavky splňují vypínače Elegant. A navíc, pokud si budete chtít s barvou vypínače více pohrát, výběr dvaceti pěti barev a unikátní konstrukce rámečku umožňující dvojbarevné kombinace na bocích a vodorovném segmentu vám v ladění vašeho interiéru dá obrovský prostor pro kreativitu.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Řada Elegant, provedení olivově šedá, oříškově hnědá a šedý kámen.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Vintage interiér

Vintage interiér je inspirován venkovskou tradicí a lidovou tvořivostí. Oblíbený je v poslední době romantický styl Provence, který v sobě nese prvky tohoto francouzského regionu provoněného levandulí, ale i našeho českého venkova typického tkaninami s jemným proužkem či květinovým vzorem.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Současné trendy jemných a pastelových odstínů respektují skleněné rámečky z materiálu Lacobel, které najdete v kolekci vypínačů Decente. „K doplnění odstínu fialové barvy, která je úzce spjatá s Provence, se bude báječně hodit vypínač z nové kolekce odstínů skleněných rámečků řady Decente v barvě Indigo,“ radí Kristýna Jandíková.

Také k Vintage stylu se hodí kolekce RETRO v provedení bílého porcelánu nebo dubu.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Glamour interiér

Vyznáváte okázalý styl podmanivého šarmu a přepychu? Barevný základ tohoto stylu, který se volně vrací k baroku a rokoku, tvoří bílá a černá, doplněné o temně fialovou a akcenty zlaté či stříbrné. Charakteristický je také zdobný nábytek v bílém nebo černém laku, honosné křišťálové lustry, zrcadla, kožešiny a těžké tkaniny s květinovými vzory.

„Pokud se snažíte docílit luxusního vzhledu, dbejte na detaily. V nich je ukryto kouzlo dokonalosti. K tomu ideálně poslouží promyšleně zvolený vypínač. Tmavě hnědý skleněný vypínač v kombinaci se zlatou se tak stane exkluzivním doplňkem vašeho interiéru,“ prozradila Kristýna Jandíková. Lakované rámečky včetně lakovaných středů v metalických barvách hliníku, grafitu, zlata a titanu najdete v kolekcích vypínačů Elegant a Decente.

Vypínače Elegant a Decente vyzdvihnou vzhled každého interiéru.

Jak budou vypínače Elegant, Decente či Retro působit právě u vás doma?

Užitečným pomocníkem v rozhodování o volbě vypínačů právě pro váš domov je online designér, ve kterém si můžete nakombinovat řadu vypínače a barvu rámečku i krytky a podívat se, jak bude vypadat s barvou vaší stěny. Nahrát můžete ale i vlastní interiér. Další inspiraci načerpáte v online katalogu se stovkami hotových kombinací.

Vypínače Elegant, Decente a Retro najdete v nabídce společnosti OBZOR ze Zlína. Společnost OBZOR začala psát svou historii v roce 1965, kdy byla ve Zlíně založena jako výrobní družstvo. V současné době vlastní závody i v Uherském Hradišti, Olomouci a zaměstnává přibližně 250 pracovníků.

Společnost OBZOR dbá na neustálé zvyšování kvality výrobků. V současné době disponuje certifikáty dle ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Více informací o společnosti Obzor a kompletní nabídku jejích výrobků a služeb najdete na www.obzor.cz.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlato je pořád považováno za jednu z nejlepších investicí dneška. Avšak mnoha investorům už nestačí jenom zlaté cihly...

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Evropané, kteří cestují do zemí EU, za roamingové hovory, SMS a datové služby platí stejné ceny jako doma, a tak...

Zima se blíží. Máte v pořádku topení a kotle?

Zima se blíží. Máte v pořádku topení a kotle?

Brzy zase přijde zima a bude se ptát, co jste dělali v létě. Stihli jste vyměnit kotel na tuhá paliva za pohodlnější...

Najdete na iDNES.cz