Vylepšete si firemní systémy díky integrovaným datům D&B

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete, aby vaše firemní systémy byly opravdu chytré? Potřebujete mít správné informace vždy po ruce? Rádi byste optimalizovali rizika a vyhnuli se finančním ztrátám? Bisnode má pro vás řešení. Pomůže vám s integrací dat od D&B, díky kterým využijete své business systémy na maximum.

Bisnode pomáhá s integrací dat od D&B. | foto: Archiv společnosti Bisnode

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bisnode

Společnosti dnes investují velké množství svých zdrojů do nákupu a implementace různých typů firemních systémů. Díky digitalizaci hrají business systémy klíčovou roli při podnikání, utváření firemních a obchodních strategií a také při rozhodování o budoucnosti firmy. Požadavky na integraci jsou tím pádem velmi vysoké. Se správnými nástroji totiž šetříte čas i finance své firmy, a navíc máte k dispozici vždy aktuální a kvalitní data pro správná rozhodnutí.

300 milionů firem z 240 zemí a regionů světa v jedné databázi

Bisnode nabízí svým partnerům speciální integrační nástroj D&B Data Integration Toolkit, který dokáže automatizovat business procesy a flexibilně integruje data Dun & Bradstreet do firemních systémů bez ohledu na vlastní IT prostředí. Globální databáze Dun & Bradstreet přináší firmám řadu výhod. Obsahuje záznamy o více než 300 milionech firem z 240 zemí a regionů světa. Pravidelná aktualizace je samozřejmostí, denně proběhne přes 5 milionů změn.

Tato rozsáhlá informační platforma využívá globální identifikátor DUNS number, který je naprosto unikátní pro každou firmu. Díky tomu je možné data nejenom vyčistit, ale i doplnit o chybějící informace a aplikovat na ně scoringové modely vyhodnocující rizikovost jednotlivých firem.

Šetřete čas i zdroje s kvalitní datovou integrací

Díky takto integrovaným datům maximalizujete využití svých současných firemních systémů, optimalizujete finanční rizika plynoucí z případných neaktuálních kreditních informací a zvýšíte celkovou efektivitu firmy v plánovacích a rozhodovacích procesech. Datová integrace s sebou přináší úsporu času i firemních zdrojů.

Firemní systémy se stávají více smart, protože pracují s kvalitními informacemi o vašich zákaznících, dodavatelích i partnerech. Nástroj vás dokáže včas upozornit na případné změny v riziku, a tak vás uchrání před možnými finančními ztrátami.

Bisnode

Optimalizujte rizika a vyhněte se ztrátám

Správné informace vládnou světu. Díky selektovaným a podrobným ukazatelům máte nejen přehled o svých stávajících i potenciálních zákaznících, ale můžete také zvýšit firemní obrat a vytvořit si vyjednávací prostor s dodavateli. Vhodný integrační nástroj vám pomůže identifikovat nové příležitosti díky hlubokému vhledu do korporátních vlastnických struktur firem.

Smart data = smart systém

Firmy dnes potřebují nejen dokonalé informační systémy na míru, ale také přesné a podrobné databáze, které dokážou denně zpracovat obrovské množství velkých dat a poskytnou jasné a přehledné výsledky. Díky tomu mohou být vaše rozhodovací procesy rychlé a přesné. Globální monitoring dat s automatickými výstupy a přednastaveným sledováním rizik vám zase pomůže při eliminaci nevhodných partnerů a rizikových zákazníků.

To nejdůležitější je ale značné zjednodušení práce díky D&B DUNS number, které představují jasný a snadný přístup ke globálním informacím o všech firmách ve vaší databázi.

Podrobnější informace najdete na www.bisnode.cz.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Evropané, kteří cestují do zemí EU, za roamingové hovory, SMS a datové služby platí stejné ceny jako doma, a tak...

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Není překlad jako překlad – pražské překladatelské agentury se od sebe výrazně liší v cenách, v přístupu k zákazníkům i...

Pět důvodů, proč si zřídit virtuální kancelář

Pět důvodů, proč si zřídit virtuální kancelář

Zákon stanovuje, že každá společnost musí mít v obchodním rejstříku zapsané sídlo. Pokud však většinu práce odvádíte z...

Najdete na iDNES.cz