Výhoda online úložiště a proč jeho řešení využívá stále více firem

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dostupnost, flexibilita a zabezpečená data – přesně tato slova jsou dnes nejčastěji spojována s úspěšným podnikáním. Online úložiště představuje řešení, které je spojuje všechny – až s jistotou 99,9 %.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výhoda online úložiště a proč jeho řešení využívá stále více firem | foto: Vodafone Czech Republic, a.s.

Online úložiště: nejlepší přítel úspěšného podnikání

Online úložiště (nebo také cloud) umožňuje nahrávat a stahovat data z jakéhokoli zařízení, kdekoli si zamanete, v Čechách nebo na druhé polovině zeměkoule. Ke svým datům se dostanete přes klasický webový prohlížeč nebo třeba aplikaci v telefonu. Víte, jak ho využít pro vlastní podnikání?

Online úložiště nerozbijete

Říká se, že svět se dělí na dvě skupiny: jedni mají osobní zkušenost se ztrátou dat a druzí svá data bezpečně zálohují. Ztráta dat může znamenat fatální následky, a dokonce položit celou firmu, proto je důležité svá data pečlivě střežit.

Online úložiště se těší stále větší oblibě především pro svou bezpečnost. Podnikatelé, kteří svá data zálohují například na externí disky, musí počítat s jejich selháním a zálohovat svá data na více místech. Online úložiště se vám nerozbije ani neztratí a můžete si do něj uložit mnohem větší objem dat.

Šance, že o svá data v online úložišti přijdete, je téměř nulová. Soubory, které omylem smažete, lze zpětně obnovit. Navíc si můžete být jisti, že jsou vaše data opravdu v bezpečí uložena v neustále střežených a perfektně zabezpečených datových centrech.

K datům se dostanete odkudkoliv

Pospícháte na důležitou schůzku, ale rozbil se vám počítač? Potřebujete rychle nahlédnout do firemních dokumentů? Ke svým datům se můžete jednoduše připojit z telefonu nebo jakéhokoli jiného zařízení, které máte zrovna po ruce. Nahrávat, stahovat i procházet data online můžete, kdykoli si zamanete.

Se soubory můžete pracovat přímo online. Obrovskou výhodou je průběžné ukládání, díky kterému se nemusíte obávat ztráty rozpracovaného dokumentu. Jednoduchá služba, kterou oceníte například na služební cestě nebo při práci z domova.

Snadné sdílení

Příliš velkým přílohám v e-mailu a shánění volných disků už dávno odzvonilo. K datům, které máte ve svém úložišti, můžete udělit přístup dalším uživatelům. Ti se k vámi sdíleným souborům či celým složkám dostanou kliknutím na odkaz, který jim pošlete, a to jednoduše a bez nutnosti instalace programů či aplikací. Vždy máte kontrolu nad tím, s kým co sdílíte. Stejně snadno můžete oprávnění také odebrat nebo soubor rovnou smazat.

Zapomeňte na obyčejnou kancelář. Přejděte na Kancelář+

Se službou pro podnikatele Kancelář+ od Vodafone Business můžete své podnikání rozjet naplno, ať jste kdekoli. Šetřete čas a využijte službu, která vám pomůže vyřešit více věcí najednou. Najdete v něm:

  • Microsoft OneDrive: Cloudové online úložiště OneDrive od Microsoftu o velikosti 1TB. Díky němu máte vždy přístup ke svým fakturám, objednávkám a dalším důležitým dokumentům. Bezpečně a online.
  • Přesměrování hovorů: Zákazníci volají do kanceláře, ale vás čeká důležitá schůzka na opačném konci republiky? Se službou přesměrování hovorů budete dostupní v kanceláři, doma i na cestách.
  • 120 bodů měsíčně do Vodafone Galerie: odborné články, novinky, zkrátka veškerý relevantní obsah k vašemu podnikání, který vám pomůže růst.
  • Nejčtenější

O2 na výročí sametové revoluce rozezvoní všechny budky

Operátor O2 v rámci projektu Svoboda není samozřejmost rozezvoní všechny telefonní budky. Veřejné automaty postupně...

Vyzkoušejte si vysněnou pergolu pomocí aplikace ve vašem telefonu

Jaká pergola se bude ve vašem exteriéru nejlépe vyjímat? V minulosti platilo, že dokud vám pergola nebude stát na...

Nošovické SUV Hyundai Tucson v zimní limitované edici IceBreaker

Vlajková loď značky Hyundai, populární model Tucson, se stále těší velkému zájmu zákazníků. Rodinné SUV z Nošovic u...

Úklid a údržba podlahy před Vánocemi

Přehled mopů, čističů a prostředků pro kvalitní čištění a údržbu podlah.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

TV s technologií NanoCell posouvají domácí zábavu na další úroveň

Díky umělé inteligenci starající se o maximální kvalitu obrazu a zvuku, podpoře zvukového formátu Dolby Atmos,...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

  • Další z rubriky

Český div na velbloudí stezce

Písek a prach. Třicet stupňů ve stínu. Rozpálená asfaltová vozovka, lemovaná kovovým zábradlím. Za ním kolona...

Apostila, nebo superlegalizace?

Kam se obrátit, pokud přeložený dokument potřebujete opatřit apostilou či superlegalizací? Poradíme vám!

Snadná cesta k podnikání? To jsou ready-made s.r.o.

Přemýšlíte nad vlastním podnikem, ovšem odrazuje vás nekonečný administrativní proces, který vede k samotnému založení...

Proklepnutím kladivem odhalíte stočený tachometr. Jak?

Stočený tachometr má třetina prodávaných ojetin, jejichž cena je díky tomu uměle navýšena o desítky tisíc korun. Poznat...

Najdete na iDNES.cz