VŠPP nově otevřela obor Marketingové komunikace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vysoká škola podnikání a práva (VŠPP) zahajuje začátkem března 2019 letní semestr. Nenechte si ujít nový studijní program Marketingové komunikace, který škola aktuálně nabízí v Ostravě. Studium od zimního semestru (říjen 2019) bude probíhat v Praze i v Brně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VŠPP nově otevírá obor Marketingové komunikace i v Ostravě | foto: VŠPP

Proč čekat až do září? Přihlaste se na studium oboru Marketingové komunikace už nyní a začněte od letního semestru, tedy už v březnu se studiem v Ostravě.

Obor Marketingové komunikace vychází z nejnovějších poznatků. „Tento profesně zaměřený studijní program, který je první svého druhu v České republice, vychází z potřeb praxe požadující co nejefektivnější komunikaci. A to zejména při využití online médií ve všech oblastech současné společenské reality, a tedy i v institucích veřejné správy a samosprávy a v jimi zřizovaných institucích,“ prozradil garant studijního programu Prof. Ing. Jaroslav Světlík, Ph.D.

Obor naplno rozvine vaše schopnosti

Studium je vhodné nejen pro čerstvé maturanty, ale i pro odborníky z oboru, kteří chtějí získat kvalitní vysokoškolské vzdělání a naplno rozvinout své schopnosti.

Díky navazujícímu magisterskému studijnímu programu ukončenému titulem Mgr. je studium vhodné i pro absolventy bakalářských studijních programů v oblasti mediálních studií, ale i příbuzných programů ekonomiky a managementu, výtvarných umění a dalších společenských věd s možností po absolvování získat i titul PhDr. v tomto studijním programu.

Spolehnout se můžete na flexibilní přístup, výuka je maximálně přizpůsobena potřebám studentům. Probíhá v blocích, přibližně jednou měsíčně o víkendech. Navíc se učíte skutečně to, co potřebujete.

Podklady ke studiu jsou ke stažení v elektronické podobě

Vysoká škola podnikání a práva disponuje špičkovými akademiky i zkušenými odborníky v oboru. Studentům budou k dispozici všechny studijní materiály v elektronické podobě, zdarma ke stažení budou některé učebnice a odborné monografie.

Podejte si do 28. února 2019 svou přihlášku a začněte studovat obor Marketingové komunikace. Vaše rozhodnutí začít studovat od letního semestru škola podpoří finančním benefitem 5 000 Kč. Tak neváhejte!

VŠPP získala národní cenu kvality za excelentní výkon

Vysoká škola podnikání a práva v nedávné době získala 1. místo v prestižním ocenění Národní cena kvality, které každoročně uděluje Ministerstvo průmyslu a obchodu. Škola byla oceněna za excelentní výkony v rámci programu START PLUS.

„Jsem velmi ráda, že jsme toto prestižní ocenění získali. Nebylo to snadné, ale o to více si toho vážím. Mám radost i kvůli studentům, kteří si naši školu vybrali a nyní z objektivního, nezávislého hodnocení ví, že si zvolili správně,“ uvedla rektorka VŠPP Helena Válková a dodala: „Národní cena kvality je pro nás významný úspěch. Je to docenění naší systematické práce na zvyšování efektivity, kterou pěstujeme jak při řízení školy, tak v našich studijních programech zaměřených na podnikání, management a právo.“

VŠPP nově otevírá obor Marketingové komunikace i v Ostravě

Více informací získáte na www.vssp.cz nebo na www.bozskyobor.cz.

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Nabízím ti život v hojnosti a naději, která nezklame

"Ježíš ti nabízí život v plnosti a naději do každé situace."

„Přišel jsem ti na Velikonoce přinést něco mnohem více než jen svátky jara. Život, lásku a vztah. Proč? Protože tě...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Derby pražských „S“ je tady! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Derby pražských „S“ je tady! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Vrchol fotbalového jara je tady. V neděli od 18:00 vypukne bitva nesmiřitelných! Jak se sešívaní vypořádají s náročným...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Další z rubriky

Fiala - ateliér s tradicí

Fiala-ateliér s tradicí

Již v roce 1991 založil David Fiala Ateliér Fiala a tím úspěšně navázal na rodinnou tradici datující se od roku 1907. V...

Archivaci papírových dokumentů zvládne firma i svépomocí

Archivaci papírových dokumentů zvládne firma i svépomocí

Sice se dnes spousta věcí řeší elektronicky, ale většina firem stále zpracovává dost dokumentů v papírové podobě....

Firemní tarif od ONEbit hostingu se vyplatí

V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku

Poskytovatel webhostingových služeb ONEbit hosting nabízí pro firmy řešení ušité doslova na míru. Přednostní podpora,...

Najdete na iDNES.cz