V OKIN FACILITY začíná budoucnost právě teď

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Celou řadu moderních technologií, které již brzy významně ovlivní poskytování služeb facility managementu, již nyní aktivně využívá progresivní společnost OKIN FACILITY.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V OKIN FACILITY začíná budoucnost právě teď | foto: OKIN FACILITY

Digitální technologie přinášejí zefektivnění a zlepšení fungování vnitrofiremních i externích procesů, aby se snížily náklady a zvýšila efektivita. To samozřejmě vede i ke spokojenosti klientů.

Vzhledem k neustálému vývoji technologií bude význam digitalizace i nadále růst. S její správnou aplikací získáte ohromný potenciál, jak neustále zvyšovat efektivitu a rozvíjet služby v oblasti facility managementu.

OKIN FACILITY vytváří své vlastní technologie

Společnost OKIN FACILITY věří, že systematický sběr dat a jejich následná analýza vždy povede nejen ke zvyšování efektivity, ale především k trvalému růstu spokojenosti u zákazníků. Právě s tímto cílem vytváří své technologie. „Uvědomujeme si, že klíčovým procesem, který k tomu vede, je efektivní digitalizace. Proto využíváme nástroje pro řízení zakázek a výkonů. Například náš systém pro řízení údržby, který nazýváme DRIVE!, úspěšně používáme již několik let. Velký důraz klademe na IoT (Internet věcí) a jeho využití ve službách facility managementu,“ prozradil Michal Jelínek, majitel společnosti OKIN FACILITY, který je velkým zastáncem těchto technologií a také se v maximální možné míře snaží o jejich nasazení v běžném provozu.

DRIVE! je unikátním nástrojem pro efektivní řízení a měření dodávaných služeb technické správy budov. Díky pravidelnému zasílání dashboardu mají klienti neustále dokonalý přehled o probíhajících úkonech na svých zakázkách a mohou si také kdykoli vyžádat podrobný report. Software pro projekt DRIVE! je vytvořen na základě dlouholetých zkušeností společnosti v oblasti facility managementu.

Již nyní také dokáží v OKIN FACILITY u celé řady zákazníků aktivně využívat internet věcí (IoT). Jeho principem je sběr dat z různých senzorů a čidel a jejich sdílení prostřednictvím internetu za účelem dalšího zpracování a vyhodnocování. Podle odhadů odborníků bude v roce 2020 ve světě v provozu přes 20 miliard IoT zařízení.

Klíčová je digitalizace

Jak už jsme uvedli, k vývoji vlastních facility management systémů vedla společnost OKIN FACILITY digitalizace. Právě ta umožňuje přechod z čistě offline prostředí do světa online řízených zakázek. „Digitalizaci vnímám jako jeden z nejzásadnějších prvků, který vede k neustálému zvyšování efektivity práce a probíhajících procesů,“ prozradil Martin Polepil, CIO z OKIN FACILITY. Díky digitalizaci můžete mít vše potřebné v jednom mobilním zařízení, ve kterém lze rychle nalézt všechny informace, které vám umožní efektivně plánovat probíhající úkony a aktivity.

V OKIN FACILITY začíná budoucnost právě teď

„Data v offline podobě dokáže kvalitní FM systém předpřipravit přímo do vašeho zařízení ještě dříve, než dorazíte na zakázku. Tím dochází k eliminaci rizika, že například kvůli nekvalitnímu připojení nebudete schopni uskutečnit potřebné úkony. Následné dokončení všech nezbytných administrativních kroků přímo v místě zakázky považuji za obrovskou přidanou hodnotu plně digitalizovaného workflow,“ prozradil Martin Polepil.

Co dnes umožňují moderní technologie?

Martin Polepil se s facility managementem prvně setkal před více než sedmi lety a podle jeho názoru tento specifický obor za tu dobu urazil pořádný kus cesty. Zpočátku existovaly jen velmi jednoduché helpdesky, které reagovaly pouze na klientské požadavky. Dnes ale moderní technologie umožňují větší přehled.

V OKIN FACILITY začíná budoucnost právě teď

„U nás v OKIN FACILITY vzniklo za tu dobu mnoho zajímavých projektů, které se opírají o reálné zkušenosti lidí z provozu a využívají výhody cloudových řešení,“ prozradil Martin Polepil. „Nejde tedy již o pouhé helpdesky s prvky základního plánování, ale o komplexní a propojené platformy s propracovaným a plně modifikovatelným workflow. Tyto systémy dokážou řídit plánované i neplánované aktivity na zakázce, disponují prediktivní schopností a umožňují účinné využívání mobilních technologií při zpracování dat, fotodokumentaci, dostupnosti servisních manuálů, evidenci pomocí NFC nálepek nebo rozšířenou realitu pro pomoc při servisním zásahu.“

Fotogalerie

Mnoho výhod přináší také propojení s IoT. „Často dokážeme identifikovat problém ještě dříve, než se jeho nepříznivý dopad projeví na straně klienta,“ uvedl Martin Polepil. „Další výhodou je robustní podpora datových analýz. Za hlavní přínosy využití IoT technologií našimi klienty považujeme možnost okamžité eskalace v rámci řešení požadavků, trvalou dostupnost služby (24/7/365), schopnost předcházet nákladným opravám a škodám v souvislosti s provozem sledovaného zařízení a v neposlední řadě také měřitelné zvýšení efektivity.“

Více informací najdete na www.digitalizace.okinfacility.cz.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

MBA: Kvalitní celoživotní vzdělávání je dnes nezbytností

MBA: Kvalitní celoživotní vzdělávání je dnes nezbytností

Kvalitní celoživotní vzdělávání se vzhledem k rychlým změnám v byznysu stalo nutným předpokladem osobního kariérního...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 2.

trading

Akciové indexy bývají dlouhodobou investicí, ale i nástrojem pro krátkodobé spekulace, uživatelé tradingových platforem...

VŠPP nově otevřela obor Marketingové komunikace

VŠPP nově otevírá obor Marketingové komunikace i v Ostravě

Vysoká škola podnikání a práva (VŠPP) zahajuje začátkem března 2019 letní semestr. Nenechte si ujít nový studijní...

Najdete na iDNES.cz