V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Poskytovatel webhostingových služeb ONEbit hosting vyhlásil březen měsícem firem, tarif BUSINESS tak aktuálně pořídíte za půlku. Akce je určena novým i stávajícím zákazníkům, kteří mohou při přechodu na vyšší tarif výrazně ušetřit. Zvýhodnění platí do konce března, takže není na co čekat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku | foto: ONEbit

Co tarif BUSINESS nabízí

Firemní tarif BUSINESS toho nabízí skutečně hodně. V základu získáte 15 GB flexibilního diskového prostoru, což už je slušná porce dat i pro obsáhlejší firemní web či e-shop. Flexibilní v tomto případě znamená, že prostor roste bez dodatečných nákladů spolu s vaší webovou prezentací. Vše navíc běží na rychlých SSD discích. Hosting můžete využít až pro 4 domény druhého řádu, takže máte-li více firemních prezentací či jazykových mutací, máte vše pod jednou střechou a také díky tomu ušetříte.

V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku

Firemní tarif má navíc přednostní zákaznickou podporu a pravidelné zálohování s obnovou dat v ceně. Standardem u všech tarifů je mimo jiné i Anti-DDoS ochrana, ochrana proti výskytu škodlivého kódu, SSL certifikát zdarma a samozřejmě podpora nejnovějších technologií.

Webhosting, na který se můžete spolehnout

ONEbit nenechává nic náhodě. Nové technologie zavádí, jak nejrychleji to jde. Např. DNSSEC chránící uživatele před podvrhnutím obsahu webu zavedli jako jedni z prvních v ČR.

V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku

S technologiemi jde ruku v ruce i hardware. Jeho průběžná obměna a posilování je zásadní pro dlouhodobý spolehlivý provoz desítek tisíc webových prezentací, jejichž nároky na výpočetní výkon rok co rok rostou. V letech 2017-2018 zmodernizoval ONEbit hosting více než 20 % své serverové kapacity a pokračují dále. I díky tomu se mohou pyšnit dlouhodobou dostupností služeb převyšující
99,99 %.

Velký důraz však kladou i na bezpečnost. Na úrovni FTP účtů pracují s vysokou úrovní zabezpečení, aby se k vašim datům na serveru nedostal nikdo nepovolaný. K ochraně před zahlcením serverů uměle vytvořenými požadavky (tzv. DDoS útoky) používají profesionální nástroj Radware DefensePro. Každá webová prezentace je navíc chráněna unikátní AntiMalware ochranou mající za úkol odhalit škodlivý kód ve webové prezentaci, který jinak může napáchat škody nejrůznějšího charakteru. Zkontroluje ale například i aktuálnost verze vašeho WordPressu.

Zákaznická podpora na jedničku

V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku

K čemu jsou ale moderní technologie, rychlý hardware či vysoká bezpečnost, když právě potřebujete rychlou pomoc? ONEbit je na toto připraven a pro firemní tarify nabízí přednostní zákaznickou podporu, která pomůže vyřešit téměř jakýkoliv problém. Kromě běžné asistence týkající se nastavení služeb či obnovy dat ze záloh dokáže jít hlouběji a doporučit úpravy, které povedou k efektivnějšímu využití dostupného výkonu (např. pro zvládnutí vyššího náporu návštěvníků na základě právě probíhající marketingové akce atp.).

Dlouholeté zkušenosti s provozem firemních webů

ONEbit hosting není žádný nováček. Na trhu působí již od roku 2005. Provoz svých projektů v on-line světě jim svěřili významné společnosti, osobnosti i běžní živnostníci. Důvěru s provozem webových stránek jim projevili firmy jako např. IKEA, Kofola, Kooperativa, Seznam, pořadatelé České Miss a mnoho dalších.


Ještě nejste rozhodnutí pro tarif BUSINESS za půlku? I pro vás má ONEbit hosting řešení. Webhosting si můžete vyzkoušet na 60 dní nezávazně a zcela zdarma.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Půjčovna dodávek Praha 9 – pronájem bez limitu najetých kilometrů

Půjčovna dodávek Praha 9 – pronájem bez limitu najetých kilometrů

Málokdo z nás vlastní tak velký automobil, aby se mu čas od času nehodilo zapůjčení dodávky nebo přívěsného vozíku....

Se studiem na vysoké lze začít i v únoru

Se studiem na vysoké lze začít i v únoru

Standardně školní rok na vysokých školách začíná zhruba v polovině září, na některých o něco později v říjnu. Najdou se...

V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku

V březnu pořídíte s webhostingem ONEbit firemní tarif za půlku

Poskytovatel webhostingových služeb ONEbit hosting vyhlásil březen měsícem firem, tarif BUSINESS tak aktuálně pořídíte...

Najdete na iDNES.cz