Únorové rande s módou v Brně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hned po Valentýnu začínají na brněnském výstavišti 53. mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO. Pavilony plné nových kolekcí, módních přehlídek, odborných seminářů a zajímavých lidí se návštěvníkům otevřou v sobotu 16. 2. v 9 hodin, veletrhy končí v pondělí 18. února.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Únorové rande s módou v Brně | foto: Veletrhy Brno

Poprvé s Design street a Designers´ show

Brněnské veletrhy dlouhodobě zviditelňují a uvádějí na trh také exkluzivní zboží, malosériovou produkci a nové zajímavé značky. Únorovou novinkou bude speciální sekce Design street, kde si na jednom místě prohlédnete autorskou tvorbu návrhářů a značek jako Karin Poyel, Avenir – Jana Koperová, Lada Vyvialová a dalších. Představí se zde také vítězka španělské designérské soutěže Laura Manuela Sanchez Sanz. Navíc se celkem třikrát uskuteční speciální přehlídka sestavená z jejich autorské oděvní tvorby. Ať na veletrh přijdete kterýkoliv den, o DESIGNERS´ SHOW na mole v pavilonu P nepřijdete; o víkendu začíná vždy ve 14.30 a v pondělí o hodinu dříve.

Další zajímavou novinkou veletržního programu bude seminář „Mistrovská zkouška v oboru KREJČÍ“. Pořadatelem je Sektorová rada textilního, oděvního a kožedělného průmyslu, která v rámci vytváření Národní soustavy kvalifikací připravuje znovuzavedení prestižního označení Mistr řemesla v oboru krejčí. V těchto dnech se finalizují podmínky a pravidla pro spuštění odborných zkoušek, které spočívají v prokázání špičkových dovedností, teoretických znalostí i manažerských schopností. Seminář na veletrhu STYL je příležitostí aktivně se podílet na vzniku hodnotících standardů tak, aby se krejčovskému řemeslu znovu vrátila prestiž, jakou mívalo a jakou si zaslouží.

Stánky plné módy pro příští podzim a zimu

Skladba vystavovatelů je tradičně pestrá a vedle veletržních stálic se můžeme těšit na nováčky z několika zemí. K premiérovým účastníkům patří třeba italský výrobce dámské konfekce s delší než stoletou tradicí Gironacci Arduino, bulharská značka plavek z italských materiálů Sun Diva, výrobce dámské konfekce Dan International a Manifatture Neamt z Rumunska nebo např. firma Mad Max Fashion s kolekcí dámské módy od španělské značky smash! a dánské značky Nümph. Nabídku obuvi a kožené galanterie rozšíří hned několik značek z Polska: ANN-MEX, ESKA J. Szydlowski, F.P.H.U. DUO MEN a KATI Piotr Jedrzejczyk. Poprvé budou vystavovat značky ALPINO SHOES a Hanyork z Turecka a po čtyřech letech se vrací italská značka PRIMIGI, která přiveze nabídku dětské obuvi.

Na veletrhu STYL opět najdeme stánky firem jako HE-Ó ® Helena Švancárová, H & D Prostějov, Jihočeská textilní, Jitex COMFORT, Jopess fashion, KARPET, LERROS Fashion, MODELA, Moděva, PM-STYL, SANU BABU, TEXART, Vestis line, Tylex Letovice a dalších. Nebudou chybět ani šicí stroje firmy Strima a dodavatelé metrového textilu Ipextör, Jožwiak, Arres Tekstil, Tylex. Bižuterii přiveze Atlas Bijoux, Bižuterie Balvín, FaBOS, Giil Shop, JSB Bijoux, Lerch Bižuterie, L&S Bohemia a T.Lepidi. Ze zahraničí se budou prezentovat mj. ruský Level-Pro, francouzský FUEGO, turecký Vigoss tekstil, Enisse, Ceksan, Denizgulu, Nistra, Gunerler, Arres, maďarský Impextör, německé značky Hegler Fashion, CASAMODA a Frank Walder a polské JÓŽWIAK nebo Seganti Fashion. Veletrh KABO přivítá tradiční vystavovatele jako Caprice, DERMATEX, Gabor, Geneze, Jana shoes, Jiří Šnobl, Legero, Konsorcium T+M, MARCO TOZZI, Rieker Bohemia, Salamander, s.Oliver Shoes, Tamaris, UNIDAX, V + J OBUV a mnohé další.

Klubová karta – to se vyplatí

Pokud ještě nejste členy Klubu návštěvníků STYL a KABO, neváhejte a požádejte o členství, protože získáte řadu výhod a ušetříte peníze i čas. Jako návštěvník se už nemusíte nikde registrovat ani čekat, protože klubová karta s čárovým kódem umožní průchod turnikety přímo do pavilonu P nebo hlavním vchodem do areálu výstaviště. Navíc nebudete platit ani za parkování a o všech novinkách a dalších výhodách se včas dozvíte v e-zpravodaji. Pokud podnikáte nebo pracujete v oboru textilního, oděvního, obuvnického a kožedělného průmyslu a ještě nejste členy Klubu návštěvníků STYL a KABO, napište do 14. února 2019 na b2bstylkabo@bvv.cz.

V doprovodném programu veletrhů nechybí slavnostní vyhlášení Osobností roku 2018 v textilním a obuvnickém průmyslu. Čekají nás také přednášky na oblíbená témata – o trendech od nizozemské trendové prognostičky Ellen Haeser a s typy zákazníka seznámí Jarmila Krahulcová. Návštěvníkům i vystavovatelům budou v obou pavilonech P i F opět k dispozici Poradenská centra. A na mole v pavilonu P se každý den uskuteční celkem čtyři přehlídky: vždy v 10.30 a 12.30 STYL SHOW, v 11.30 LINGERIE SHOW a ve 14.30 (v pondělí už ve 13.30) speciální přehlídka DESIGNERS´ SHOW.

Více informací si můžete přečíst na www.bvv.cz/styl-kabo.

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár živě na TV Tipsport!

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár...

Hokejová sezona 2018/19 se blíží ke svému konci, na řadu přichází souboj o mistra extraligy. Poputuje pohár pod Ještěd...

Další z rubriky

Volby: Výpočetní technika pro volební komise nemusí stát statisíce

Volby: Výpočetní technika pro volební komise nemusí stát statisíce

Při každých volbách v ČR musí obce vybavit jednotlivé okrskové komise výpočetní technikou. Některé obce používají...

Porušil stát v případě bratří Zemků zásady trestního práva?

Porušil stát v případě bratří Zemků zásady trestního práva?

Kde jsou meze trestní odpovědnosti manažerů v byznysu za to, že je člověk členem orgánu obchodní společnosti?

Plavba na výletní lodi: vybrat si tu správnou je kumšt

Plavba na výletní lodi: vybrat si tu správnou je kumšt

Exotika, nebo klasika? Luxusní apartmá, nebo vnitřní kajuta? Pohodička, nebo nadupaný program? Nabídka zaoceánských...

Najdete na iDNES.cz