Únorové rande s módou v Brně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hned po Valentýnu začínají na brněnském výstavišti 53. mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO. Pavilony plné nových kolekcí, módních přehlídek, odborných seminářů a zajímavých lidí se návštěvníkům otevřou v sobotu 16. 2. v 9 hodin, veletrhy končí v pondělí 18. února.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Únorové rande s módou v Brně | foto: Veletrhy Brno

Poprvé s Design street a Designers´ show

Brněnské veletrhy dlouhodobě zviditelňují a uvádějí na trh také exkluzivní zboží, malosériovou produkci a nové zajímavé značky. Únorovou novinkou bude speciální sekce Design street, kde si na jednom místě prohlédnete autorskou tvorbu návrhářů a značek jako Karin Poyel, Avenir – Jana Koperová, Lada Vyvialová a dalších. Představí se zde také vítězka španělské designérské soutěže Laura Manuela Sanchez Sanz. Navíc se celkem třikrát uskuteční speciální přehlídka sestavená z jejich autorské oděvní tvorby. Ať na veletrh přijdete kterýkoliv den, o DESIGNERS´ SHOW na mole v pavilonu P nepřijdete; o víkendu začíná vždy ve 14.30 a v pondělí o hodinu dříve.

Další zajímavou novinkou veletržního programu bude seminář „Mistrovská zkouška v oboru KREJČÍ“. Pořadatelem je Sektorová rada textilního, oděvního a kožedělného průmyslu, která v rámci vytváření Národní soustavy kvalifikací připravuje znovuzavedení prestižního označení Mistr řemesla v oboru krejčí. V těchto dnech se finalizují podmínky a pravidla pro spuštění odborných zkoušek, které spočívají v prokázání špičkových dovedností, teoretických znalostí i manažerských schopností. Seminář na veletrhu STYL je příležitostí aktivně se podílet na vzniku hodnotících standardů tak, aby se krejčovskému řemeslu znovu vrátila prestiž, jakou mívalo a jakou si zaslouží.

Stánky plné módy pro příští podzim a zimu

Skladba vystavovatelů je tradičně pestrá a vedle veletržních stálic se můžeme těšit na nováčky z několika zemí. K premiérovým účastníkům patří třeba italský výrobce dámské konfekce s delší než stoletou tradicí Gironacci Arduino, bulharská značka plavek z italských materiálů Sun Diva, výrobce dámské konfekce Dan International a Manifatture Neamt z Rumunska nebo např. firma Mad Max Fashion s kolekcí dámské módy od španělské značky smash! a dánské značky Nümph. Nabídku obuvi a kožené galanterie rozšíří hned několik značek z Polska: ANN-MEX, ESKA J. Szydlowski, F.P.H.U. DUO MEN a KATI Piotr Jedrzejczyk. Poprvé budou vystavovat značky ALPINO SHOES a Hanyork z Turecka a po čtyřech letech se vrací italská značka PRIMIGI, která přiveze nabídku dětské obuvi.

Na veletrhu STYL opět najdeme stánky firem jako HE-Ó ® Helena Švancárová, H & D Prostějov, Jihočeská textilní, Jitex COMFORT, Jopess fashion, KARPET, LERROS Fashion, MODELA, Moděva, PM-STYL, SANU BABU, TEXART, Vestis line, Tylex Letovice a dalších. Nebudou chybět ani šicí stroje firmy Strima a dodavatelé metrového textilu Ipextör, Jožwiak, Arres Tekstil, Tylex. Bižuterii přiveze Atlas Bijoux, Bižuterie Balvín, FaBOS, Giil Shop, JSB Bijoux, Lerch Bižuterie, L&S Bohemia a T.Lepidi. Ze zahraničí se budou prezentovat mj. ruský Level-Pro, francouzský FUEGO, turecký Vigoss tekstil, Enisse, Ceksan, Denizgulu, Nistra, Gunerler, Arres, maďarský Impextör, německé značky Hegler Fashion, CASAMODA a Frank Walder a polské JÓŽWIAK nebo Seganti Fashion. Veletrh KABO přivítá tradiční vystavovatele jako Caprice, DERMATEX, Gabor, Geneze, Jana shoes, Jiří Šnobl, Legero, Konsorcium T+M, MARCO TOZZI, Rieker Bohemia, Salamander, s.Oliver Shoes, Tamaris, UNIDAX, V + J OBUV a mnohé další.

Klubová karta – to se vyplatí

Pokud ještě nejste členy Klubu návštěvníků STYL a KABO, neváhejte a požádejte o členství, protože získáte řadu výhod a ušetříte peníze i čas. Jako návštěvník se už nemusíte nikde registrovat ani čekat, protože klubová karta s čárovým kódem umožní průchod turnikety přímo do pavilonu P nebo hlavním vchodem do areálu výstaviště. Navíc nebudete platit ani za parkování a o všech novinkách a dalších výhodách se včas dozvíte v e-zpravodaji. Pokud podnikáte nebo pracujete v oboru textilního, oděvního, obuvnického a kožedělného průmyslu a ještě nejste členy Klubu návštěvníků STYL a KABO, napište do 14. února 2019 na b2bstylkabo@bvv.cz.

V doprovodném programu veletrhů nechybí slavnostní vyhlášení Osobností roku 2018 v textilním a obuvnickém průmyslu. Čekají nás také přednášky na oblíbená témata – o trendech od nizozemské trendové prognostičky Ellen Haeser a s typy zákazníka seznámí Jarmila Krahulcová. Návštěvníkům i vystavovatelům budou v obou pavilonech P i F opět k dispozici Poradenská centra. A na mole v pavilonu P se každý den uskuteční celkem čtyři přehlídky: vždy v 10.30 a 12.30 STYL SHOW, v 11.30 LINGERIE SHOW a ve 14.30 (v pondělí už ve 13.30) speciální přehlídka DESIGNERS´ SHOW.

Více informací si můžete přečíst na www.bvv.cz/styl-kabo.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Výkup bytů, cesta, jak rychle získat hotovost

Výkup bytů, cesta, jak rychle získat hotovost

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete rychle hotovost? Čeká na vás nový byt a podmínkou je, že musíte okamžitě...

Jak probíhá konsolidace půjček?

Jak probíhá taková konsolidace půjček?

V současné době si na finančním trhu přijde na své takřka každý zájemce o úvěrový produkt. V posledních letech se v...

Únorové rande s módou v Brně

Únorové rande s módou v Brně

Hned po Valentýnu začínají na brněnském výstavišti 53. mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO....

Najdete na iDNES.cz