Titul MBA: hitem se stává skupinové studium

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Popularita studia MBA urychlila pronikání prvků gamifikace (využívání herních principů a mechanismů v mimoherním prostředí) i do této oblasti vzdělávání. Ke studiu se kromě motivovaných jednotlivců přihlašují rovněž soutěživé dvojice nebo skupiny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Skupinové studium MBA absolvují týmy manažerů z různých společností. | foto: ČTK

Zejména větší firmy umožňují studium hned několika manažerským tandemům nebo celým týmům. Začínají studovat i partnerské páry. Jak takové studium může vypadat na jedné z největších MBA škol v České republice, European Business School?

Hra je nedílnou součástí našich životů už od dětství. Nebo, že by tímto obdobím chuť a motivace k hraní skončila? Kdepak, jen konvence nám někdy brání si dále hrát – to přece manažeři nedělají. Ale samozřejmě, že dělají.

European Business School, nabízející více než 30 specializací v rámci programů profesního vzdělávání, vytváří pro skupinové studium ideální podmínky. Základem je výběr některého z programů MBA, po kterém se uchazeči pouští do vlastního studia. „Serious game“, na jejímž konci je zisk titulu MBA, může začít. Cílem jsou nové znalosti, zlepšení manažerských dovedností, zpětná vazba, výměna a přenos zkušeností.

Páry s oblibou vyhledávají studium MBA ve dvou.

Páry s oblibou vyhledávají studium MBA ve dvou.

Vzájemná soutěž manažery baví

Celé studium MBA se zaměřuje na analýzu a řešení témat z manažerské praxe, jež studenti promítají do seminárních prací. Jejich témata si studenti volí sami s ohledem na vlastní zájmy a profesní preference. Pak si dvojice nebo vícečlenné skupiny porovnávají svoje studijní výstupy, soutěží o co nejlepší hodnocení. Vzájemná konkurence a kontrola působí jako motivátor k tomu, aby studium dokončili v požadovaném termínu a s co nejlepším řešením zadaných témat.

Ředitelka European Business School Jana Bočáňová komentuje zájem o skupinové studium následovně: „Je skvělé sledovat, že rostoucí počet studentů ve skupinách dokáže studium pojmout i jako hru a soutěž, prostě spojit příjemné s užitečným. Tematická setkání v rámci jednotlivých programů samozřejmě vede zkušený lektor, který však do práce jednotlivých malých skupin nezasahuje. Jednotlivé skupiny nesoutěží mezi sebou, ale samy se sebou.“

Takto nastavená hra umožňuje efektivní práci a rozvoj, kdy manažeři sdělují své názory a nápady a hledají řešení zadaných témat. Intenzivní a náročné části studia střídá odpočinek. Sebereflexe a chuť zvítězit nad sebou i ostatními žene studenty dopředu. Studenti zkrátka oceňují hravou formu, kdy vše objevují hlavně sami, před nudným biflováním a pasivním přijímáním informací.

European Business School pořádá semináře pro širokou veřejnost.

European Business School pořádá semináře pro širokou veřejnost.

100% online studium: jeho obliba rovněž roste

Ti, kteří díky neustálému cestování a vytížení nemohou navštěvovat výuku, mohou studovat ve volných chvílích v kanceláři nebo na služebních cestách. Pro tyto zájemce je určeno 100% online studium, jehož součástí nejsou přednášky ani e-learningové testy. Online formou lze studovat všechny programy zakončené tituly MBA, BBA, DBA, LL.M., MPA či MSc.

Prostupnost online studiem je postavena na průběžném zpracování seminárních prací. Na samém konci studia pak následuje absolvování závěrečné ústní zkoušky. Uznávanou formu online studia, označovanou „by publication“, uplatňují i prestižní zahraniční školy.

Semináře, které pomohou i pobaví

Kromě studia manažerských programů nabízí European Business School i tematické semináře s těmi nejlepšími odborníky na danou oblast. Semináře jsou určené pro studenty i širokou veřejnost. Účastníci se na seminářích zajímavou a poutavou formou dozvědí aktuální novinky a zároveň v přímé interakci s odborníky řeší konkrétní příklady z praxe.

V blízké budoucnosti se zájemci mohou těšit na další díl oblíbeného seriálu z pracovního práva nebo absolvovat školení na téma úspěšného vyjednávání. Každý účastník semináře získá po jeho absolvování certifikát a bonusové vouchery na další semináře i studium.

Ředitelka European Business School, Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

Ředitelka European Business School, Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

Skupiny se právě přihlašují do nového cyklu

European Business School nyní otevírá nový cyklus studia a nabízí mimořádnou cenu skupinového studia MBA u všech specializací. Školné začíná na 78.000 Kč bez DPH na osobu v případě studia MBA ve třech a činí 80.000 Kč bez DPH na osobu v případě studia ve dvojicích.

A co vy? Chcete získat prestižní titul v některé z oborových specializací a zároveň si i zasoutěžit a hrát? Dokažte si, že cesta k úspěchu může být zajímavá i zábavná.

Další informace najdete na www.ebschool.cz. Případně kontaktujte přímo ředitelku školy Janu Bočáňovou na telefonu 739 023 578, nebo přijďte na Den otevřených dveří.

Nejčtenější

HANÁK New Collection

Nový matný lak antracit a přírodní dýha dubu rustikal hnědého

HANÁK NÁBYTEK představuje novou kolekci nábytku, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Toužíte po něčem...

Chytrý trávník umí číst předpovědi počasí

Chytrý trávník umí číst předpovědi počasí

Jak šetřit s vodou? Jak zamezit vysychání půdy? Jak si udržet zelený trávník? A jak přitom ušetřit energii? To jsou...

Na hlučínském Dětském ranči si můžete užít nejen den s koňmi

Na hlučínském Dětském ranči si můžete užít nejen den s koňmi

V příjemném prostředí na břehu Hlučínského jezera nedaleko Ostravy leží unikátní dětský ranč, který se stal za léta...

Státu vynáší nová výstavba miliardy. Ty ale musí investovat jinak!

Státu vynáší nová výstavba miliardy. Ty ale musí investovat jinak!

Z výstavby tolik potřebných nových bytů, kanceláří, obchodů a skladů stát získává na daních od soukromých investorů...

Praha znovu sešívaná? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Praha znovu sešívaná? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Nejsledovanější zápas podzimu na české prvoligové scéně je tu. Na Letné si to rozdají dva nesmiřitelní rivalové Sparta...

Další z rubriky

Využijte služeb přepravní společnosti Emons

Využijte služeb přepravní společnosti Emons

Už dávno odzvonilo dobám, kdy bylo nutné se spolehnout pouze na jednoho dopravce, kterému často spolehlivost nic moc...

Účinek imigrace na evropské ekonomiky

Účinek imigrace na evropské ekonomiky

Imigrace může být velmi užitečný nástroj, jako přeshraniční obchodování a finance. Bohužel přínos, který může národu...

Správně vybraný gastro nábytek a hosté se k vám budou rádi vracet

Správně vybraný gastro nábytek a hosté se k vám budou rádi vracet

Pro každého majitele restaurace, hospůdky, kavárny nebo cukrárny je důležité, aby si hosté jeho podnik oblíbili, rádi...

Investice do zlata? Ideální řešení před finanční krizí

Investice do zlata? Ideální řešení před finanční krizí

Z aktuálního stavu ekonomiky je patrné, že se brzy dočkáme další hospodářské krize. Momentálně nedokážeme předpovědět,...

Najdete na iDNES.cz