Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít alespoň menší výrobní halu a sklad. A dnes už stavíte vlastní prostory na míru vašemu podnikání. Je to i váš případ?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence | foto: ČTK

Takzvané garážové firmy mají většinou jeden problém, který je dřív či později začne velmi brzdit a dovolí jejich konkurenci, aby je předběhla. Začít od nuly chce hodně píle a sil, když se to ale povede a start je raketový, je to něco, na co můžete být skutečně hrdí. 

S rychlým vývojem rostou prostory, odbyt, výroba, stroje a samozřejmě roste i počet zaměstnanců. Na jednu věc se však zapomíná. A tím je technologické a systémové propojení všech oddělení, které usnadní a zefektivní práci. Cesta nahoru je trnitá a dolu to jde rychle. Chcete-li své podnikání udržet na vrcholu, nesmíte podcenit sílu informace a IT technologií.

Jak firmu udržet na vrcholu?

Představte si, že vaše firma vyrábí přes tisíc kusů produktů denně a máte zhruba stovku zaměstnanců. Jakým způsobem spolu zaměstnanci komunikují a jak si předávají informace o jednotlivých krocích ohledně výroby? Využívají propojený systém, který dokáže zaznamenat, kdo a kdy vložil poznámku, upravil položku, změnil postup výroby, výrobu zastavil atd.? 

Anebo je mezi zaměstnanci zašmodrchané vlákno e-mailů, v kterém se ztrácíte i s použitím kompasu? Úkoly se předávají ústní formou, a když se něco stane, jen těžko přijdete na to, kdo pochybil. Toto jsou velké nešvary i v dnešní moderní vyspělé technologické době mnoha společností různých formátů. Implementace softwarů a systémů, které vám pomohou vést firmu a sbírat potřebné informace nutné k rozvoji, jsou sice náročné, ale časem systémy potřebují všichni. Nelze vést velkou společnost stejně jako firmu o deseti zaměstnancích.

Bez podnikových systémů to nepůjde

Podnikové systémy neberou lidem práci, pouze dělají jejich výkon transparentní, snadněji sdružují data a informace o jejich pracovních aktivitách a pomáhají vám posílit slabá místa v podnikání. Díky podnikovým systémům, jako jsou Microsoft Dynamics AX, CRM, 365 či SharePoint získáte dokonalý přehled o veškerém dění ve vaší společnosti. Pod kontrolou budete mít své finance, prodej, zaměstnance i přání zákazníků. Podnikové systémy Microsoft Dynamics jsou jedinečným marketingovým nástrojem, který pomáhá analyticky posoudit a předvídat dopad vašeho rozhodnutí na trhu. 

Systémy jsou uživatelsky přívětivé a pomohou vám prakticky s každou agendou. Ušetří váš čas, administraci a zefektivní průběh rozhodování. Data, která jsou systémy sbírána a vyhodnocována, mají velkou důležitost i pro management. Postráda-li firma podobné nástroje, dojde do bodu, kdy potřebné informace nemá a snaží se je narychlo získat pomocí externích a předražených agentur. 

Tyto informace navíc nemusí být vždy relevantní. A o jaké informace se přesně jedná? Jsou to veškeré údaje o prodeji, kdo u vás nakupuje, jak se vaše cílové skupina chová. Všechna data o výrobě včetně zmetkovitosti a výkonu. Výkony vašich zaměstnanců. Náklady a výnosy, snáze zjistíte, kde penězi plýtváte a jak ušetřit. Zkrátka jde o všechny důležité informace, které při větším množství zakázek a zaměstnanců už snadno nepochytíte a jsou pro vás velmi důležité pro rozvoj i udržení firmy na vrcholu.

O krok dál s BI

Správně vyhodnocené informace ve správný moment vám pomáhají dělat správná rozhodnutí. Abyste už nikdy nepřišli o důležitá data související s vaším podnikáním, implementujte do své firmy nejmodernější software současnosti Microsoft Power BI. Co vám Business Intelligence přinese? BI je vytvořen na míru podnikatelům i analytikům. 

Vychází z potřeb každodenního podnikání, kde je nutné evidovat a hlídat pohyb ve skladech. Nebo monitorovat klíčové ukazatele v reálném čase a porovnávat výkon konkurence. BI vás dokáže automaticky upozorňovat na vývoj události, který vyžaduje vaši pozornost. Shromažďování dat bude mnohem snazší než kdy dřív. A mnohem lépe se díky poznatkům z minulosti zorientujete v budoucím vývoji vašeho podnikání.

Software a systém na míru vašeho podnikání

Některé systémy jsou univerzální a je možné je implementovat na jakýkoli druh podnikání. V případě, že se lišíte od ostatních a máte specifické požadavky, je pro vás jedinečným řešením software na míru. Technologická platforma Microsoft .NET je univerzální, dovoluje vám nasadit jakoukoli podnikovou aplikaci a je ideálním řešením pro zakázkový vývoj

Individuální řešení na míru vašemu podnikání pro vás může být výhodné z hned několika důvodů. Řešení na míru bývá levnější, efektivnější a přesnější. Tvorba a nasazení podnikových aplikací, jako jsou online objednávkové systémy, inventáře, účetnictví nebo výroba, vám půjdou snáz prostřednictvím Microsoft SQL Server, který je vysoce výkonným relačním databázovým systémem. Jeho využití umožňuje plynulý běh aplikací a tok dat mezi nimi.

Vše na jednom místě

S využitím moderních platforem a technologií máte všechny potřebné informace a data dostupné z jakéhokoli místa na světě pomocí mobilní aplikace. Jediným kliknutím se přenesete do vnitřní struktury vašeho byznysu. Budete mít pod kontrolou své finance i citlivá data. Celý běh vašeho podnikání spravujete prostřednictvím mobilu nebo počítače. 

Nic důležitého vám už nikdy neunikne. Nemusíte se bát, že by vaše data byla zneužita třetí stranou. Všechna řešení běžící v cloudu, on-premise či hybridně jsou maximálně zabezpečená. Zjednodušte si život a držte krok s technologickým vývojem. Svět IT vám je nakloněn a při správné volbě partnera vám IT technologie budou velkým přínosem.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Systém třídění a recyklace odpadů v Česku patří k nejlepším v Evropě

Barevné kontejnery potkáme v ČR už na každém kroku. Ze svých domovů to k nim...

Stávající systém třídění a recyklace obalových odpadů funguje v ČR už bezmála 20 let. Za tu dobu se neustále rozvíjel,...

Se studiem na vysoké lze začít i v únoru

Se studiem na vysoké lze začít i v únoru

Standardně školní rok na vysokých školách začíná zhruba v polovině září, na některých o něco později v říjnu. Najdou se...

Digitální Česko je tady. Ale co bude dál?

Vývojové centrum Siemens čítá již stovku zaměstnanců a stále roste

Premiér a pětice ministrů přivítají v Praze elitu Evropské unie v čele s eurokomisařkami. Na největší událost svého...

Najdete na iDNES.cz