Řešení sporů i právní poradenství, to je spolehlivá advokátní kancelář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ať už vás čeká soudní spor, nebo potřebujete pouze právní radu, bez služeb zkušeného právníka se nejspíš neobejdete. Ve většině případů nemá smysl s vyhledáním profesionála nijak zvlášť otálet, lepší je připravit se zavčas na všechny eventuality. Kde však najít kvalifikovanou právní pomoc?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Řešení sporů i právní poradenství: spolehlivá advokátní kancelář | foto: ČTK

Proč využít služeb advokátní kanceláře?

Obrátit se na advokátní kancelář, která má zkušenosti s různými oblastmi práva, může zejména v komplikovanějších případech přinést větší užitek než služby právníka, který nemá patřičné zázemí a nemá možnost věnovat dostatek času precizní přípravě, která je mnohdy základ úspěchu.

V dobré advokátní kanceláři je důraz kladen na zájem každého klienta. Ne vždy představuje soudní spor to nejlepší řešení, i když by se to tak mohlo na první pohled jevit. Právě to může posoudit jedině důvěryhodný právník, který následně svému klientovi nabídne jiné, pro něj výhodnější řešení.

Velmi důležitý je komplexní pohled na celou záležitost, neboť může mít přesah i do dalších oblastí práva (např. podnikové oblasti, daňové problematiky), což by měl mít zkušený právník, konající v nejlepším zájmu svého klienta, vždy na zřeteli.

Komplexní právní služby na jednom místě

Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková sídlící v Brně poskytuje komplexní právní služby jednotlivcům i firmám. Kromě zastupování v kauzách před soudy a dalšími státními orgány a při řešení sporů na různých úrovních je součástí služeb také vyhledávaná právní poradna. Ta není bezplatná, neboť kvalifikované poradenství vyžaduje množství času a také úsilí. Mnoho klientů oceňuje možnost první konzultace zdarma.

Různé právní oblasti, erudovaní odborníci a precizní přístup

Hlavní pozornost advokátní kanceláře se soustředí na obchodní právo (zakládání družstev a obchodních společností, úschova cenných papírů apod.), občanské právo (převody nemovitostí, darování nemovitostí, zastupování v dědickém řízení apod.), pracovní právo (příprava smluv, řešení pracovních sporů apod.), trestní právo (obhajoba klientů v trestním řízení, alternativní řešení vztahů trestního práva apod.), rodinné právo (žaloba na určení otcovství, výživné, společné jmění manželů apod.), správní právo (přestupkové řízení apod.).

Řešení sporů i právní poradenství: spolehlivá advokátní kancelář

Doménou této advokátní kanceláře je problematika právních vztahů k nemovitostem. Není proto divu, že zastupuje několik renomovaných realitních společností.

Celý proces vždy usnadňuje a urychluje spolupráce se soudními znalci, notáři, exekutory a dalšími odborníky na dané odvětví.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

NADH, DLPA, DMAE. Co všechno o nich víte?

NADH, DLPA, DMAE - co všechno o nich víte?

Nejsou to náhodné shluky písmenek, ale účinné látky, které příznivě působí na náš organismus. Pokud se cítíte unaveni,...

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Není překlad jako překlad – pražské překladatelské agentury se od sebe výrazně liší v cenách, v přístupu k zákazníkům i...

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Přivýdělek k důchodu: Až 25 000 Kč měsíčně

Zajímavá odměna, méně pracovních hodin, žádné dojíždění. Nebojte se v důchodu začít s novou prací a zjistěte, jaké to...

Najdete na iDNES.cz