Poznejte Matchbanker: srovnávač půjček, který je dostupný už i v ČR

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídka online půjček se neustále rozšiřuje a tak je obtížné najít půjčku, která je přizpůsobena individuálním potřebám. Finanční termíny a smlouvy jsou často psány v nepochopitelném jazyce, takže analýza nabídek může být zdlouhavý proces. Na pomoc teď přichází Matchbanker.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poznejte Matchbanker – srovnávač půjček, který je dostupný už i v ČR | foto: ČTK

Spotřebitelé, kteří naléhavě potřebují hotovost, nečtou smlouvy do detailů, což může vést ke špatnému vyhodnocení a nepříjemným překvapením.

A proto přišli dva Dánové s nápadem usnadnit lidem hledání půjčky a chtěli vytvořili systém, který bude orientován na potřeby zákazníků. V Dánském městě inovací, v Aarhusu, společně pracovali na své myšlence, aby ji mohli proměnit v realitu a vytvořili Matchbanker. Tohoto malého startupu si rychle všiml velký dánský investor North Meadia A/S a stal se tak částečným vlastníkem. Malý startup byl najednou kótován na kodaňské burze cenných papírů.

Dnes je společnost Matchbanker stabilní a větší firmou, která expandovala do dalších devět zemí, z nichž jednou je Česká republika. Ve Skandinávii je lídrem v online půjčkách. Přes Matchbanker si našlo půjčku už přes 100 000 lidí a toto číslo dále roste. Úspěch leží především v neustálém vývoji dopředu a inovativnímu přístupu k podnikání. Matchbanker vytvořil atraktivní, kreativní, pracovní prostředí s přátelskou atmosférou.

Co přesně je Matchbanker?

Matchbanker je online platforma pro porovnávání půjček, která vybírá a ukazuje nabídky půjček podle potřeb a údajů spotřebitele. Nabídky jsou prezentovány jasným a přehledným způsobem ve formě seznamu s výhodami a nevýhodami a základními informacemi o dané půjčce, jako jsou: částka, RPSN, předpokládaná doba splácení a reprezentativní příklad. 

Proces je velmi rychlý, 100% zdarma pro zákazníka, probíhá bezpečně a zcela online. Poskytuje pohodlí, zobrazení nabídek je možné odkudkoliv, z počítače nebo mobilního telefonu. Kvůli půjčce nemusíte stát dlouhé fronty v bance ani vyplňovat nespočet dokumentů.

Využití nejnovějších technologií a péče o vysokou kvalitu služeb jsou jedním z nejdůležitějších cílů společnosti. Matchbanker se snaží být také informativní, poskytuje informace o různých typech půjček: rychlá půjčka online, krátkodobá půjčka, nebankovní půjčka bez registru, půjčka pro nezaměstnané. 

Na stránce najdete informace o nejnovějších zákonech a novelách, stejně jako povinnosti spotřebitelů a triky jak spravovat svůj domácí rozpočet. Specialisté z Matchbankeru by chtěli přispět k zvýšení finančního povědomí veřejnosti a pomoci při odpovědném zadlužování.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Se záložními zdroji UPS se již nemusíte obávat výpadků elektřiny

Se záložními zdroji UPS se již nemusíte obávat výpadků elektřiny

Občas se stane, že vypadne elektřina. Protože jsme dnes na ní již plně závislí, může se při výpadku stát, že máme...

Únorové rande s módou v Brně

Únorové rande s módou v Brně

Hned po Valentýnu začínají na brněnském výstavišti 53. mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO....

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 3.

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 3.

S komoditami dnes díky finančním derivátům může obchodovat každý. Tím spíše ale nestačí jen „věřit komoditě“, je...

Najdete na iDNES.cz