Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přinášíme řešení pro firmy, které hledají vysokou kvalitu, dlouhou životnost a partnera, který dokáže řešit také požadavky na míru.

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů? | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Proč máme řešení pro každého?

Díky dlouholeté tradici firmy SchoellerAllibert máme bohaté zkušenosti také v oblasti automobilového průmyslu. Celou řadu řešení jsme sami vyvinuli nebo na jejich vývoji spolupracovali. Zároveň se neustále inspirujeme potřebami našich klientů a rozšiřujeme výrobu o další zajímavé a funkční přepravky a kontejnery. Není divu, že se naše společnost stala lídrem na evropském trhu ve výrobě plastových přepravních obalů pro různá odvětví výroby.

Jaké produkty nabízíme?

V našem sortimentu se nachází přepravky modulární řady VDA-KLT, které splňují německé standardy pro výrobu. Tyto přepravky se vyrábějí v 5 rozměrech, mohou se stohovat ve všech velikostech a jsou kompatibilní s platovými paletami o rozměrech 1200*800 nebo 1200*1000. 

Zároveň je v naší nabídce řada Galia, která má parametry splňující francouzské standardy. Jsme proto schopni pokrýt požadavky opravdu každého výrobce. V ČR jsou oblíbené tzv. paletové jednotky, kdy dodáváme kompletní řešení palet, přepravek a paletového víka.

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Dalším oblíbeným produktem v automobilové výrobě jsou kontejnery Magnum a Magnum Optimum. Tyto plastové kontejnery jsou skládatelné a vyrábí se v různých velikostech až do rozměru 1200*1000.

Pro velmi těžký náklad mohou posloužit bytelné kontejnery typu Big Box, jejichž maximální statická hmotnost je 4500 kg. Poněkud lehčí verzí s menší nosností a cenou jsou Maxilog kontejnery, které jsou u dodavatelů čím dál oblíbenější.

Jaké jsou moderní trendy ve výrobě plastových obalů?

V současnosti jsme zavedli do nabídky přepravky EuroClick z ESD materiálu, který je silně antistatický. Tato vlastnost je vysoce hodnocena právě v automobilovém průmyslu, kde nároky na plasty každým rokem rostou.

Proč právě obaly SchoellerAllibert?

Naše inovativní produkty přihlašujeme do prestižní soutěže Obal roku a následně do WorldStarPackagingAwards. Skládací kontejner Magnum Optimum získal tyto prestižní ceny již v roce 2013. Loni se v této mezinárodní soutěži umístila naše přepravka EuroClick a letos vyhrál Obal roku nový IBC kontejner na tekuté produkty Combo Fructus.

Všechny naše produkty vynikají kvalitním zpracováním, vysokou odolností a výdrží. Jejich pořizovací cena odpovídá kvalitě. Dokáží se velmi snadno stohovat a některé produkty jsou také zasouvatelné. Šetří tak náklady na logistiku. Povrch plastových obalů neustále vyvíjíme tak, aby byl co nejhygieničtější a jeho údržba byla co nejjednodušší.

Kde společnost SchoellerAllibert působí?

SchoellerAllibert je dnes mezinárodní společností se sídlem v Holandsku a pobočkami např. v Německu, Rakousku, Francii, Polsku, České republice, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku a dalších státech. Síť poboček a obchodních zástupců je tedy po celé Evropě. Jsme tedy schopni plnit požadavky jak tuzemských firem, tak nadnárodních koncernů. 

Kromě automobilového průmyslu se specializujeme také na zemědělství, potravinářskou výrobu, nápojový průmysl, maloobchod, průmyslovou výrobu a poskytování poolingových služeb.

Kde se dozvíme víc?

Schoeller Allibert má v rámci ČR pobočku v Ostravě Hrabové. Zde nás můžete navštívit anebo vás navštíví naši kolegové na pozici KeyAccountManager, aby vám vypracovali jak podrobnou analýzu vaší současné situace, tak konkrétní řešení na míru vašim požadavkům včetně návratnosti nákladů.

Další možností je návštěva našeho webu www.schoellerallibert.com/cz/, kde naleznete kompletní sortiment společnosti a produktové brožury s detailními informacemi ke stažení. Jednoduše můžete poslat poptávku a naše zákaznické centrum se vám ozve v co nejkratší době, popřípadě nás kontaktujte na email info.czechrepublic@schoellerallibert.com. Budeme se těšit.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

V oblasti moderního managementu a práva je zapotřebí se neustále vzdělávat, protože se vše mění. Náskok před ostatními...

Na Severním pólu zapomenete na všechny starosti, říká manažerka

Na Severním pólu zapomenete na všechny starosti, říká manažerka

Ostatní Severní pól dobývají, ona se tam jela procházet. V praxi prosazuje myšlenku, že s dětmi se dá podniknout...

Dr. Müller Pharma: Rodinná firma, co není na prodej

Ilustrační foto

Na fotbalovém hřišti se střetávají mužstva kuvajtských doktorů a farmaceutů. Všichni mají na dresech nápis Varikosan....

Najdete na iDNES.cz