Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V oblasti moderního managementu a práva je zapotřebí se neustále vzdělávat, protože se vše mění. Náskok před ostatními mají studenti VŠPP, kteří absolvují jedinečný roční studijní program Právo v manažerské praxi pro manažery a podnikatele.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi | foto: VŠPP

Díky programu Právo v manažerské praxi se budete orientovat i v posledních legislativních změnách klíčových právních předpisů. Program, po jehož úspěšném absolvování získáte titul LL.M (Master of Law), přitom vystudujete v rámci jednoho roku bez omezení vašeho vysokého pracovního nasazení. Respektovány budou i vaše individuální potřeby.

Program Právo v manažerské praxi využívá ty nejnovější postupy

Součástí výuky se stávají i ty nejnovější postupy. Vysoká škola podnikání a práva si dala za hlavní cíl poskytnout současným i budoucím manažerům a podnikatelům vzdělání, které předurčí jejich inovativní a progresivní přístup k podnikatelské činnosti i z hlediska právního.

Studijní moduly a workshopy

Program Právo v manažerské praxi zahajuje úvodní workshop, který studenty seznámí se studiem a jeho koncepcí. Představí také garanta studijního programu doc. JUDr. Daniela Patěka, Ph.D. a lektory.

Následuje Úvod do systému práva, který studenty obeznámí se systémem práva a dalšími podstatnými právně relevantními skutečnostmi. Následuje Závazkové právo a prevence vzniku pohledávek a poté Vymahatelnost práva, při kterém lektoři osvětlí možnosti právního řádu i v oblasti předcházení zbytečným a nákladným soudním sporům.

V části Důvěrné informace a ochrana osobních údajů se studenti dozvědí, jak správně postupovat při ochraně důvěrných dat ve smlouvách i ve vztahu k zaměstnancům. Nechybí ani ochrana pověsti právnické osoby a ochrana osobnosti v mediální a marketingové komunikaci.

Modul Obchodní společnosti vysvětlí řádné fungování obchodní společnosti. Následovat budou Povinnosti manažera v oblasti pracovněprávních vztahů – v rámci tohoto bloku si studenti osvojí znalost praktické aplikace vybraných ustanovení zákoníku práce v pracovněprávních vztazích.

V rámci bloku Trestní odpovědnost manažera a firmy studenti získají znalosti základů trestní odpovědnosti obchodních společností i fyzických osob. Ve Státní a evropské regulaci podnikání se studenti dozvědí zásadní informace ohledně regulačních limitů podnikání.

Odborné moduly prezentací uzavírá Závěrečný workshop se závěrečnou písemnou prací, v rámci kterého se studenti naučí pracovat s odbornou právnickou literaturou a judikaturou a budou korigovány jejich případné chyby věcné i formální povahy. Bude jim také doporučen postup vedoucí k úspěšnému ukončení studia odevzdáním práce splňující všechny požadavky kladené na program LL.M. Po formální části workshopu bude pokračovat jeho společenská část, kde se studenti naposledy setkají a budou si moci sdělit své dojmy a zkušenosti získané v průběhu studia LL.M.

Známé osobnosti právní teorie i aplikační praxe

Studijní program je postaven na lektorech, kteří představují špičkové odborníky ve svém oboru. Řada z nich přednáší na Univerzitě Karlově v Praze a/nebo je společníkem známé advokátní kanceláře. Mezi takové lektory např. patří prof. JUDr. Aleš Gerloch, CSc., doc. JUDr. Tomáš Gřivna, Ph.D., doc. JUDr. Daniel Patěk, Ph.D., JUDr. Lukáš Bohuslav, Ph.D. nebo JUDr. Jaromír Císař.

Po úspěšném absolvování ročního studijního programu Právo v manažerské praxi získáte profesní titul LL.M. uváděný za jménem. Výuka tohoto studijního programu bude probíhat v Praze 1, ve Spálené ul. č. 14.

Studijní program Právo v manažerské praxi je garantován Vysokou školou podnikání a práva (VŠPP), která na trhu stabilně působí již 18. rokem a svým studentům dlouhodobě nabízí kvalitní výuku, výborné pedagogy i odbornou prestiž.

Více informací najdete na www.vspp.cz.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Výkup bytů, cesta, jak rychle získat hotovost

Výkup bytů, cesta, jak rychle získat hotovost

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete rychle hotovost? Čeká na vás nový byt a podmínkou je, že musíte okamžitě...

Digitální Česko je tady. Ale co bude dál?

Vývojové centrum Siemens čítá již stovku zaměstnanců a stále roste

Premiér a pětice ministrů přivítají v Praze elitu Evropské unie v čele s eurokomisařkami. Na největší událost svého...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Najdete na iDNES.cz