Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V oblasti moderního managementu a práva je zapotřebí se neustále vzdělávat, protože se vše mění. Náskok před ostatními mají studenti VŠPP, kteří absolvují jedinečný roční studijní program Právo v manažerské praxi pro manažery a podnikatele.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi | foto: VŠPP

Díky programu Právo v manažerské praxi se budete orientovat i v posledních legislativních změnách klíčových právních předpisů. Program, po jehož úspěšném absolvování získáte titul LL.M (Master of Law), přitom vystudujete v rámci jednoho roku bez omezení vašeho vysokého pracovního nasazení. Respektovány budou i vaše individuální potřeby.

Program Právo v manažerské praxi využívá ty nejnovější postupy

Součástí výuky se stávají i ty nejnovější postupy. Vysoká škola podnikání a práva si dala za hlavní cíl poskytnout současným i budoucím manažerům a podnikatelům vzdělání, které předurčí jejich inovativní a progresivní přístup k podnikatelské činnosti i z hlediska právního.

Studijní moduly a workshopy

Program Právo v manažerské praxi zahajuje úvodní workshop, který studenty seznámí se studiem a jeho koncepcí. Představí také garanta studijního programu doc. JUDr. Daniela Patěka, Ph.D. a lektory.

Následuje Úvod do systému práva, který studenty obeznámí se systémem práva a dalšími podstatnými právně relevantními skutečnostmi. Následuje Závazkové právo a prevence vzniku pohledávek a poté Vymahatelnost práva, při kterém lektoři osvětlí možnosti právního řádu i v oblasti předcházení zbytečným a nákladným soudním sporům.

V části Důvěrné informace a ochrana osobních údajů se studenti dozvědí, jak správně postupovat při ochraně důvěrných dat ve smlouvách i ve vztahu k zaměstnancům. Nechybí ani ochrana pověsti právnické osoby a ochrana osobnosti v mediální a marketingové komunikaci.

Modul Obchodní společnosti vysvětlí řádné fungování obchodní společnosti. Následovat budou Povinnosti manažera v oblasti pracovněprávních vztahů – v rámci tohoto bloku si studenti osvojí znalost praktické aplikace vybraných ustanovení zákoníku práce v pracovněprávních vztazích.

V rámci bloku Trestní odpovědnost manažera a firmy studenti získají znalosti základů trestní odpovědnosti obchodních společností i fyzických osob. Ve Státní a evropské regulaci podnikání se studenti dozvědí zásadní informace ohledně regulačních limitů podnikání.

Odborné moduly prezentací uzavírá Závěrečný workshop se závěrečnou písemnou prací, v rámci kterého se studenti naučí pracovat s odbornou právnickou literaturou a judikaturou a budou korigovány jejich případné chyby věcné i formální povahy. Bude jim také doporučen postup vedoucí k úspěšnému ukončení studia odevzdáním práce splňující všechny požadavky kladené na program LL.M. Po formální části workshopu bude pokračovat jeho společenská část, kde se studenti naposledy setkají a budou si moci sdělit své dojmy a zkušenosti získané v průběhu studia LL.M.

Známé osobnosti právní teorie i aplikační praxe

Studijní program je postaven na lektorech, kteří představují špičkové odborníky ve svém oboru. Řada z nich přednáší na Univerzitě Karlově v Praze a/nebo je společníkem známé advokátní kanceláře. Mezi takové lektory např. patří prof. JUDr. Aleš Gerloch, CSc., doc. JUDr. Tomáš Gřivna, Ph.D., doc. JUDr. Daniel Patěk, Ph.D., JUDr. Lukáš Bohuslav, Ph.D. nebo JUDr. Jaromír Císař.

Po úspěšném absolvování ročního studijního programu Právo v manažerské praxi získáte profesní titul LL.M. uváděný za jménem. Výuka tohoto studijního programu bude probíhat v Praze 1, ve Spálené ul. č. 14.

Studijní program Právo v manažerské praxi je garantován Vysokou školou podnikání a práva (VŠPP), která na trhu stabilně působí již 18. rokem a svým studentům dlouhodobě nabízí kvalitní výuku, výborné pedagogy i odbornou prestiž.

Více informací najdete na www.vspp.cz.

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár živě na TV Tipsport!

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár...

Hokejová sezona 2018/19 se blíží ke svému konci, na řadu přichází souboj o mistra extraligy. Poputuje pohár pod Ještěd...

Další z rubriky

Archivaci papírových dokumentů zvládne firma i svépomocí

Archivaci papírových dokumentů zvládne firma i svépomocí

Sice se dnes spousta věcí řeší elektronicky, ale většina firem stále zpracovává dost dokumentů v papírové podobě....

Porušil stát v případě bratří Zemků zásady trestního práva?

Porušil stát v případě bratří Zemků zásady trestního práva?

Kde jsou meze trestní odpovědnosti manažerů v byznysu za to, že je člověk členem orgánu obchodní společnosti?

Půjčovna dodávek Praha 9 – pronájem bez limitu najetých kilometrů

Půjčovna dodávek Praha 9 – pronájem bez limitu najetých kilometrů

Málokdo z nás vlastní tak velký automobil, aby se mu čas od času nehodilo zapůjčení dodávky nebo přívěsného vozíku....

Najdete na iDNES.cz